Galloper suitseb tühikäigul.

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

perfec7
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: K Nov 23, 2011 5:44 pm
Asukoht: L-Virumaa

Re: Galloper suitseb tühikäigul.

Postitus Postitas perfec7 »

Väike update. Sai siis väntvõll otsa uurida ja peale selle, et kiilu pesad olid kannatanud saanud. Oli keeratud vana polt puruks (igatahes jääk oli sees) Lasin täpsema puuriga augu ette ja keermestasin vana poldi välja. Kiilu pesad said väikset töötlemist samas rihma seibid ka. Ennem oli poole hamba loks sees, nüüd on stabiilne(ja usutavalt 97% oma kohal) Samas ka uus väntvõlli polt.
Kuna radikas jäi töötegemisele ette lasin ka tosooli välja mis oli (roheline) aga üllatavalt liiga puhas. Ladusin kiiruga masina kokku tagasi ainuke muutus mis võis toimuda auto juures oli, et töötas vähe stabiilsemalt, kuid suitseb ikka jubedalt.

Samas tekkis mul kohe küsimus, et kas sellised sümptomid võivad tulla näiteks sellest, kui survepumpa on sattunud prahti, et mis siis masin teeb!?
Ja õli kadu oli märgatav 500km peale. Arvatavasti kas rõngad või klapisääre tihendid.Sellest ka petlik hele sinine hallikas suits.

Panin pulli pärast ühe pildi, Ei lammutanud üksi oli abiline.
Pilt
perfec7
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: K Nov 23, 2011 5:44 pm
Asukoht: L-Virumaa

Re: Galloper suitseb tühikäigul.

Postitus Postitas perfec7 »

Järgmine update!
Kütte pumba võlli tihend lekkis :roll:
Sai ka paak puhtaks tehtud(mis oli isegi üllatavalt puhas) ja uus kütte filter. Toru liite kohad ja sellisised jamad tehtud. Hetkel masin jälle koos, Kõvasti kaasi andes viskab musta(palju kütet saab siis ehk) ja nüüd viskab mõnel hetkel sinist suitsu.(kas siis rõngad või klapisääre tihendid) Tühi käik on parem ja stabiilsem.
Asi paraneb.
Peab laskma kütte segu reguleerida ja süüte nurka siis peaks kütte jamaga ühele poole saama.
Ahjaa kompressioon ka mõõdetud
1sil. 27
2sil. 25
3sil. 26
4sil. 26
Tundub, et rõngad ja klapid korras!? Ise vastan sellele, et hõre natuke, sellel tüüp mootoril peaks olema 27
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Galloper suitseb tühikäigul.

Postitus Postitas TiitR »

Must toss - õhunälg? :roll:
perfec7
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: K Nov 23, 2011 5:44 pm
Asukoht: L-Virumaa

Re: Galloper suitseb tühikäigul.

Postitus Postitas perfec7 »

TiitR kirjutas:Must toss - õhunälg? :roll:
Loomulikult, Kui aru olen saanud, et mitte ainult õhunälg vaid on teised sümptomid.
Hetkel siis öeldi, et segu vähemaks ja siis süüdet regullima.(Mina seda ei tee) Vb top-autosse vaatab veel, aga esiosa veel liiga laiali. Hakkan vaikselt kokku tagasi lappama.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2434
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Galloper suitseb tühikäigul.

Postitus Postitas v6sa »

TiitR kirjutas:Must toss - õhunälg? :roll:
Kerge must kiirenduse režiimis on heas toitumuses diiselmootori tunnus.

Paks must lont viitab rikkele (või koonrist omanikule, kes ei täi õhufiltrit vahetada :x ). Paks lont on selline, millest läbi enam naabritüdruku (või oma naise) figuuri ei seleta... :roll:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
perfec7
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: K Nov 23, 2011 5:44 pm
Asukoht: L-Virumaa

Re: Galloper suitseb tühikäigul.

Postitus Postitas perfec7 »

Nonii.. Tundub, et minu poolt tuleb viimane postitus.
Süüde paigas, segu samuti ja suitsemine on järgi jäänud. Tundub, et ei olegi klapisääre tihendid või õli rõngad läbi :D
Endale oli kogemus suur , sest arvasin ikka, et kas klapid õredad või mingi mehaaniline kulumine. Aga tegelikult oli ikkagi kütte segu probleemid.
Tänud headele nõuannetele.
Jõudu ja Jaksu teile kõigile.
Mõned pildid masinast!!
Pilt

Pilt
Vasta

Mine “Hyundai”