Silla tõstmine, teostuspildid, näpunäited ja arutelu

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

sry, et veidi skeptiline aga kas see sillale kinnituv junn ikka vihasemat vintsimist vastu peab? Pildilt vbl ei saa pihta ka hästi aga maruõhuke materjal paistab seal olevat :shock: Masin pole teil ju ka teab mis sulgkaalus.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

See kõrvake silla küljes on välja saetud ribaterasest 50 x 6 mm, ehk kõrvake on 6 mm paks. Põlve raadius on vist piisav, arvestades et osad ei kasuta vinsi trossi suunamiseks rullikuid, vaid malmist suunavaavaga plaati, mille servad on väiksema raadiusega kui paigaldatud põlved.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

rommi kirjutas:sry, et veidi skeptiline aga kas see sillale kinnituv junn ikka vihasemat vintsimist vastu peab? Pildilt vbl ei saa pihta ka hästi aga maruõhuke materjal paistab seal olevat :shock: Masin pole teil ju ka teab mis sulgkaalus.
Ma tahtsin sama küsida, pildid vist petavad, kuna Eriku inseneritöös ma väga ei kahtleks.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Kriisa
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: L Jaan 28, 2006 5:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kriisa »

Erik, kas olete masina ehitusel teinud kõik tööd TIG keevitusega? Sillatõste tööd on ju sellega tehtud?
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

ei. Kolli ehituse juures ei ole rauda kuskil keevitatud tigiga. Erikul on lihtsalt kuradi hea käsi.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Diff, auto upub ikka tavaliselt Co Driveri poolele. Ja se on ju selge miks, mina ei taha ju oma perset märjaks saada. :lol:
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”