Kia Sorento teel püsivus

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
nipernaadi1234
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Jaan 12, 2016 7:51 am

Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas nipernaadi1234 »

Kes oskab komenteerida sorento teel püsivust.Olen kuulnud mingeid jutte,et pidi külge ette viskama eriti kergesti talvel ja märjaasfaldiga.kas oskab keegi komenteerida?
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas karu »

Vastab tõele ja see tingitud tagasillas olevast läbilibisevast lukust
Tel 56224693
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas RistoRR »

Ei ole asi nii hull ka. Sõita peab oskama. Niisama lambist ta nüüd külge ette küll ei viska.
LSD ja ilma ESP-ta kombo on pre-faceliftil, facelift juba ilma LSD-ta ja lisandus ESP.
Märja asfaldiga muidugi saba ette saada on üldse ooper ja pigem ulmekirjanduse valdkonda kuuluv jutt, talvel lumega saab jah lustida :lol:
Vastuväiteid ei kuula, olen ca 60 000 ja 3 aastat rasket jalga kiale näidanud :!:
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
nipernaadi1234
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Jaan 12, 2016 7:51 am

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas nipernaadi1234 »

Mõtlesin ise ka et kuidas saab 103 kw saab nii lihtsalt saba liigutada.aga kuidas muidu sõiduomadused on 60000peaks olema sellest hästi aru saanud.ja kas on ka tal mingid tüüpvead mis kimbutavad??
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas RistoRR »

Sõidab nagu mõni sõiduauto, kaldub vähe suht maasturi kohta ja ei ole sellist hullu õõtsumist ka nagu enamikel. Mul siin tööl käimiseks hea kurviline tee kasutada ja ei taha enamus inimesi seal sõidukaga ka nii kiiresti sõita kui mina. Ühesõnaga kannatab. Kruusal veidi hakkab saba rõõmsaks muutuma kui kiirust arendada, midagi kastika sarnast hakkab toimuma, aga no kannatab sõita.
Tüüpvigu...eem, kui siis võiks pihusti seibide väsimist nimetada ja sellest tulenevalt kokku jooksnud mootoreid. Aga on seegi ennetatav. Uued seibid ja õlivõtturi puhastamine teevad elu jälle pikaks ajaks muretuks :)
Muidugi oleneb alati kõik sellest kuidas autot hoitud on, palju romusid teedel kuna ei hooldata. Lõtkuvatest liigenditest tulenevaid kolkse muidugi salongi pea et üldse ei kostu kah :)
Vahekastide probleeme on ka, aga need siis esinevad välismaalt toodud autodel, ehk pideva neliveoga versioonidel. Samas, vahekasti probleeme esineb ka teistel nelikveolistel :lol:
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
freedom19
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: L Sept 03, 2016 5:47 pm
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas freedom19 »

Tervist,olin sama jamaga kimpus ,olin masinat omanud kuskil nädal ja kogesin külglibisemist vihmaga ristmikult välja sõites ,suht jahedaks tõmbas ,ehmatas korrealikult ära ,sain masina otseks tagasi aga ei arvestanud sellise reageeringuga :D
Tule maapeale !
K I A 4x4 Klubi https://www.facebook.com/groups/1594057 ... ?ref=br_rs

Kia Sorento 2005 2,5
Team: Raju
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas puhvel »

freedom19 kirjutas:Tervist,olin sama jamaga kimpus ,olin masinat omanud kuskil nädal ja kogesin külglibisemist vihmaga ristmikult välja sõites ,suht jahedaks tõmbas ,ehmatas korrealikult ära ,sain masina otseks tagasi aga ei arvestanud sellise reageeringuga :D

Mina olen erinevate massinatega kogenud erinevaid libisemisi ja puksimisi asfaldil vihmaga kui rehvimustrit väheks jäänud, sügisel näiteks.
Et sealt peaks pihta hakkama enne miski mudeli süüdistamist.
XC 70
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas RistoRR »

Eks ikka selle suurima tihendi error ole see libisema minek. Üks asi on tahtlik, aga et, ups... no ma ei tea :roll:
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
TTUUL
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 154
Liitunud: N Jaan 05, 2012 10:09 am
Asukoht: Oru ja Saula küla piiril

Re: Kia Sorento teel püsivus

Postitus Postitas TTUUL »

Aga trivht ongi ju äge. Meitecandis on tulevased, olevased ja minevased Ploki Kennid enamus ringristmikke ägedaid rehvitriipe ja õliradasid täis joonistanud. :tooth:
XJ ´91, 136KW AMC242, AW4, NP 242, ..... EX
ZJ ´95, 135KW AMC242+LPG II, 42RE, NP 242, ..... loheta väikserattaline gloobuse abiga teed otsiv igapäeva liikur.
Tahoe ´98, 190KW Vortec 5700 L31,4L60-E , NVG246, ..... small block ja suurem ratas.
ZJ ´96, 131KW AMC242, 42RE, NP 242, ..... teatri seades.
Vasta

Mine “Kia”