ka mina tahan teile tere

Sest selles foorumis ei eksisteeri 0 postiga kasutajaid. Seega, ole viisakas, viska siia Tere. Vastasel juhul leiad järgmise kuu esimesel päeval, et sa polegi enam kasutaja :(

Moderaator: Moderators

Vasta
Gelanden
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Okt 18, 2006 7:52 pm
Asukoht: Tallinn

ka mina tahan teile tere

Postitus Postitas Gelanden »

Uus poiss ütleb TeRe. Mõnda aega vaadanud ja uudistanud, mõtlesin, et ütleks vähemalt tere ära, muidu kuri onu kustutab ära ja pärast ei saagi rahvale oma tarkust näidata.
Ise olen lihtne inimene, natu lohakas, tunnen rõõmu autodest, oma naisest, õllest ja natu tööst kah. Kunagi kutsikaeas omasin Pajerot ( 86 a. Cabrio 2,6B). Jättis hinge nii suure puudustunde, kui peale esimese lapse sündi olin sunnitud maha müüma siis nüüd otsustasin peale teist last,naisele auto ostmist, praktilise auto omandamist, lõpuks ka ühe enda unistuse teoks teha ja tühja augu hinges täita.
Kaua võib siis vaadata, kuidas Te oma erinevate vingete ja mõni ka eluohtlike auto/traktoritega metsateelt välja keerate- tahan kah sedasi elada.
Uue sõbra nimeks on MB w463 aastast 96. Pikk kere; 3,5td ja üsna heas korras (loodan vähemalt). Õpime alles teineteist tundma, kuid jahil on juba käidud ja käitus vägagi eeskujulikult, ka eelmine omanik oli Saksas jahimees, nii et autolt on igasugu tilu- lilu vigurid eemaldatud ja metsas korralikult ringi tuuseldatud.
Eks näis, vast on põhjust varsti mõnel klubi või muul üritusel mõnele mehele keda veel ei tunne, käppa kah anda.

Edu, jõudu ja jaksu. Loodame, et kütusehind langeb, muidu peame ise hakkama poliitikaga tegelema.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Mis sa väljaminekute (kütus) üle muret tunned, muretse parem väikeste sissetulekute pärast. :twisted:

Aga tere tulemast!
+372 5028488
xcv

Postitus Postitas xcv »

TERE :)
Vasta

Mine “Uus kasutaja Ütle Tere / Say Hello”