sorento 4x4

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
rvv337
Fitting 38"
Postitusi: 306
Liitunud: N Okt 18, 2007 9:17 pm

sorento 4x4

Postitus Postitas rvv337 »

lugu järgmine sõidan ühel vimasel päeval mööda maanteed ja korraga 4x4 ja 4x4-low lambid hakkavad vilkuma... no nii 4-5 korda süttisid suht kaootiliselt, mitte nagu suunatuli.. peale seda selle linnamaasturi 4wd enam ei funka.. tee mis tahad, nuppu sisse lülitades tuli ei sütti ja 4wd ei rakendu..

manualist lugedes soovitatakse service'd külastada... nu hooldus oli niiehknaa tulemas.. paraku polnud elektrikul piisavalt aega uurida.. soovitas pooleks päevaks tagasi tulla olla valmis ca 3k arveks uurimustööde eest.. et ajust ei tulevat signaali kuhugi peale ja krt teab mis kamm on.. aju ehk peetis..

ehk siis miks ma siia kriba.. on kelleski kogemusi, mis kamm võiks olla.. niiskus? halb ühendus, tõesti peetis aju ja ca 20k väljaminek uksetaga ootamas...

ps. eriti lõbus on suure autoga sõita, millel kasu ainult tagasillast ja seal ka miskit kavalt diffri libisemise piirangut või lukku pole...
--
onu Raiu
Marguf
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: N Nov 15, 2007 2:34 pm
Asukoht: Tallinn 56503084

Sorento esivedu

Postitus Postitas Marguf »

Mure, lülitades sisse nelivedu hakkab rool kergelt vasakule-paremale nõksutama ning kastist kostub undamist. Nali selles, et Kia esinduses käis "stendis" ja kõik pidavat töötama laitmatult, aga nii ei ole.
Oskate soovitada kompetentsemat remondifirmat, kes ka mitte nii suurt kirvest selga löö.
STG44
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: R Jaan 14, 2005 9:57 am
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas STG44 »

see jutt ei ütle auto kohta midagi, kui tahad midagi täpsemalt teada, siis kirjuta üles järgmised asjad
Läbisõit:
Auto päritolu Eesti /Saksa:
Mitmes omanik oled:
Kas kõik hooldused on läbitud:
Kas nelikvedu on kasutatud korrektselt, vastavalt juhendile:
Snuz
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: N Nov 06, 2008 4:36 pm

Postitus Postitas Snuz »

Mul on näiteks kah Sorento nelikveoga probleeme. Ma ei tea ehk peabki nii olema, kuna pole varem nelikveoga sõitnud. Tundub nagu esidiffer oleks läbi. Asfaldil rattad väljakeerates ja gaasi andes hakkab auto jõnksutama. Kui on tagavedu peal siis ei ole probleeme aga just 4WD, mitte aeglustiga. Tean, et ei tohi hoo pealt vahetada seda, pole kunagi teinud ka. Autol teine omanik, ostetud Ülemisteautost, 2007 a., läbisõit 28 000 km, 2.5 D 125kW, 30 000 hoole tuleb kohe. Äkki ehk keegi oskab aidata, saan kah targemaks. Ei hakka veel esindusse minema, tahan enne uurida tarkade meeste käest :D Ette tänades!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17326
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Snuz kirjutas:Mul on näiteks kah Sorento nelikveoga probleeme. Ma ei tea ehk peabki nii olema, kuna pole varem nelikveoga sõitnud. Tundub nagu esidiffer oleks läbi. Asfaldil rattad väljakeerates ja gaasi andes hakkab auto jõnksutama. Kui on tagavedu peal siis ei ole probleeme aga just 4WD, mitte aeglustiga.
Kui tegu on keskdifrita ja lülitatava nelikveoskeemiga autoga, siis ta PEABKI asfaldil pooma ja jõnksutama hakkama. See näitab, et nelikevoskeem on korras. Pealegi ei tohi sellise 4WD-ga asfaldil sõita.
Viimati muutis Landy, R Nov 07, 2008 6:20 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Snuz
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: N Nov 06, 2008 4:36 pm

Postitus Postitas Snuz »

Esinduses räägiti kah, et see normaalne. Kui oleks pidev nelikvedu siis hoopis teine asi. Aga jah, tänud! sain ise ka nüüd targemaks. :)
Vasta

Mine “Kia”