isuzu-le opeli mootor

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Iz56
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: N Juul 23, 2009 9:56 pm

isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas Iz56 »

Tere mehed poe nurga taga rääkisid et trooperile 2.2td pidi peale minema üks ühele frontera mootor. on keegi sellest midagi kuulnud ning mis mootor see täpselt on.
zahfer
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: P Juun 03, 2007 3:46 pm
Asukoht: TARTUMAA

Postitus Postitas zahfer »

Ooopeli mootoreid peab tükki kolm olema:üks on remondis, teine remondi ootel ja kolmandaga üritad parajasti sõitu teha aga muidu pole sellisest variandist midagi kuulnud, võibolla midagi Isuzu Rodeo pealt, mis ise näeb välja nagu Frontera aga sõidupulgad puha Isuzult
:driving
Kasutaja avatar
Taavi2101
Fitting 38"
Postitusi: 253
Liitunud: T Apr 07, 2009 9:51 am
Asukoht: Järsi-Assaku-Tallinn 56502393

Postitus Postitas Taavi2101 »

Opelil osad diisel mootorid ongi Isuzu omad
visu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 155
Liitunud: K Okt 07, 2009 7:21 pm
Asukoht: tallinn/viljandi

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas visu »

no peale peab sobima 2,0 2,3d 2,3td 2,8td mootori käppade erinevus on seal raam on neil autodel sama ja kast peaks ka sama olema vähemalt nii palju kui mina mõõtnud ja uurinud olen.
58158137
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas tuningman »

ega ei ole kastid ja raam sama, mul oli 2,3 frontera. nüüd 2,2 isuzu. isuzu on altpoolt raami sile ja tühi. aga fronteera kkasti tala tuleb jõhkralt raamist madalamale ja toimib seal nagu ankur, hops ja kõhu peal kinni sa oledki.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas isakene »

2,8 puhul ma seda värki veel kuidagi usun. Aga 2,2 ei hakka ei kinnitused, käigukast ega kardaanid kohe mitte üldse...
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas tuningman »

isakene kirjutas:2,8 puhul ma seda värki veel kuidagi usun. Aga 2,2 ei hakka ei kinnitused, käigukast ega kardaanid kohe mitte üldse...
Seda minagi mõlesin. Fronteradele pandud 2,8d peaksid minuteada küll isuzu omad olema. 2,5d olevt jällegist bmw toodang. ei tea kas kõik 2,5d-d aga osad küll. pidid suht mädad mootorid olema ja lagunema hullemini kui 2,3d-d. Ka bmw aiste vahel olevad 2,5d ei taha eriti kesta. samu mootoreid kasutati veel ju omega ja pagan :bang: ei mäleta nüüd, mille peal veel. See on nüüd minu tähelepanek ja ei pea ega pruugi teiste arvamusega ühtida.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
siimjuss
Mudder
Postitusi: 54
Liitunud: L Sept 17, 2011 8:21 pm

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas siimjuss »

Fronteral pole ühtegi BMW mootorit see 2,5 liitrine on VMi toodang, Omegal on küll BMW mootor.
visu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 155
Liitunud: K Okt 07, 2009 7:21 pm
Asukoht: tallinn/viljandi

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas visu »

tuningman kirjutas:ega ei ole kastid ja raam sama, mul oli 2,3 frontera. nüüd 2,2 isuzu. isuzu on altpoolt raami sile ja tühi. aga fronteera kkasti tala tuleb jõhkralt raamist madalamale ja toimib seal nagu ankur, hops ja kõhu peal kinni sa oledki.

jaa raamid on natuke erinevad aga esimene ots mootori kinnitused raamile on samad! (mootori käpad on erinevad) ja nüüd on järgmine kuu plaanis panna istuma isuzu kasti otsa opeli 2,3td kuna isuzu kastidel on jõu võll mille otsa saab hüdro pumba istutada.opeli kastidel seda pole.
58158137
Jokker
Fitting 38"
Postitusi: 221
Liitunud: R Juul 25, 2003 7:49 pm
Asukoht: Soo-otsa. Vahel ka mudas!

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas Jokker »

Vabandan , et pole teemas! Kõike saab teha. Aga asi on kinni rahakoti paksuses, tahtmises/oskustes ja kogemustes (neid viimaseid otsin ka mina siin foorumis). :D
Nissan Patrol Y60 2.8 TD 89a.
Nissan PICK-UP D22 YD25DDTI 03a.
534null8721
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: isuzu-le opeli mootor

Postitus Postitas tuningman »

visu kirjutas:
tuningman kirjutas:ega ei ole kastid ja raam sama, mul oli 2,3 frontera. nüüd 2,2 isuzu. isuzu on altpoolt raami sile ja tühi. aga fronteera kkasti tala tuleb jõhkralt raamist madalamale ja toimib seal nagu ankur, hops ja kõhu peal kinni sa oledki.

jaa raamid on natuke erinevad aga esimene ots mootori kinnitused raamile on samad! (mootori käpad on erinevad) ja nüüd on järgmine kuu plaanis panna istuma isuzu kasti otsa opeli 2,3td kuna isuzu kastidel on jõu võll mille otsa saab hüdro pumba istutada.opeli kastidel seda pole.

Sa pidasid seda ära lammutatud 2,2td käigukasti silmas, mida sinna opeli mootori otsa istutada tahad? Ja tegelikult olen sulle suuremat sorti vabanduse võlgu :china , et mootori järgi ei jõudnud. Kahjuks läksid asjad sedakorda niimoodi. Loodan, et pikka viha ei pea. :oops:
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Vasta

Mine “Isuzu”