UAZ plokikaane freesimine

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Ain
Fitting 38"
Postitusi: 244
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:18 am

UAZ plokikaane freesimine

Postitus Postitas Ain »

Kes teab Tallinnas soovitada meest, kes UMZ 417 mootori plokikaane mõõtu freesiks? Tahtmine mootor 95 bensule ümber teha, selleks vaja kaan 3,5 mm õhemaks freesida. Täitsa uus kaan kaasas ja otsib tegijat.

tel. 5033576
kalju
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: N Apr 21, 2005 3:52 pm

Postitus Postitas kalju »

kalju
Ain
Fitting 38"
Postitusi: 244
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:18 am

Postitus Postitas Ain »

Mehed leitud Mustamäe tee 59a, vene mehed lihvivad ja remondivad mootoreid. Tõukureid ei pea uusi (lühemaid) ostma, vaid saab "kübara" alt lühemaks käiata. Kaan homseks valmis.
Teema lukku.
uazfan
Mudder
Postitusi: 66
Liitunud: K Nov 24, 2004 7:11 pm
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas uazfan »

Ain kirjutas:Mehed leitud Mustamäe tee 59a, vene mehed lihvivad ja remondivad mootoreid. Tõukureid ei pea uusi (lühemaid) ostma, vaid saab "kübara" alt lühemaks käiata. Kaan homseks valmis.
Teema lukku.
...sama asi mõttes- mis maksab see lugu seal?
mida nad käiavad, kas tõukureid või tõukurivardaid?
Ain
Fitting 38"
Postitusi: 244
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:18 am

Postitus Postitas Ain »

Mul oli teine kaan varuks, selle andsin tegemisse. Freesimine maksab 400 ja seda kohapeal ei tehta, aga korraldavad ära, sealsamas puuritakse-lihvitakse plokke ja võllikaelu. Kaan peab olema õlist pestud ja klapid ära võetud. Tõukurvarrastel võetakse ka 3,5 mm lühemaks, sama vanamees võib ka ära teha, ma jõudin lihtsalt need lühemad enne osta, 340 EEK. Klapisääre tihendid 80 EEK/kompl., kui on vanem kaan, siis tuleks ka klapi juhtpuksid uuemate vastu vahetada, saab ka vedrudega tihendid panna.
Mul see varukaan on vanemat tüüpi, eks näeb, kuidas vanad-uued klapid-puksid-tihendid-kaan kokku sobivad.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Ei tea küll mis kaanidest siin räägitakse pidevalt.
Varasemalt ikka peldikupotil ja plokil KAAS peal olnud :D
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Vaarmannlikud tüpod on koledad, aga õigekirja normide jäme rikkumine on lausa rõve. :? Prooviks siin rullnokklikust tasemest veidi kõrgemat IQ-d välja näidata. :!:
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Zazz
Fitting 38"
Postitusi: 204
Liitunud: R Mär 26, 2004 1:23 pm

Postitus Postitas Zazz »

Landy kirjutas:Vaarmannlikud tüpod on koledad, aga õigekirja normide jäme rikkumine on lausa rõve. :? Prooviks siin rullnokklikust tasemest veidi kõrgemat IQ-d välja näidata. :!:
Mina liigitaks need Vaarmannilikud kirjavead ka sinna rõvadate katekooriasse :lol: . Väike vihje enne saatmist PREVIEW :wink:
Mudas alates 2000a.
Tiim ValgeHiir- Vintsmän. 2004 TR-1 III koht
Tiim MudStars/Team Radius- Tihend

www.radius.ee - CNC Treimine ja CNC freesimine
Ain
Fitting 38"
Postitusi: 244
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:18 am

Postitus Postitas Ain »

Sai nende plokikaantega natuke kiirustatud. Sai freesitud ( väga korralikult tehtud) jupi reedel kätte ja üritasin nädalavahetusel ka ära vahetada. Mootori lammutamisel loomulikult selgus, et päris nii ei lähe. UMZ 417 nookurite võll kinnitub kuue kanduriga (vanemal mootoril neljaga) ja ka põlemiskamber teise kujuga. Alustan täna siis uue ringiga ja nii neid juppe jälle koguneb.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”