ISUZU D-MAX

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Väga asjalik joonistega Isuzu leht.
http://isuzu.net.my/30.htm

Väike näide:
Pilt
Pilt
+372 5028488
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Ja üks esimesi asjalikke broshüüre D-Maxi kohta.
http://isuzu.net.my/download/brochure.pdf

Ja küsimus praegustele D-Maxi omanikele. Kas Teile hooldusraamat on Renneksi poolt antud?
+372 5028488
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

jr kirjutas:Ja üks esimesi asjalikke broshüüre D-Maxi kohta.
http://isuzu.net.my/download/brochure.pdf

Ja küsimus praegustele D-Maxi omanikele. Kas Teile hooldusraamat on Renneksi poolt antud?
Hooldusraamat olemas ja hoolduski tehtud, ainult, et nii antud raamat, kui ka manual Itaalia keeles. Nii ei saa aru, kas hooldatud on seda, mida manual ütleb või ei. Ma olen seda Lauri Tammik'ule (Renneksi juhataja) korduvalt meelde tuletanud ja korduvalt lubadusi saanud. Siit üleskutse - pöördume tarbijakaitsesse ja/või keeleinspektsiooni. Kui mees ei suuda inglise keelseid manuale hankida, siis tehku eestikeelsed.
Kasutaja avatar
suzi
Fitting 38"
Postitusi: 334
Liitunud: N Juun 01, 2006 7:38 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suzi »

kui maikuus auto kätte sain, väitis müügimees, et Eesti keelne raamat on trükis ja kohe saab. :wink: Aga nagu ikka mida pole on raamat. Olen uurinud, et saaks vähemalt Inglise keelse aga ei.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Jääb mulje, et tegemist hangeldamisega, mitte tootja esindamisega Eestis. Tehase servise raamatud ei taheta nagu meelega anda...
+372 5028488
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Mõõtsin auto janusust. Paakki mahtus 48 liitrit ja odomeeter näitas 444 km. On see võimalik - 10,81 l/100km. Valdavas enamuses sõidetud linnas ja mul on selline tubli tuukri jalg. See on mu esimene auto (olnud neid üle tosina), mille janu tehase antud piiridesse mahub. :lol:
Kasutaja avatar
suzi
Fitting 38"
Postitusi: 334
Liitunud: N Juun 01, 2006 7:38 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suzi »

414 AVM kirjutas:Mõõtsin auto janusust. Paakki mahtus 48 liitrit ja odomeeter näitas 444 km. On see võimalik - 10,81 l/100km. Valdavas enamuses sõidetud linnas ja mul on selline tubli tuukri jalg. See on mu esimene auto (olnud neid üle tosina), mille janu tehase antud piiridesse mahub. :lol:
Ise mõõdan samuti täispaak põhimõttel. Kõige suurem kulu, mis olen saanud on 11,8. See siis koos kondiga ning auto treilaga. Tavaline on kusagil 10,5 l/100km. Tegu siis 3,0TD automaadiga. Üldiselt on tegu üli eko autoga. :wink:
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Chevrolet Colorado 1:1 8)
+372 5028488
Kasutaja avatar
suzi
Fitting 38"
Postitusi: 334
Liitunud: N Juun 01, 2006 7:38 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suzi »

jr kirjutas:
Chevrolet Colorado 1:1 8)
ja kui keegi tahab osta siis http://www.vikingmotors.ee/ :lol:
kuid tüüpiliselt Ameeriklastele on valikus ainult bensukad :cry:

Tegelt vaevab mind seoses Renneksiga veel üks asi. Nad justkui oleks Isuzu tehase esindaja siin? Sobrades selles Itaaliakeelses raamatus on näha piltidelt ka tehase poolt paigaltatud püsikiiruse hoidjat ning samuti ka raadiot. Miks neid kül meil siin pole võimalik tellida? Mina lasin cc eraldi siin installida.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Rääkisin inglise keelsetest manualidest just Lauri Tammikuga. Mees ütles, et tegeleb asjaga, laseb Engelsmannide juurest saata jne. Mainisin ka seda, et 4x4.ee-s ollakse Renneksi vastu suht mürgised. Sain lubaduse, et ühe kuu jooksul on materjalid kohal.
Kui kuu jooksul midagi ei toimu, tuleb Renneksisse ühiskülastus teha.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Kas see Renneks on ainuke Isuzu esindaja Eestis?
Tartus ei müü keegi?
Käisin täna nende suur-sõjamäe esinduses, et prooviks-katsuks ka autot, aga kuna ainult 1 müüja oli, kes parajasti ostusoovi vormistas, siis ei jõudnudki ära oodata. Suhteliselt põlveotsas teenindus tundub kahjuks (veel). Margi suhtes kindlasti tänamatu, mis oleks paremat teenindust väärt.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kahju jah, et hetkel teenenduse kvaliteet soovida jätab, kuna auto on VÄGA HEA ja võiks ülejäänud kambale pika kaarega pähe k****a.
+372 5028488
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

jr kirjutas:Uurides seda LSD juttu vähe tõsisemalt, selgus et tüssutavad esinduses. Ikkagi ainult taga on LSD lukk. Kui keegi selle väite ümberlükkab, siis ta võiks seda teha. :evil:
Käisin täna Klooga end. sõjaväelinnakuga tutvumas ja tekkis küsimus: miks neliveoga otse sõites kulgeb auto rahulikult, kuid rattaid välja pöörates hakkab gaasi andes hirmus rabelemine? Tunne on selline, nagu sisemine ratas taoks tühja. Lähen homme proovin sellisel pinnasel, kus jäljed selgelt maha jäävad.
Vasta

Mine “Isuzu”