küsimus suurele ringile...mis tõugu maasturit ma vajan?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

:P ..naeran südamest...bööö...sõna 'raud' on mul üldmõiste..nagu ka sõna 'jubin'....nii et... stiilne raud... mmm...milline ahvatlus joones :P
prr
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:54 pm

Postitus Postitas prr »

millise LR-i siis valisid?
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

prr kirjutas:millise LR-i siis valisid?
Oota nati, mul tehing alles pooleli ja netist ta pilt maas...aga muidu LR Discovery 2,5D..aasta 1996...väga korralik ja ilus asi...Mitte ainult minu kui võhiku hinnang:) Vaid loomulikult kasutasin ära teie poolt pakutud võimalusi...teie ärakasutamiseks:) Minu tänud :)
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Tundub, et Theale meeldib meestega masinatest rääkida.
gaz fs 1
daffid
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: R Juun 06, 2003 8:47 am

Postitus Postitas daffid »

[quote="Thea"][quote="prr"]millise LR-i siis valisid?[/quote]

Oota nati, mul tehing alles pooleli ja netist ta pilt maas...aga muidu LR Discovery 2,5D..aasta 1996...väga korralik ja ilus asi...Mitte ainult minu kui võhiku hinnang:) Vaid loomulikult kasutasin ära teie poolt pakutud võimalusi...teie ärakasutamiseks:) Minu tänud :)[/quote]

Disco on hea. Kahjuks ei ole tal head mootorivarianti. 2.5 D ilma turbota ei liigu, ja 3.5 Bensiini ei armasta rahakott (v2hemalt minu rahakott on kyll Disco tankimise ajal väga pahane).

Tegelikult isegi t2itsa huvitaks palju 2.5D kytet v6tab.. ehk mul oleks ka seda konet vaja ;) Bensukas võtab hetkel 16L/100km, 80% maanteesõit. Ja see on peale mõningast remonti, enne rapsas 25..

daff
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Daff...pane gaas peale. Tuttav pani LandCruiseri 4.7 R6 mootorile gaasi peale ja tulemus on hea. Samapalju gaasi kui bensu, ehk siis 16L/100km peale. Gaas on 4.40-4.90. Matemaatikat tee ise.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

daffid kirjutas: Disco on hea. Kahjuks ei ole tal head mootorivarianti. 2.5 D ilma turbota ei liigu, ja 3.5 Bensiini ei armasta rahakott (v2hemalt minu rahakott on kyll Disco tankimise ajal väga pahane).

Tegelikult isegi t2itsa huvitaks palju 2.5D kytet v6tab.. ehk mul oleks ka seda konet vaja ;) Bensukas võtab hetkel 16L/100km, 80% maanteesõit. Ja see on peale mõningast remonti, enne rapsas 25..

daff
Kuna Thea ei tea masinast eriti palju, siis täpsustus - peal 300Tdi mootor, seega rammu jagub. 300 tdi peaks (paberite järgi) saama kesmiselt 10L/100km. Linnas veidi rohkem, maanteel vähem. Õhtul võin täpsed numbrid välja otsida ja siia lisada.
Tegu väga vastupidava ja hinnatud mootoriga.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

/* to daffid
Tegelikult isegi t2itsa huvitaks palju 2.5D kytet v6tab.. ehk mul oleks ka seda konet vaja ;) Bensukas võtab hetkel 16L/100km, 80% maanteesõit. Ja see on peale mõningast remonti, enne rapsas 25..
*/

Usaldagem inimest, eksjuu...eelmise ehk veel kehtiva omaniku andmete järgi
maanteel 9
linn 11

Mu tehing kinni notarite aegades.... seega täpsemat infot veel pole...
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

:) :)

tänud Landy....
Kasutaja avatar
Alex
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Nov 23, 2004 7:41 pm
Asukoht: Pealinna külje all
Kontakt:

Postitus Postitas Alex »

jr kirjutas:Daff...pane gaas peale. Tuttav pani LandCruiseri 4.7 R6 mootorile gaasi peale ja tulemus on hea. Samapalju gaasi kui bensu, ehk siis 16L/100km peale. Gaas on 4.40-4.90. Matemaatikat tee ise.
kus kohast sellise hinnaga gaasi saab???
mina maksan hetkel küll gaasi eest 6.90 ja kõigis pealinna tanklates on ta sellise hinnaga
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Alex kirjutas:
jr kirjutas:Daff...pane gaas peale. Tuttav pani LandCruiseri 4.7 R6 mootorile gaasi peale ja tulemus on hea. Samapalju gaasi kui bensu, ehk siis 16L/100km peale. Gaas on 4.40-4.90. Matemaatikat tee ise.
kus kohast sellise hinnaga gaasi saab???
mina maksan hetkel küll gaasi eest 6.90 ja kõigis pealinna tanklates on ta sellise hinnaga
Oh putka. Ma ajasin täiega number 4 ja 6 segamini. Ikka ja 6.40 ja 6.90.
+372 5028488
daffid
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: R Juun 06, 2003 8:47 am

Postitus Postitas daffid »

[quote="Landy"]
Tegu väga vastupidava ja hinnatud mootoriga.[/quote]

.. mis omakorda tähendab, et sellist mootorit "odavalt" leida on suht rumal lootus?

daff
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

daffid kirjutas:
Landy kirjutas: Tegu väga vastupidava ja hinnatud mootoriga.
.. mis omakorda tähendab, et sellist mootorit "odavalt" leida on suht rumal lootus?
daff
Täpselt õige lähenemine. Ainsa seni siitamailt leitud töökorras mootori napsas endale A. Suur ja see installiti tema kuuejalgse Volvo peale, et seda masinat läbi Siberi vedada. ehk - sibex.4x4.ee
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
jazz777
Tuuker
Postitusi: 156
Liitunud: E Mär 29, 2004 12:48 pm
Asukoht: Head Under Hood
Kontakt:

Postitus Postitas jazz777 »

Ma siin lugesin ja lugesin seda Disco I kiidulaulu. Hmm... Landy, kas sa mõnega sõitnud ka oled. See tore ja vahva 5k kasti käiguvahetamine on ilusti kõrvalistuja ülesandeks antud ja juhikohalt minu statistika kolmanda käigu tabamisel kippus nii 30% ringis olema. Lisaks ilma igasuguse lukusti/lisavedru ja muu sellise turvalisuseta tagurpidikäik, mis asub sääl, kus teistel esimene. Kuramuse 3,5 V8 on suht krapsakas tagurpidi foori alt ära sööstma. Minul olid igatahes peopesad ja muud kohad suht higised neil kolmel korral, kui sellega linnas sõitma pidin :!!! Loomulikult saab kõike seletada ka tihendi lekkimisega ja inglaste mõtteviisi mõistmatusega, kuigi ma seda päris pikalt studeerimas olen käinud.
Ei ole proovinud ja loodan siiralt, et Disco II-l istus insener korraks ka vasakpoolse rooliga varianti, enne kui kui LR tootmisliini kurjakuulutavat Start nuppu vajutati.
Ei tahtnud halvustada, aga vist kukkus nii välja :?
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Ma siin lugesin ja lugesin seda Disco I kiidulaulu. Hmm... Landy, kas sa mõnega sõitnud ka oled. See tore ja vahva 5k kasti käiguvahetamine on ilusti kõrvalistuja ülesandeks antud ja juhikohalt minu statistika kolmanda käigu tabamisel kippus nii 30% ringis olema. Lisaks ilma igasuguse lukusti/lisavedru ja muu sellise turvalisuseta tagurpidikäik, mis asub sääl, kus teistel esimene. Kuramuse 3,5 V8 on suht krapsakas tagurpidi foori alt ära sööstma. Minul olid igatahes peopesad ja muud kohad suht higised neil kolmel korral, kui sellega linnas sõitma pidin Loomulikult saab kõike seletada ka tihendi lekkimisega ja inglaste mõtteviisi mõistmatusega, kuigi ma seda päris pikalt studeerimas olen käinud.
Ei ole proovinud ja loodan siiralt, et Disco II-l istus insener korraks ka vasakpoolse rooliga varianti, enne kui kui LR tootmisliini kurjakuulutavat Start nuppu vajutati.
Ei tahtnud halvustada, aga vist kukkus nii välja
Range'l samamoodi. Tegelikult kui sa sõidaks veel, siis harjuksid kindlasti ära. Lihtsalt ei tohi esimest väga suure hooga sisse lükata.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”