tagadifri kinnikeevitamine nival

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
aburrido
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: E Mär 20, 2006 5:01 pm

tagadifri kinnikeevitamine nival

Postitus Postitas aburrido »

tagadifri kinnikeevitamine nival,kas on mõtet?olen kuulnud et hakkab sildasid lõhkuma...
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

see teema ei ole edasijõudnud modifikatsioon, kuulub niva alla ja kasuta search nuppu, sellest on 101 korda juttu olnud.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Loomulikult lõhub.Sa kurvis ju püüad mõlemat ratast sama kiirusega ringi ajada.Keeramine ei lähe ka nii hästi kui diffriga masinal.Muidugi mudas ja pehmes pinnases on muidugi parem kui mõlemad rattad veavad.
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

alla 30" kitsa rehviga vast saab ikka ehk nautida ka seda kinnikeevitatud silda. Ei lähe kohe puruks. Sillad nival ju odavad, proovi järgi. Kaotada pole eriti midagi.

Broncol oli mul kinnikeevitatud sild taga koos 35" rehviga. Fun oli 100%. Asfaldil sai kummi vilistada pöörates ja maastikul konkreetne vedu taga pidevalt. Tagurdades kippus küll otse vedama libeda pinnase peal, aga see selleks. Lõpuks väänas V8 satelliidid puruks ja lõbu lõppes.
+372 5028488
kondimees
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: N Jaan 27, 2005 6:07 pm
Asukoht: Alansi Offroad Pargis
Kontakt:

Postitus Postitas kondimees »

Meie nivalanal on tifi kinni keevitatud juba sügisest saati. Selle ajaga oleme jagu saanud kahest poolasist :twisted: :twisted: All on 31-10,5-15 kui keevitama hakad siis äea tradiga konerda.
Vasta

Mine “Niva”