Millist rehvi ma vajan?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Millist rehvi ma vajan?

Postitus Postitas Ints »

Lähtesituatsioon siis selline:Kevadel sai omale soetatud Patrol Y61,millel all Cooper Discoverer ATR rehvid,M+S tähistus peal ja puha.Siiani mind need rehvid rahuldasid,aga viimasel ajal hakkab hinge närima kahtluseuss.Probleem siis selles,et need rehvid ei taha hästi muda ja sopa sees ronida.Muster läheb soppa täis,mis sealt enam välja ei taha tulla ja kinni jäämine on üsna lihtne tulema.Samuti ei ole mul kogemust sellega,kuidas ATR lumes ja libedaga käitub.Kas on olemas sellist rehvi,mille ma võiksin talveks alla keerata ja mis oleks ühtviisi võimekas nii maastikul kui ka talvel lume/jääga?
Kasutaja avatar
Tony
Rock Crawler
Postitusi: 648
Liitunud: L Mär 08, 2003 7:42 pm
Asukoht: Harjumaa, Tutermaa

Postitus Postitas Tony »

ahoi

kõikides tingimustes HEAD rehvi sa omale ei leia, see mis asfaldil vaikne, on mudas kehva, see mis mudas hea ei sobi asfaldile ja libedale, jen jne jne.
Ise kasutan sama auto all juba teist jooksu BFG AT rehvi. ühte pidi ei ole ta HEA kuskil, kuid saab ka kõikides tingimustes normaalselt hakkama. Linnasafarid olen kõik sellega läbi teinud ja kui suuri lollusi ei tee, siis võid ka G-trassi proovida.
Sõidan nendega aasta läbi, e siis kui alla keeran, siis ära võtan alles siis kui nii kulunud on et väljavahetamist nõuab. Tõsi mõnikord ka profülaktiliseks tasakaalustamiseks.

ise plaanin osta 1 veljed lisaks ja sinna siis korralik MT peale panna, et sügavamates kohtades turvalisemalt tunda.

Best
Tony

PS. kui selle autoga plaanid tõsisemalt metsa minna (kohati ka linnamaasturite safarid) siis soe ja tungivalt soovituslik on põhjalat see plastist "kõrrekaitse" KOHE minema visata ja korralik kaitse panna ja paha ei tee ka tõstekomplekt :twisted:

proovitud/testitud = ei tööta
Something between the mud and deep mud
Patrol 2,8 Y61 x2
UAZ 469
GSM: +372 5(yks)(three)(üks)(tri)(пят)3
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Niinagu üsnamitmes varsemas teemas kirjutatud, siis ainus VÄGA hea universaalrehv, msi asvaldisl üsna vaikne, lulmes sõidetva ja ka metsas end veidi õigustva on BFG AT. Kallis, aga hinda väärt.

Kui metsa tihemini asja, siis osta korrlik MT-mustiga rehv, lepi asfaldil tekkiva valjema müra, veidi suurem küttekuluga ja õpi nendeg libedal sõitma. Pikapeale harjud ära.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Postitus Postitas Ints »

Tänud kõigile,kes viitsisid vastata.
Mida arvata Cooper Discoverer STT rehvidest?Ehk siis kui panna võrdlusesse BGF AT ja Cooper STT?
Teine küsimus Tonyle: Oskad sa anda mõne vihje,kus kohast otsida Y61 velgesid?Ka mul on plaan omale teine jooks velgi soetada.
Kasutaja avatar
Tony
Rock Crawler
Postitusi: 648
Liitunud: L Mär 08, 2003 7:42 pm
Asukoht: Harjumaa, Tutermaa

Postitus Postitas Tony »

Ahoi


Kuna ise pole cooperi rehvi omanud, siis seda kommenteerida ei oska. Aga kui netist natuke googledada, siis sealt võib välja lugeda, et täitsa võrreldavad rehvid on.
mis puutub velgedesse siis, erinevad romulad ja kuulutus siin foorumis :wink:

Tony
Something between the mud and deep mud
Patrol 2,8 Y61 x2
UAZ 469
GSM: +372 5(yks)(three)(üks)(tri)(пят)3
d22
Fitting 38"
Postitusi: 284
Liitunud: P Okt 29, 2006 11:25 am
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas d22 »

mul jäävad kohe patroli originaalveljed(y61 üle,r16,8 laiad),sirged,mitte kõige parema välimusega,aga kõige hullemad ei ole.Uusi plekkvelgi saad motoralist või roosna-allikult,foorumis ka pakutakse uusi velgi.
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1956
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Postitus Postitas Maasturid »

Ints kirjutas:,kus kohast otsida Y61 velgesid?Ka mul on plaan omale teine jooks velgi soetada.
Patrolile oleks pakkuda uusi plekkvelgi 8"x16 ET-10.
Hinnad sel nädalal kaubeldavad.
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Postitus Postitas atdoom »

http://www.offroaders.com/tech/AT-MT-Ti ... iva-MT.htm

Jäi selline asi silma... see võiks ju meie kliimasse hea olla, aga kas seda euroopasse ültse toodetakse?
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”