Sorento tagaveoliseks?

Moderaatorid: Landy, Moderators

Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Sorento tagaveoliseks?

Postitus Postitas RistoRR »

Maaks kirjutas:
RistoRR kirjutas:Läbi selle mida pildil pole. TOD kastiga isendil ei ole sillas lülitust, EST kastiga on.
TOD all mõtled sa 'Torque on Demand' ehk siis autot millel nupp AUTO ja 4WD-LO asenditega? Mis lühend see EST on seda ma ei tea. Eeldan et kõik ülejäänud Sorentod (nupp 2WD/4WD-Hi/4WD-LO asenditega) kuni 2009a mudeliuuenduseni.
Aga pole vahet, neil ei ole sildades MITTE MINGIT põhimõttelist vahet, kõik need lülitused tehakse vahekastis ja kõikide veorežiimide korral pöörlevad veovõllid ja gardaanid ratastega kaasa.
Oled füüsiliselt tutvunud sorentoga, et lahmid?
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Sorento tagaveoliseks?

Postitus Postitas Maaks »

RistoRR kirjutas:
Maaks kirjutas:
RistoRR kirjutas:Läbi selle mida pildil pole. TOD kastiga isendil ei ole sillas lülitust, EST kastiga on.
TOD all mõtled sa 'Torque on Demand' ehk siis autot millel nupp AUTO ja 4WD-LO asenditega? Mis lühend see EST on seda ma ei tea. Eeldan et kõik ülejäänud Sorentod (nupp 2WD/4WD-Hi/4WD-LO asenditega) kuni 2009a mudeliuuenduseni.
Aga pole vahet, neil ei ole sildades MITTE MINGIT põhimõttelist vahet, kõik need lülitused tehakse vahekastis ja kõikide veorežiimide korral pöörlevad veovõllid ja gardaanid ratastega kaasa.
Oled füüsiliselt tutvunud sorentoga, et lahmid?
Ei, sirvin varuosa kataloogi :) Aga nagu eespool kirjutasin pange auto aasta number ja mootor, kasti tüüp siis saab täpselt vaadata.
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Sorento tagaveoliseks?

Postitus Postitas RistoRR »

Maaks kirjutas:
RistoRR kirjutas:
Maaks kirjutas: TOD all mõtled sa 'Torque on Demand' ehk siis autot millel nupp AUTO ja 4WD-LO asenditega? Mis lühend see EST on seda ma ei tea. Eeldan et kõik ülejäänud Sorentod (nupp 2WD/4WD-Hi/4WD-LO asenditega) kuni 2009a mudeliuuenduseni.
Aga pole vahet, neil ei ole sildades MITTE MINGIT põhimõttelist vahet, kõik need lülitused tehakse vahekastis ja kõikide veorežiimide korral pöörlevad veovõllid ja gardaanid ratastega kaasa.
Oled füüsiliselt tutvunud sorentoga, et lahmid?
Ei, sirvin varuosa kataloogi :) Aga nagu eespool kirjutasin pange auto aasta number ja mootor, kasti tüüp siis saab täpselt vaadata.
Vot kataloog ütlebki kõik :roll: ma olen neid raipeid sitaks lappinud ja ühte ka pikalt omanud. Ma arvan, et ma tean kus lülitused toimuvad. Lisaks vaata siin foorumis ka müügikuulutusi, sealt leiad üha, kus müüakse ka esisilda lülitavat õhupumpa...
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Sorento tagaveoliseks?

Postitus Postitas Maaks »

RistoRR kirjutas:Vot kataloog ütlebki kõik :roll: ma olen neid raipeid sitaks lappinud ja ühte ka pikalt omanud. Ma arvan, et ma tean kus lülitused toimuvad. Lisaks vaata siin foorumis ka müügikuulutusi, sealt leiad üha, kus müüakse ka esisilda lülitavat õhupumpa...
No ma leidsin vahepeal ülesse asja mida sa mõtled. Tundub et ühendab lahti gardaani esidifrist, ehk siis veovõllid, differ jms pöörlevad ikkagi edasi.
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Sorento tagaveoliseks?

Postitus Postitas RistoRR »

Vot jh. Seda ma tegelt mõtlesingi. Veovõllid jooksevad kaasa tõesti, rummulukke pole ju, kinnitub rummu nagu suvalisel sõidukal. Aga point selles, et kardaanist on seal täiesti poogen. Ajutiselt ilma kardaanita saab lapata isuga, isegi ilma lasknud, kui riste vahetasin
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Vasta

Mine “Kia”