Kütusepaak vabas

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Vasta
RaulK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: T Mär 27, 2018 10:39 pm

Kütusepaak vabas

Postitus Postitas RaulK »

Toitesüsteem
3.6.14.1. Kütusepaak
3.6.14.1.1. Vaba. Sõitjateruumist peavad kütusepaagid olema eraldatud tulekindla
vaheseinaga

Kui mul on alu paak tuppa toodud esimese istmerea taha tagumise rattakoopa juurde vastu seina (lc70), sis kuidas ma selle veel omakorda eraldan, et tehnilises probleeme ei tekiks? Lisa vaheseina esitus tundub kuidagi totter, mingi kott ümber?
Team Vürst.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Re: Kütusepaak vabas

Postitus Postitas erik »

Mis siin totrat? Kõikidel võidusõidu autodel on kütuse paak tulekindlalt sõitjateruumist eraldatud. Lahendusi on erinevaid. Alati võib vaadata, kuidas see on teistel teamidel lahendatud.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
RaulK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: T Mär 27, 2018 10:39 pm

Re: Kütusepaak vabas

Postitus Postitas RaulK »

Asjalik vastus. Et kui olen loll sis mine vaata kuda tehakse, aga kui pole lähedalt vaadata siis küsida ka ei tohi.
Team Vürst.
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Re: Kütusepaak vabas

Postitus Postitas Veiko »

Tere.
Meil oli ka TR-3 kunagi plekistpaak toas tagapool tagasilda. Sellel oli omakorda kest ümber, et kui midagi halba juhtub siis ei jõua kütus sõitjateruumi. See tule teema ongi kõige aktuaalsem. Seega palun tee sinna tuld eemale hoidev kest ümber ja asi korras. Sõitjate enda huvides on see punkt sinna sisse pandud.
Edu
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”