Lukud Dana sildadele

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
3FjaN
Kitsas puu & hüppav känd
Postitusi: 214
Liitunud: K Mär 30, 2005 7:38 am
Asukoht: Saaremaa

Lukud Dana sildadele

Postitus Postitas 3FjaN »

Kus kohast saaks lihtsalt survetoru?Seda mida pannakse survepaagi ja luku vahele.Veel tahaks panna eelnimetatud toru vedru sisse ja lisaks trossi külge.Seda selleks,et oksad ja juured paha ei teeks.On see otstarbekas?Kuna enne olen teistele lukud ette andnud,siis olen liialt ettevaatlik vist.
Samas olen avatud pakkumistele lukkude suhtes,Dana 35 ,Dana 30(ARB siis)ja poolteljed tugevamad.Minu tellitud lukud ei taha Ameerikamaalt kohe kuidagi kohale jõuda.Solenoidid ja lülitid suudan ka ise teha,kuid mugavam on komplektne võimalus.
Kas keegi on võistlusautol kasutanud Detroit Locki?Millised on mälestused.
Ette tänulik




Urmas
Tööle seltsimehed,igatahes!
Draakon
I spit Fire
Postitusi: 135
Liitunud: R Juun 17, 2005 3:17 pm

Postitus Postitas Draakon »

Õhumeister müüb igasugu imelikke asju ning ka Hi-Flex'ist võtiksid uurida. Ma pean silmas siis survetoru laadseid asju
Palju ilusaid asju...
Kasutaja avatar
3FjaN
Kitsas puu & hüppav känd
Postitusi: 214
Liitunud: K Mär 30, 2005 7:38 am
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas 3FjaN »

Õhumeister asub siis meil?Samas ei ole ju mul raske endal netist otsida :shock: .Aitäh igal juhul.


Terv Urmas
Tööle seltsimehed,igatahes!
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Unijeebikul oli vist kunagi suhteliselt lapsepõlves mingi Detroit Locker. Helista Margusele ja küsi.
Kasutaja avatar
MM
HallKardinal
Postitusi: 543
Liitunud: K Dets 15, 2004 1:18 pm
Kontakt:

Postitus Postitas MM »

Veokate pidurisüsteemides kasutatavat toru (musta värvi) mul laos küll, samuti leiab kiirühendusi. Osa seltskonda kasutab ka tööstuslikku (värv sinine), seda ja kallimaid kiirliiteid saab näiteks Peterburi mnt-elt Hydroscand`ist
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Chevyl on taga Detroit Locker. Kunagi võin ju demonstreerida kuidas töötab. Väga kontrollitud on lukustus, nii kui gaasi annad on KOHE lukus. No buts, ifs ands or what ifs.
+372 5028488
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”