GD suunatule kaitsmed

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas 007 »

Oleks vaja leida/saada pakkumist GD suunatule nö "puuride" /kaitsmetele. Phm räägiks hetkel 1 paari hinnast ja kust neid üldse saada võiks. Kuna teema läheb "rohelistele" masinatele siis AMG logoga ei lenda väga. Midagi lihtsat ja töötavat, oksapesu on regulaarne .. nagu ka klaaside vahetus. Kuna ise GD maailmast suurt midagi ei tea siis siin oleks õige koht küsida.
Hilisem vajadus hinna sobivusel ilmselt oluliselt suurem.
phm privasse hetkel.
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Kasutaja avatar
ed101
Home Made Monster
Postitusi: 187
Liitunud: E Veebr 07, 2005 3:54 pm
Kontakt:

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas ed101 »

GD? Kuna AMG nimi käib tekstist läbi siis võib-olla mõeldakse Mercedes G klassi, sellel on suunatulede puurid.

Kui ei leia kedagi, kes on neist loobunud ja tahab jalust ära müüa siis see on kõige parem pakkumine, aftermarket küll aga ei pea auke puurima: http://www.ebay.com/itm/273435823285

Võid ka uued originaalid tellida. Ainult üks võre (A4618600342) on 174€ pluss maksud Mercteilis või 266€ pluss KM Silberautos. Lisaks veel klambrid ja kruvid. Ja selle raha eest keevitused ilusad ja viimistletud ei ole…

Nende võrede praktilisus on veel omaette küsimus, oks mis lõhub suunatule saab ilmselt ka neist plastklambritest jagu, mille küljes see võre istub.
300 GD | H.M.M Team 2002-2010 [TR3] | How can I express myself totally and completely?
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas 007 »

... no may bad ... KV-s kutsutakse neid GD-deks, tuli nagu varrukast selles mõttes.
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas poiss »

Tegin ise. 6mm armatuurist. Näevad välja nagu originaalid ainult, et kinnitamiseks on ühele suunale vaja neli M6 tõmbemutrit ja samapalju rv sisekuuskantpeaga polti. Sinna kannatab veel juurde pookida ka oksatrossi kinnitused vajadusel.
Hea motivatsiooni korral võin neid toota paar “jooksu”
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas 007 »

... aga pane mulle privasse ntx oma motivatsiooni pakett+ fotod asjast ja vaatab sealt edasi.
koos paigaldusega (mille märgid ntx eraldi real nö).
alustame 10-st sõidukist.
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Änis
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Jaan 19, 2012 10:19 am

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas Änis »

Tered!
Tänaval ja seenel käimise G-klassile on ilusad ja piisavad jah need nö. AMG omad. Aga mööda tõsisemat metsa ragistades jäävad need ehk nõrgaks. Pole omal kogemust aga pakun,et plastist kinnitused võivad järgi anda...
Pisud kõvemad on vast sellised naljakad kuid tummised metall katted mis kinnituvad otse suunatule klaasi kinnituskruvide alla ja toetub kogu pinnaga ka servadest tule raamile https://imgur.com/a/HENMSmj
Silberist küsiti minult jah nende originaal AMG võrede eest kunagi ca 250 EURi tükist. Selle peale ma mõtlesin küll ,et no mis seal siis keerulist on nad sellise raha eest ise traadist valmis keerata ja kokku keevitada. Lisaks originaalid on kroomitud ning võib kunagi ehk kroomi kiht järgi anda aga ise kasutasin tegemisel täis roostevaba materjali - seega ainult poleeri ja naera.
Silberist oli mul vaja vaid vastavad kinnitused tellida ja poldipoest parajad roostevabad kruvid ning pakun, et sain max 100 EURiga hakkama + oma nokitsemise aeg. Samas ise jäin tulemusega väga rahule...
Lisan ka mõned pildid tegevusest https://imgur.com/a/hNXScMg
Võrdluseks panen mõned pildid võimalikest originaalidest mis leidsin netist https://imgur.com/a/oJKK7iz
Tegin paar pilti ka vanakooli varjantidest mis on pisut ümaramad ja rohkem metsaka välimusega https://imgur.com/a/JetYfGA
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas 007 »

No nagu mainitud siis asi läheks riigi masinale, mis tähendab seda, et hind peab vastav olema. 250 tükist on overkill isegi AMG enda jaoks (aga noh las ta olla onju).
Ma saan aru et ise "keevitasid" jupid kokku. Jääb üle küsida kuskohast neid saab ja mis hinna eest. Link maby?! :roll:
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas margus61 »

Mis on sellel pildil valesti?
G_esim_suunatuli
G_esim_suunatuli
IMG_9744[1].JPG (136.9 KiB) Vaadatud 2786 korda
Neile, kellel on tööde või autoga sobiv tegevus poritiival olemasolevaid auke kinni panna, väike soovitus - paigutada esimesed suunatuled sissepoole. Kapotipoolne/sisemine kinnitusauk on saanud välimiseks. Tuled on veidi paremini kaitstud, funktsionaalsus ei ole kannatanud ja kui tähelepanu ei juhi, jääb muudatus üldse märkamata. Kuna mul oli väike tiibade lappimine ja värvimine, siis keevitasin vanad augud kinni ja puurisin uued. Üks auk läks taaskasutusse.
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: GD suunatule kaitsmed

Postitus Postitas poiss »

Saada mulle privasse e-kirja või fb msn aadress kuhu saata pilt toodetud detailist. Telefoniga siia üles pilti ei suuda panna.

Ps. Vajadusel saad vaadata seda detaili minu fb keretööde lehel HG.Garage “ oma metsaka ehitus” oli vist album.
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”