Sisemus

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
mtvx
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Mai 15, 2006 9:28 pm
Asukoht: Viljandi

Sisemus

Postitus Postitas mtvx »

Käsil on siis niva sisemus, mis on katki ja kõvasti aastaid näinud .
Plastid mis seal on on mõralised ja puru neist enam asja ei saa. Ise olen mõelnud et käia auto üle vildi taolise riidega , pagasnik ja kuni juhini välja . VÕi mis teie pakuksite välja ?
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Oleneb, mis otstarbel sa seda masinat kasutama hakkad.
Ise mõtlen just oma Länkaril riidest matid seest välja liskuda, kuna olen masinaga kaks korda nii sügavale sattunud, et salong ujub. Kuradi vastik on masinat seest kuivatada :evil:
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
mtvx
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Mai 15, 2006 9:28 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas mtvx »

Masin siis linnas sõitmiseks rohkem .
omrisiim
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Mai 20, 2006 3:16 pm

Postitus Postitas omrisiim »

Ehk miski odava nahaga(kunstanhaga) vms. ei kujuta küll ise eriti ette aga olen mõelnud sellepeale, sest endalgi plaanis sisustust ümber tegema hakata. endal on armatuurgi küllaltki päikest saanud ja ära lõhenenud, mõtlesin et teeks uue armatuuri kah kohe. asi muidugi ette võtmises. Kui miskit teedsiis anna kindlasti meilegi teada ;)
mtvx
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Mai 15, 2006 9:28 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas mtvx »

Ma ise tean juba küll mismoodi ma teen . Ma teen sellise karvase riidega pagasnikust kuni ette välja . Liistud ka ja nii .
Esmalt vaja aga põhi ära teha ilusti, et saaks keevitada uued kinnitused uute istmete jaoks .

Aga sisu nu see on alles eet . Hetkel hakkas peavalu tekitama Niva elektrisüsteem , ei leia viga üles muudkui lööb kaitseid läbi . Ehk on kedagi VIljandis kes tunneb Nivat läbi ja lõhki .
Vasta

Mine “Niva”