Ambitsioonikas Tere!

Sest selles foorumis ei eksisteeri 0 postiga kasutajaid. Seega, ole viisakas, viska siia Tere. Vastasel juhul leiad järgmise kuu esimesel päeval, et sa polegi enam kasutaja :(

Moderaator: Moderators

dzjonn
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: P Apr 05, 2015 11:21 pm

Ambitsioonikas Tere!

PostitusPostitas dzjonn » P Apr 05, 2015 11:49 pm

Tere 4x4.ee foorumi inimesed!

Kes me oleme? :
Kaks (liiga) pikaajalist tudengit, kes plaanivad selle suve alguses sohielu lõpetada, täita ankeedid ja maksta hunnikus riigilõivu, et perekonnanimi erinevatel dokumentidel muuta. Tänaseni kogemus ainult madalate ja kiirete autodega ehk jäärada, ringrada, mõni üksik rahvasprindi üritus.

Miks me registreerusime? :
Vist juba vanarahvas väitis, et tõeline suhte test on see, kui koos tapeeti seina panna. Kuna meil on kass, siis tapeetimine üürikorteris on paratamatu ja vältimatu, seega tuleb tõsisem proov ette võtta. Plaanis nimelt soetada / modifitseerida olemasolevat masinat ning sellega läbida Klaperjaht 2015 tehniline kontroll, saada kirja mingisugune kvalifikatsiooni tulemus ning ürituse käigus lõpetada ette antud aja jooksul vähemalt üks täisring Jaanikese motokrossirajal. Majanduslik pool ei luba tipptasemel tehnikat ja vahendeid soetada, kuid kuna kätte on jõudmas suvi, kus algust saamas praktikad ning tänu uuele seadusele on nüüd tööandjal kohustuslik maksta praktikandile miinimum palka, sealjuures oleme loobunud alkoholist ja suitsetamisest, leian, et väike osa rahast võiks jääda üle, et panustada sõidukisse. Ei oma kõrget enesehinnangut, kuid julgen väita, et kummalgi meist pole süldist ega oskamatud käed, seega võiks midagigi õigeks ajaks valmis jõuda. Kas ka kõik missioonid täide viia saame, pole veel kindel. Üheks registreerumise põhjuseks on kindlasti ka see, et juba pikemat aega oman telefonis "4x4 help" kontakttelefone ning tuttavate ja sõprade käest olen kuulnud siledate asfalteede kõrval sõitmisest ainult head. Arvatavasti tuleb tulevikus teha mitmeid abi küsimise, ostu, müügi ja kahetsemise teemasid.

Loodan, et me esimene postitus ei lõpeta "idiot corneris".

Aitäh tähelepanu eest ja kõike head!

Mine “Uus kasutaja Ütle Tere / Say Hello”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline