suzuki samurai

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
samurai
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: E Mai 19, 2003 1:14 pm
Asukoht: tallinn

suzuki samurai

Postitus Postitas samurai »

kas kellelgi on kogemusi suzuki samuraiga?mida temast arvata? kuidas ta maastikul käitub ja kas oleks mõted osta?
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

minu teada sõidab üks proffide tiim sellisega... arvan et väikeste mõõtmete ja heade peale-maha-ülesõidu nurkade tõttu on tegemist tõsise masinaga... kuigi, mina oma mõõtmetega sinna sisse hästi ära ei mahu :wink:
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

OO Mis te nüüd...

Postitus Postitas seff »

hm sa vaata aga proffide tiim :wink:
see on vist mingi uus tiimi klassifikatsioon

Kui on olemas proffide tiimid siis millised need on ja millised on mitteproffide tiimid :lol:

kohe tuli tuju nöökida ära pane pahaks :floff
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

sa ei suudakski öelda midagi sellist mida ma pahaks paneks... aga selgituseks niipalju et pidasin silmas ühte eesti offroadi klubi tiimi kes ka nendel lauluväljakuüritustel osaleb... kahjuks ei mäleta "piloodi" nime, aga see mul ühe tuttava tuttav... lihtsam oli selle pika jutu asemel neid proffideks nimetada... kuigi, kahtlen kas eestis üldse kedagi sel alal profiks nimetada võib (ärgu nüüd kõvemad tegijad solvugu) kuna minu teada leiba selle alaga ei teenita... vot nii :twisted:
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Sa mõtlesid arvatavasti A.Suurt. Tema sõitis sellega kuid nüüd on tal juba ammmu uus auto. Minu teada ei sõida keegi võistlustel samuraiga(vähemalt praegu).
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Offy-roady kirjutas:Sa mõtlesid arvatavasti A.Suurt. Tema sõitis sellega kuid nüüd on tal juba ammmu uus auto. Minu teada ei sõida keegi võistlustel samuraiga(vähemalt praegu).
Suure "nööp" pidada praegu uue omaniku käe all taas tuhast tõusama. Sellest ja samuraist üldse on praegu EORK foorumis pikk arutelu.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”