Kas kellelgi on laenata tungrauda??

Moderaatorid: Landy, Moderators

KRANTS
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: K Nov 30, 2016 4:56 am
Asukoht: Tallinn

Re: Kas kellelgi on laenata tungrauda??

Postitus Postitas KRANTS »

LauriJ kirjutas:Kõva remondimees küll, kui tungrauda pole. :roll:
Tung on, aga 1,5T ja sõiduka tõstmiseks. Ehk siis OLULISELT väiksema tõstekõrgusega.
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Kas kellelgi on laenata tungrauda??

Postitus Postitas RistoRR »

KRANTS kirjutas: Kõik neli ratast tuleb maast üles tõsta. Kui hakata mingite lauajuppide ja järkjärgulise tõstmisega tegelema, läheb kõigi 4 üles tõstmiseks, alla laskmiseks ikka korralik aeg. Lihtsalt selleks, et nikerdada.
Ja arvad, et uue tungiga ei pea igas nurgas eraldi nokitsema? Kui töö tegemise kiirus siiski NII OLULINE on siis loe veel korra mu eelmist postitust :wink:
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Kas kellelgi on laenata tungrauda??

Postitus Postitas eerik2 »

KRANTS kirjutas:Lugege vähe hoolikamalt. Tegemist ei ole ainult õõtsa vahetusega. Kõik neli ratast tuleb maast üles tõsta. Kui hakata mingite lauajuppide ja järkjärgulise tõstmisega tegelema, läheb kõigi 4 üles tõstmiseks, alla laskmiseks ikka korralik aeg. Lihtsalt selleks, et nikerdada.
Lugesin hoolikalt.. Ei saa aru, kas siis on neli töömeest, kes iga ratta juures korraga õiendavad? Ennast neljaks ei tõmba ja korraga saad tegeleda nagunii ainult ühe ratta juures. Mismoodi selle ühe tungiga kõik neli ratast korraga maast lahti tõstad?? Ma olen küll tõstnud esi- ja tagaotsa eraldi terve silla, see on siis korraga kaks ratast aga neli ratast korraga ühe tungiga... no ei suuda ette kujutada..
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Kas kellelgi on laenata tungrauda??

Postitus Postitas LauriJ »

Kuna teema on tungraua mõttes nagunii ammendunud, siis võime siin töövõtteid vist lahata küll....

See on tõesti huvitav. Praegu jääb mulje, et pannakse tungraud autole täpselt tasakaalupunkti ja tõstetakse terve auto korraga ühe pudeltungiga üles. :roll:
Ma saaks kasvõi oma võistlusautol (millel kliirens 50cm) sõiduauto tungiga rattad maast lahti ühe kaupa (või ühe silla kaupa) tõstes. Mis imeloom see Sorento siis on?
Vasta

Mine “Kia”