4x4 Panda maastikul

Rohkem või vähem eksootilised mudelid ja margid.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Kasutaja avatar
pandakaru
Off Roader Wannabe
Postitusi: 42
Liitunud: N Juun 28, 2007 3:55 pm

Postitus Postitas pandakaru »

Tänan uurimast :lol:

Ei üht ega teist,ega kolmandat.
Hetkel on palju tööd ja 3xnädalas trenn.
Ainus mis natukenegi teemaga haakub on nende LED pisiprosede ehitamine millele vihjasin selles "hapuks" läinud teemas.(õrnakesed ned meie foorumlased,kohe solvuma kui arvamust avaldad.)
Kasutaja avatar
motomees
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 07, 2008 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Päikest !

Postitus Postitas motomees »

[quote="motomees"]Tervitus kõigile 4x4 Panda karudele ! Näetsa sai endale ka söuke massin nüüdsama ostetud, tundub-et pole teisel väga vgagid [vähemalt foorumit lugedes ja klippe vaadates] rahvajutujärgi. Aga äkiste möni teab mönd nörka kohta ka siis tääb seda arvestada.

Olaga-ning jöudu mehed ! :wave
4x4 igal ajal, kasvöi neljakäpukil!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Pandakaru eelnevat jutust sain aru, et neid masinaid on erineva varustusastmega (seda just maastikusuutlikuse osas), kui vinge relva siis endale hankisid?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
motomees
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 07, 2008 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Päikest !

Postitus Postitas motomees »

See siis Panda- 1,3 JTD 4x4 Climbing ja tundub küll tegija olevat, sai teist sii ATV-dega karjamaal kadakate vahel pehmega proovitud. Ühele viletsamale ATV-le vöi juhile sai isegi ära tehtud aga noh pärast autot ara tunda läks surrvepesurit taris :lol:

4x4 :cheers
4x4 igal ajal, kasvöi neljakäpukil!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Krt, kui te Pandakaruga tandem-teami teete Suvesõiduks ja Turisti tulete, teen õlled välja! See saab muhe vaatepilt olema.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
motomees
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 07, 2008 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Päikest !

Postitus Postitas motomees »

Äi-noh, ölle vasta pöle mool midad :beer: Eks-näis kuda sii suvel selle ajaga on. Suiti istun ma rohkem tsikli selgas ja karguta sellega mööda maad ringi aga noh kui tääda annad millal ning kuss see Suvesõit Turisti on ja Pandakaruga kaubale saab siis vöib seda tandem-teami teha :wink:

Olga-ning :cheers
4x4 igal ajal, kasvöi neljakäpukil!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Päikest !

Postitus Postitas Landy »

motomees kirjutas:Äi-noh, ölle vasta pöle mool midad :beer: Eks-näis kuda sii suvel selle ajaga on. Suiti istun ma rohkem tsikli selgas ja karguta sellega mööda maad ringi aga noh kui tääda annad millal ning kuss see Suvesõit Turisti on ja Pandakaruga kaubale saab siis vöib seda tandem-teami teha :wink:
Krt. Pandakaru Gabriel ka kõva tsikli fänn ju http://www.landrover.ee/est/galerii/1998/ml98/ml98.htm
(Ülevaltteine pilt). Seega poleks imeks panna, kui te ühise keele leiate...
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
uaz469
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: R Sept 09, 2005 10:21 am
Asukoht: Hetkel eemal...

Postitus Postitas uaz469 »

Sai eile Iklas üht vinget poola pässi oma 4x4 Pandaga aidatud (#veljevõtme abi)
ja kohe kargas pähe, et meil omal siin kah ju Panda taltsutajad olemas!
Kui kaugele siis nende paremaks maastikusuutlikumaks tegemine kah edeneb?

Ja kas keegi on kusagilt mõne netipoe leidnud, kes müüks 13-14" mudarehve
ja loomukikult oleks nõus neid ka Eestisse saatma?
"Vaba mees nii mitte vabal maal..."
Kasutaja avatar
motomees
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 07, 2008 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas motomees »

Mull suht uus Panda, ei saa suurt midagi enne liisingulöppu ehitada
(vints; pamrid j.m.s) aga olen näind Pandat (muidugi netist) ATV mudakummidega sobisid küll vähemalt pildilt vaadates.
Ise olen selle Pandaga proovind igasugu maastikku ja metsa välja vedand, kui oleks kliierns sama mis Luaz-il teeks Pandaga Luaz-ile metsas ära. Aga palu meil vabariigis Pandasi on ? Klubi saab kokku vä !
4x4 igal ajal, kasvöi neljakäpukil!
nohik
Fitting 38"
Postitusi: 288
Liitunud: L Dets 16, 2006 11:11 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nohik »

Palju 4x4 Pandasid Eestis müüdud on, ei oska kahjuks öelda ja kui palju neid sihtotstarbeliselt kasutatakse on iseasi. Samas peab tõdema, et kui teda sõiduautoks pidada, siis üllatava läbivusega putukas - kahjuks pärismaasturiks teda pidada päriselt ei julge. Aeglusti puudumine ja madal kliirens annavad raksemates oludes tunda.

Samas, mis siin ikka kurta, ise 1,2l 2007. aasta Climbingu omanik ja igapäeva autoks on ta ideaalne, sest enamus aega käib liiklemine ikkagi teedel.
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

motomees kirjutas:Mull suht uus Panda, ei saa suurt midagi enne liisingulöppu ehitada
(vints; pamrid j.m.s) aga olen näind Pandat (muidugi netist) ATV mudakummidega sobisid küll vähemalt pildilt vaadates.
Miks Sa siis ehitada ei saa?

Mina panin küll Sillaehitajate Jimnyle vintsi ette ja keevitasin teda täiesti vabalt vaatamata sellele, et liising oli.
Pamprid olid kah alatihti küljest ära sõidetud.
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
Kasutaja avatar
pandakaru
Off Roader Wannabe
Postitusi: 42
Liitunud: N Juun 28, 2007 3:55 pm

Postitus Postitas pandakaru »

Kes ütles et Panda päris maastur pole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=1yqTOunVNc8&NR=1


Tõsisema poole pealt .

Kerge vaevaga saab 5-7cm kliirensit juurde.
1. taha niva vedrudele alla pandavad kummi rõngad. VAZ poest saab 25.-paar (oli2a tagasi)
2.ette samasugused aga nati õhemad.selleks tuleb McPherson lahti keerata.

siis saad ca 5cm juurde

PS mul ned kummijunnid vastu pidanud juba ca 2a.

3.alla 14" veljed (cross originaalis 15") ja karvase mustriga proti MS alla mõõduga 195/70/14. väga napilt läheb siiski nati pidi logareid räsima. +2cm

4.Ette kere ja McPhersoni vahele puksid. kas alust või uued laagrid mis kinnituksid kere külge .Muidu originaalis koliseb rõvedalt kui HÜPATA :shock:
(mul see veel tegematta...tähendab hüpanud olen puksid on tegematta)

PS!PS!!!!!!! Ära tõmba autot mudast välja esimese pampri külge kinnituva seekli abil.Tõmbad selle kere küljest koos plastmassiga.

Siit ka ESIMENE TÕSINE EHITAMINE mis tuleks teha . Uus stange koos vintsi alusega.Pärast seda juba suva mida lisada.

Tagumine seekel kinnitub raami külge ja tiri palju jaksad.

Muid miinuseid pole täheldanud. Olen teda ujutanud vihterpalu jões ja lund lükanud jms nüüdseks juba 65000 th km. Kõik peab vastu.

Ah jaa sidur omab kinnijäämise korral ainult ON/OFF olekut muidu kohe suits taga. Parema ketta leidmisega tuleks ka tegeleda.(pole viitsinud ise)

Igatahes 3a jooksul pole see junn veel ennast ammendanud.Ikka hea tunne on et peaaegu igal ajal võid ametliku tee pealt ära keerata.

Põhiline on see ,et ta on ka täiesti igapäeva autona kasutatav ka praeguste küttehindade juures. Keskmine kulu on ainult 5,5 l 100
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Pandakaru, turistid ootavd sind rajale! Kui üksi ei julge, tehke motomehega tandem. 8) Sul ju navi ja puha autos sees.

Avosõidu rajad ootvad! Ega te ometi LR Freelanderi naiskonnast kehvemad taha olla?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
pandakaru
Off Roader Wannabe
Postitusi: 42
Liitunud: N Juun 28, 2007 3:55 pm

Postitus Postitas pandakaru »

Oh Landy Landy meelitaja selline.Tead mul egoga asjad korras ja naistega hirmutada pole vaja :lol:

Ma rohkem hulgun üksi metsimööda ja pealegi äkki mäletad ma vabandasin välja eelmise võistluse sellega ,et kogu raha on kulunud elektri jõul liikuva vidina ehitamiseks.Praeguseks hakkab juba looma.Mootor valmis,kontroller valmis,aku purkide tasakaalustaja valmimas,rekuperatiivpiduri kontroller tegemisel,akud olemas.Kui selle asja liikuma saame siis asume ehk juba auto kallale.Mul selline kuri plaan et kui panda liising makstud viskan taga difri külge üldse elektri mootori.Ehk siis kodumaine hübriid (esialgu on see siiski ainult mõte)
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

nohik kirjutas:Palju 4x4 Pandasid Eestis müüdud on, ei oska kahjuks öelda ja kui palju neid sihtotstarbeliselt kasutatakse on iseasi. Samas peab tõdema, et kui teda sõiduautoks pidada, siis üllatava läbivusega putukas - kahjuks pärismaasturiks teda pidada päriselt ei julge. Aeglusti puudumine ja madal kliirens annavad raksemates oludes tunda.
Viimasel linnamaasturite safril tekkis Nohikul idee, et äkki viiks teised 4x4 pandad ja nende omanikud (Koos muude SUV-idega)ka metsa jalutama? Mida Pandaklaru ja Motomees arvavad? Äkki seltsis segasem?
Edasine:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=13307
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Muud maasturid”