Gallopery pumba jubina küsimus

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
dad
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:03 pm

Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas dad »

Tere kõigile,

Probleem selline, et kuliibinid on kangiga pumba kallal käinud ja osaliselt pumpa "modinud".

Küsimus pildil punase ringiga tähistatud "jubina" funktsioonis, sisse läheb kolm juhet, üks juhe peaks jõudma el.klapile aga milleks on teised kaks?

Miski raamat Galloperi kohta mul on, aga seal pole sellist jubinat skeemis olemas, lihtalt juhe otse klapi peale.
Manused
pump4dbh.png
pump4dbh.png (791.78 KiB) Vaadatud 2293 korda
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1956
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas Maasturid »

See on immobilaiseri jubin.
Kui paned selle pumba teisele autole peale ja jätad selle külge siis käima seda ei saa. Tuleb võtta autol peal olnud pumbalt see maha ja uuele pumbale külge panna.
Kui vanal pumbal immo kopsikut pumba küljes pole on hästi, siis tuleb see uuel pumbal lihtsalt ära jätta.
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
dad
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:03 pm

Re: Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas dad »

Ja kui see jubin minema visata ja 12v klapile peale panna, siis saab pumba käima ilma immota?
Kasutaja avatar
Kalill
Rock Crawler
Postitusi: 535
Liitunud: P Jaan 09, 2011 9:04 pm

Re: Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas Kalill »

Ideeliselt saab jah, kunagi mingi prantslase küljes oleva Boschi pumba küljest sai see ära visatud. Ja kui õigesti mäletan, siis süütega tuli ühele otsale 12V ka kohe peale..
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1956
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas Maasturid »

dad kirjutas:Ja kui see jubin minema visata ja 12v klapile peale panna, siis saab pumba käima ilma immota?
Kui auto millele seda pumpa tahate panna immot pole siis tuleb see karp pumba tagant ära võtta ja 12V läheb otse klapile.
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
dad
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:03 pm

Re: Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas dad »

Tundub, et minu isendil on kuliibinid juba miskit korraldanud. See nn immo on lahti murtud ja kolmese pistiku keskmine juhe on vist olnud otse klapi peale joodetud. Vist seetõttu, et kaks juhtmeotsa elavad mootori juures oma elu. Immo mind väga ei rõõmusta, nii et sellest vabaneks ma suurima heameelega, seega küsimus, et kas see klapiimmo eemaldamine vabastab mind ebaolulisest või keerab see immo veel miskeid "kraane"?
Manused
pump1a.jpg
pump1a.jpg (496.58 KiB) Vaadatud 2143 korda
razza
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: T Veebr 01, 2011 10:21 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas razza »

Tere. Saan ma õigesti aru, et kui pumbal see immo ära võtta (lõhkuda) ja pluss juhe klapiga ühendada, saan moto käima. Asi sellest,et kahlustaks magnetklappi või immo lolliks läinud. Küte ei jõua pihustiteni. Auto oli muidu igapäevane sõidupill .
Küsimus ongi sellest, kas ma võin selle karbi maha retsida ja viin plussi sinna peale või pean selle immoplaadi terveks jätma
kui kaks ei vea, siis neli ikka veavad....see ruulib:)
gunts1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 43
Liitunud: R Veebr 03, 2012 6:38 pm

Re: Gallopery pumba jubina küsimus

Postitus Postitas gunts1 »

Tere! Hakkas mu Pajerol ka selline asi jubima ja sai lihtsalt maha võetud ning masin töötas kenasti edasi. Anna ainult klapile voolu ka peale ja kui süüte sisse keerad, siis peaks isegi klapi plõksumine kuulda olema.
Vasta

Mine “Hyundai”