Kia Sorento tossab,palun abi!

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
kaimur22
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: K Mär 25, 2015 10:52 am

Kia Sorento tossab,palun abi!

Postitus Postitas kaimur22 »

Mure siis järgmine,Kia sorento 2004.a. 2,5 diisel automaat tossab siis kui mootor soe.Diagnostis käidud,öeldi,et pihustite töö väga hea ja kui aus olla siis ei leitudki viga, see kes diagnosti tegi ütles et ehk EGR pidi olema 5% lahti,et sinna pimeots panna ja ehk turbotorud järgi vaadata,kuna olen ise autodest täielik võhik siis minu jaoks on see kõik must maa. Oskab keegi aidata mida peaksin tegema. Olen lasknud maanteel 2 käiguga tühjaks torud,kuid see aint võimedab asja ja tossab ka tavalise sõidu ajal korralikult,et teist autot tagant ei näe,palun abi targematelt siin?
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Kia Sorento tossab,palun abi!

Postitus Postitas TiitR »

Kui lihtsalt vaakumile pimeda ette paned, viskab ilmselt mootoritule põlema. Aga proovi EGR ära puhastada. Mul Mitsul ka ei sulgunud 100%, peale puhastust toimib. Kuigi mina enda omal ilmselt kunagi lasen ära pimendada, kuna metsas töristades, tahmab jälle kiirelt ära.
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Kia Sorento tossab,palun abi!

Postitus Postitas RistoRR »

Mis värvi toss on? Mingeid vedelikke ei kao? 5% avatud egr suht savi. Mul ka hoiab umbes nii ja ei tossa ta midagi, soojana norm kui tühikäigul nii...
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
kaimur22
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: K Mär 25, 2015 10:52 am

Re: Kia Sorento tossab,palun abi!

Postitus Postitas kaimur22 »

Ajab sooja mootoriga sõites musta tossu välja,ei kao vedelikke,ei ole täheldanud, nüüd panin korra sinist sisse ja toss jäi üliväikseks,kas asi võib olla diislis,tangin muidu Favora tanklas,kuna firma kaart seal!
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Kia Sorento tossab,palun abi!

Postitus Postitas Uko »

EGR i häda tundub,võib kinni ka panna selle.Muidugi kui kütte vahetus niimoodi mõjus,siis peab ikka eriline solk olema.
olge marurahulikud!
kaimur22
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: K Mär 25, 2015 10:52 am

Re: Kia Sorento tossab,palun abi!

Postitus Postitas kaimur22 »

Sai proovitud ka teiste tanklate kütet,nimelt Statoili,ikka probleem sama,nii kui panen tavalist diislit siis tossab tagant,paari päeva pärast lähen seda EGR klappi puhastama jms,vaatan kas viga jääb,kui keegi oskab veel tarka nõu anda on oodatud kõik variandid!
Vasta

Mine “Kia”