Tere padiselt

Sest selles foorumis ei eksisteeri 0 postiga kasutajaid. Seega, ole viisakas, viska siia Tere. Vastasel juhul leiad järgmise kuu esimesel päeval, et sa polegi enam kasutaja :(

Moderaator: Moderators

Vasta
Ruc1990
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Apr 07, 2014 2:38 pm
Asukoht: Padise

Tere padiselt

Postitus Postitas Ruc1990 »

Tere, ma siis üle aasta juba kasutaja siin, aga ütleksin siis löpuks tere ka.
Olen siis Rudolf, padisekandist, Autoks RR p38, autoomanik sellest nädalast :) autot mida oman jahtisin natuke üle 3 aasta, aasta eest sai ka landroveri foorumisse kasutajaks end tehtud, et uurida p38 kohta, ning ka imedepöllul käidud uurimas ja vestlemas landyga, et mida vaadata ja mis on mis sellel autol. Eelmine nädal sain löpuks kätte omaniku, ning ellu äratatud samblik. Kasutust hakkab saama nii asfaltil pereautona kui ka sihtotstarbelist, uputada ainult väga ei tahaks... aga siin lääneharjumaal vöin alati appitulla ja liitun ronimis kruiisidega heameelega kui kütet parajasti on :D
teiseks liikuriks mul 81a 21061, sellega palju abi pole kui keegi kinni on kusagil :)

Keila niitvälja kandis sai eile natuke müttatud mööda harvesteri radu ja hüljatud motokrossi radu, mina vägarahul masinaga hetkel, ning ootan põnevusega, et mis edasi..
Lääneharjumaa, tavaautodele diagnostiga appi 578 38 007, kollidele kõiega/kõigega appi....
Vasta

Mine “Uus kasutaja Ütle Tere / Say Hello”