K: crdi mootori "lagin"

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 808
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

K: crdi mootori "lagin"

Postitus Postitas holari »

Tere.
Olen oma hyundai pea, et heaks saanud, jäännud mõned asjad, millest peab lahti saama, üks on, et tundub, et mootor töötab kuidagi teravalt ja kergemal gaasivajutusel, kui vedu peal, siis tunda sellist laginat/klõbinat. Täna paar korda ûsna tugevalt. Kuulasin pihusteid stetoskoobiga, kaks esimest, mis olid algselt korra, sirisevad vaiksemalt, kaks tagumist, mis vajasid klappide vahetust, teevad tugevamat heli, tutvusin pihustite siseeluga, seal pole eriti midagi, mis lagiseks, ainult ots on vähe suurem liikuv osa. Boschi pihustil mingi tohutu nõel, aga Delphil pole. Mis seal veel võib seda põhjustada? Veakoode ei ole, mootori tuli on kustus igas asendis, tagasivoolud tehtud korda, diisellandis pandi uued koodid, aint üks ots vajaks tegemist, aga neil polnud kohapeal. Autoks 2005a 120kw diisel.
Ja tundub, et soojast peast on seda rohkem kuulda.
Kui on keegi, kes ütleb, et tule minujuurde, leian vea ja ma teen korda, siis anna endast märku. Lihtsalt, tule vaatame, ehk leiame, seda ma ei taha.
Ja kes annab õige vihje, saab kingituse. :wink:

H.
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: K: crdi mootori "lagin"

Postitus Postitas Uko »

No natuke peabki häält tegema ,eriti koormust andes.Pihustis endas ei kolise midagi,lihtsalt kui pritse hetk on varane hakkab mootor tilisema.Selleks et sedasorti niinimet otsepritse diisel ei töötaks nagu vana Volvo veokas,olete vast kuulnud näit FL-7 käib nagu suur õmblusmasin,selleks tehakse survetakti lõpus kolm pritset.Eelpritse,põhipritse ja järelpritse.Seda pritset Delphil kuidagi liigutada ei saa,seda teeb auto arvuti.Selle koodi alusel mis pihustile genereeriti. Bocsh il on võimalik natuke pihusti avanemis algust liigutada.Auto vast ikka nüüd hoopis töötab nii nagu peab.
olge marurahulikud!
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 808
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

Re: K: crdi mootori "lagin"

Postitus Postitas holari »

Kurja, see hääl on vast ikka liiga tugev ja ennem pihustite remonti ma seda ei täheldanud, kuigi võib kokkusattumine olla ja viga võib muus olla. Eelmisel sarnasel oli ka mootor vaikne.
Vasta

Mine “Hyundai”