Loba - aja juttu siin, mitte KP'de all

Siia ainult GPS Challenge võistlusmängu puutuv jutt.

Moderaator: Moderators

Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Huvitav, kunas siis tekkivad ka esimesed ekipaazid, kes neid punkte võtnud on :lol: Jää peaks sealt juba kadunud olema.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17320
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Anonymous kirjutas:Huvitav, kunas siis tekkivad ka esimesed ekipaazid, kes neid punkte võtnud on :lol: Jää peaks sealt juba kadunud olema.
Kolm päeva tagasi oli jää paksus seal kandis 5 kuni 7 cm.
Vt.
http://www.lahe.net/landy/offroad/051106/image49.htm
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
kunks
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: P Mai 29, 2005 10:59 pm

Postitus Postitas kunks »

Ma täna 12.nov lähen oma stockmaasturi ja ATrehviga. Kui õhtuks meist miskit kuulda pole, tuleb äkki keegi järgi :lol:
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

KP 7
http://www.4x4.ee/forum/viewtopic.php?t=5180&highlight=

Tõega lahe sõit oli. Pani imestama, kuidas keset metsa läheb ATV-l rooliots pooleks ja käepärast vahenditega ehitatakse mittemillestki uus.
materjalideks:
1) üks täiesti mittesobiv rooliots
2) akutrellist ja viilist kombineeritud treipink
3) trossiklambrid kinnitamiseks ... ja voilaa - sõit jätkus! :)

kokkuvõttes sain meeldiva safarikogemuse võrra rikkamaks ;)

rommi
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

rommi kirjutas: Pani imestama, kuidas keset metsa läheb ATV-l rooliots pooleks
Sellel poolel olen ma kaks varrast kõveraks sõitnud, eks see ots oli nende paukudega haiget saanud, aga jah läks tõesti keset metsa... ja selleks, et mittemillestki uus teha peab Erik kaasas olema :hail
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Mis minust aga Leatherman on ka tegija ja see kelle leatherman see oli on ka natuke. :lol: Kuigi, kui ma oleks taskust Gerberi võtnud oleks ka asi aetud saand, ma naeran praegult..... Tegelt väga lahe oli, vähe küll soft aga üle pika aja sai metsa.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kas KP7 ei jää mitte ühe suht ettearvamatu venna eramaale? Seal kandis sõites, kus punkt pandud olen peapesu ise saanud :roll:

EDIT: Täpsemalt pean silmas sisenemiskohta.
+372 5028488
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

jr kirjutas:Kas KP7 ei jää mitte ühe suht ettearvamatu venna eramaale? Seal kandis sõites, kus punkt pandud olen peapesu ise saanud :roll:

EDIT: Täpsemalt pean silmas sisenemiskohta.
Meiega kaasasolnud "kohaliku" sõnul on see ainuke safe sisenemiskoht. Pidavat saama ka läänepoolt, aga seal olla tõepoolest ebasõbralik territoorium...
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Ebasõbralikkuse teema jätkuks:
Olime täna parajasti KP1 juures fotosessiooni läbi viimas kui kohale laekusid mees- ja naiskodanik koos sõnumiga offroaderitele. End maaomanikena esitlenud tandem palus viisakalt aga resoluutselt looduse lõhkumine lõpetada osutades sealjuures vintside katsepolügoniks muudetud KP1 ümbrusele. Sündmuskohani toov tee ei olevat tegelikult üldse tee, veel vähem avalikult kasutatav. Selle olematu tee ääres paiknevad infotahvlid eraomanduse kohta (mis küll kummalisel kombel kaduma kippuvat) peaksid motoriseeritud seltskonda selles ka veenma. Maasturimehed pidavat sealkandis juba aastaid ringi müttama, võistlusigi korraldama, aga maaomanikega ei suvatsevat keegi arvestada.
Peale mõneminutilist mõttevahetust ilmnesid mõlemal osapoolel mõningased empaatiavõimed. Seega ei tulnud meeskodanikul ka enda lisavarustuses olevat matseetat mittesihtotstarbeliselt rakendada. Saime koguni kokkuleppele mööda olemasolevaid jälgi edasi sõita. Järgmistel aga ei pruugi enam nii hästi minna, eriti kohtades kus jälgi ees pole.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

Niisama plärisemise korras:
Emapuu juures (või täpsemini, teel sinna) on päris huvitav. Mitte et ma ekspert oleks, aga pakuks, et alla 35" või 33" ja lukkude pole sinna praegu asja. :) Peale esimest kraavi tuli mõne aja pärast selline auk või "kiirteelõik", et otsustasime vanade ja rahulike meestena :lol: loobuda, oleks puhtaks kelgutamiseks läinud.
Läksime täna daffiga niisama metsa korra, autodelt süütust võtma niiöelda ja mudaga määrima (110 ja wra siis ehk rahvamaja ja kuut). Plain stock mõlemal, vints v.a. ja tänavarehvid (daffil veel erilised vanad viisud :D), puhas turism peredega.
Ilmselt oleks läbi raiunud end lõpuks, kola autodes olemas, aga ei viitsinud jälle "korraks" minemist teha. Daffil otsustas radikas ka end ventileerida pisut ja kukkus sodi välja pritsima (põmst täiesti lambist, mingit damaget sinna ei saanud).

Mülka juures hakkas üks boggeritega koolenud G ka silma, salasilmadele mõeldes täpsemalt ei identifitseeri, aga pole vist meite mees. Loll juhtum mingine, tagasiteel "peaaegu kodus" olles oli ära kustunud, st prakselt kuival juba. Kapotti katsumas ei käinud, aga nägi rohkem eilse laiba moodi välja, abi pakkuda polnud kellelegi.

Ehk siis, ots ringi ja kruisasime niisama mööda vanu radu.
A sellest hoolimata oli ILGE kaif... ilus ilm, lumi, päike paistab, sõidad üle maitiakauaaja jälle metsas-polügoonil. :) Vana arm ei roosteta... Mõlemad õnnelikud nagu elevandid ja reisijad ka rahul. :)
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Nojah ja mina hoidsin siis asjata telefoni sees :twisted:
+372 5028488
Kasutaja avatar
suzi
Fitting 38"
Postitusi: 334
Liitunud: N Juun 01, 2006 7:38 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suzi »

jr kirjutas:Nojah ja mina hoidsin siis asjata telefoni sees :twisted:
usu mind, küll ükskord asi ka ära tasub :lol:
siis kui on kõige ebameeldivam hetk
Aitan palju oskan...
Kasutaja avatar
FB
Fitting 38"
Postitusi: 214
Liitunud: T Okt 18, 2005 7:54 pm
Asukoht: Tallinn, 56614969

Postitus Postitas FB »

Täna KP´sid sorteerides tekkis selline ettepanek et oleks ju jube kena kui KP´de nimetuse taga oleks sulgudes kohanimi või kasvõi vald (nii nagu on Taagepera ja Tõdva punktidel). Siis ei pea hakkama kõiki koordinaate sisse toksima kui oma sõitu planeerid.
Metsas, vahelduva eduga, alates 2002a. Suvesõidust

Pakun laadur - ekskavaatorite-, kallurite- ja hüdrokraanadega madelautode teenuseid.
56614969
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

Mitte et ma eriline punktide võtja oleks so far aga vinguda mulle aegajalt meeldib. Antud hetkel tundub minu pilgule, et see asi hakkab täbaralt ATV-kiiva kiskiuma :)
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

so what ?
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Vasta

Mine “4x4 GPS Challenge”