Sahtlid LC pagasiruumi.

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
TarviR
Rock Crawler
Postitusi: 672
Liitunud: E Mai 23, 2011 11:59 pm

Sahtlid LC pagasiruumi.

Postitus Postitas TarviR »

Plaan ehitada Lc120-le pagasiruumi sahtlid. Kõrgust tuleb neil umbes 23 cm ja pikkust 105 cm. Kõik muu olen enda jaoks enamvähem selgeks mõelnud aga on siiski kaks küsimust: milliste siinide peale need oleks hea jooksma panna ja kuidas suletud asendisse lukustada nii, et ka kestaks?
D4D+R6+V6
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2636
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Sahtlid LC pagasiruumi.

Postitus Postitas helar »

Kui teed veekindlast siis see libiseb superhästi mööda vaipa. Kui serv peaks kõrgem olema siis niipalju vineeri alla kui vaja ja vaip peale.
Sahtli hoiab ilusasti paigal kinnine luuk.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Sahtlid LC pagasiruumi.

Postitus Postitas CaveMan »

Ei ole küll küsitud auto aga vahet pole. Ma ei tea ka kas see on hea või mitte aga mina panin sahtlite alumistesse servadesse alumiiniumprofiili ning korpuse pool jooksevad puidu peal. Ei tahtnud korpuse poole metalli panna kuna arvasin, et võib kolisema hakata. Puidu peal pole ta ka liiga libe ja hoiab sahtid ilusti paigas. Mingit eraldi lukustamist ei kasuta. Kui peakski tahtma mingi ülijärsu tõusu peal välja sõita, siis uks on kohe vastas.

Pilt

Pilt
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2636
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Sahtlid LC pagasiruumi.

Postitus Postitas helar »

Assa. Margusel puha täispuitmööbel pillis sees :twisted:
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
UrmoP
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: P Sept 01, 2013 3:22 pm
Asukoht: Tallinn-Rapla mk-Kehra
Kontakt:

Re: Sahtlid LC pagasiruumi.

Postitus Postitas UrmoP »

Mina kasutasin siinideks plastiku ribasid, POM-H. Silikoon õli nats ja üli hästi libisevad. Minul on ühe sahtli süsteem. Sahtlil on stopperiks riiv. Sahtli seest saab avada ja sulgeda. Vajadusel saab sahtli lihtsalt eemaldada. Ning plastik ribad on üli kerged võrreldes fikseeritavate metallist siinidega.
Kõrval boksis on väike köök ning töötasapinda pea 1,5m. Sellel sahtli poolel on kaalu rohkem ning samuti üli hästi libiseb. Õli olen lisanud ainult ühe korra. Nüüd pea 6 kuud möödas ning probleeme pole olnud.

Lõpp viimistlus on veel tegematta. Vaja veel nats värvida.

POM-H saab osta Proplastikust.
Riiet ning liimi ostsin Luise tn. Noortehnikust.
Sahtli lukud Autokaubad24.

Pilt

Pilt

Pilt

Urmo.
Pajero -99a
Flared Arch

www.hetkedloodusest.com
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”