Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas Martinsr »

Niih kuna teema kustus ajas tagasimineku tõttu, alustaks uuesti.

Kuigi ma arvan, et mu teema võiks olla Nissan-i all. Aga äkki saab see siin rohkem tähelepanu. Kui moderaatorid leiavad, et see võiks seal olla, siis tõstke ümber :wink:

Niih seoses suurema rehvi sooviga (32" või 33") , tahaks teostada oma d22-l body lifti.
Väga paljud nimetatvad seda BS-iks, aga ma ei näe erilisi muid variante. Ees piiravad elu torsioonid, lisaks sooviks, et mingisugunegi sõidumugavus säiliks.
Kuna treipink olemas, siis ei tahaks tellima hakata, 400 taala eest komplekti.
Tõste võiks olla umb 2"-3". Peaks olema suht lihtsasti saavutatav, ilma erilise ümberehitamiseta.

Küsimused:

Kas keegi on Tellinud endale sellise koplekti ja paigaldanud? (Ja teab mis seal veel ümber tegemist vajab)
Kas keegi teab mis läbimõõduga võiksid need pakud olla. Või trein samasuguse läbimõõduga nagu raami ja kerevahelised puksid?
Lisaks veel selline asi ka, et jäigalt, ilma kummipuksita, umb 55 mm klots kerele head ilmselt ei tee. Loogika ütleb, et peaks jätma sinna need puksid alles või treima tõsteklotsidele puksipesad.
Või peaks Hokilitrite peale mõtlema????!!!

Kui keegi selle tee on läbikäinud, võiks teada anda, ei tahaks ratast uuesti leiutama hakata. Ja äkki hoiaks mingid tekkivad vead/probleemid vms ära!

Igasugune Abi Teretulunud


Tänud ette
Martin



Ps. Kui paigaldamiseks läheb, siis teen teema piltide ja tutvustusega, et teistel oleks lihtsam. Koos kogu jama ja peavaluga :wink:
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
runn
Rock Crawler
Postitusi: 622
Liitunud: R Aug 18, 2006 8:48 pm
Asukoht: Maakera
Kontakt:

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas runn »

Terrano 1 3cm(+originaal puksid) ei olnud veel pea valu aga rohkem ....
Piduritorud, käigukangid, roolikardaan, roolivõimu torud, juhtmed...
Käigukangide ava tuleb kindlasti suurendada sest kõik liigub niipalju et lülitab vahest käike ja 4L ise välja.

D22 veel kast ka, kui sa sinna kasti kinnituste alla 55...75 mm jublakad paned siis ei saa seal suurt raskust vedada.
Originaalis seal vist 1cm kummi kettas.
Ehk maastikul eriti rasketes kohtades mängib raam juba nii et kast ja kere saavad vahest kokku kui kinnituste vahe tõsta juhtub see kindlasti

33" ilma rellakat alla ei mahu kui sa just otse ainult ei sõida.
Muidugi on 33"rehvil ja 33" rehvil O.D. mõõdu vahe.

Ega seal ei ole midagi karta nuga sisse ja siis töö käigus selgub tõde. :wink:
Tuleb lihtsalt õigel ajal pidama saada
Labidas ja Leatherman = Vepski finis. WILD RIDE OÜ. Mongoolias käidud. Kord aastas peab kirikus ka käima...
Veel elus Visa Hing. Start 2004a nr. 174.
4x4 karikasarja 1. koht TR-1 2012. 4x4 karikasarja 2.koht TR-1 2013
Autoga saab Tallinnast Kambodzasse. Tel 5114973
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas Martinsr »

1" tõste on jah põhimõtteliselt bolt on ja midagi muutma ei pea.
2" on juba teine teema ilmselt. Eks järgmine nädal hakkan modima.

Kastis tavaari vedamisega ei tule probleemi, kuna kasti tõstmine on plaanis teistmoodi karpraudadele. mis jooksevad samamoodi kasti alt läbi. Seega kasti kandevõima ei tohiks halveneda, vaata, et paraneb :D

Eks esitiibasid peab lõikama. Kuigi tiib ise ei tekita muret. pigem kere nö. karbid kuhu isegi 31" algselt vastu käis.
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas amevier »

Runni viimane lõik on pärit kirurgi käsiraamatust neurokirurgia peatükist.
Vabandan OT tõttu, aga hästi ütles.

Teemasse lisan, et kui 31 ees vastu käib, siis on velg liig suure offsetiga. Mul olid D22 all 265/75R16 (on ca 32") Mitsu L200 originaal plekkveljel ja ei käinud kuhugi vastu keeramisel.
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
kolks
Fitting 38"
Postitusi: 397
Liitunud: P Jaan 18, 2009 10:01 pm
Asukoht: Laatre, Valgamaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas kolks »

amevier kirjutas:Runni viimane lõik on pärit kirurgi käsiraamatust neurokirurgia peatükist.
Vabandan OT tõttu, aga hästi ütles.

Teemasse lisan, et kui 31 ees vastu käib, siis on velg liig suure offsetiga. Mul olid D22 all 265/75R16 (on ca 32") Mitsu L200 originaal plekkveljel ja ei käinud kuhugi vastu keeramisel.
Mul sama mõõtu rehvid ja originaal veljel. Vastu ei käi kuskile. Nüüd hakkan ka 33 10,5 laiad alla krudima. Eks siis paistab mis saab.
Nissan Patrol 3,0 118 kw
BMW X5 160kw+
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas tuningman »

Martinsr kirjutas:1" tõste on jah põhimõtteliselt bolt on ja midagi muutma ei pea.
2" on juba teine teema ilmselt. Eks järgmine nädal hakkan modima.

Kastis tavaari vedamisega ei tule probleemi, kuna kasti tõstmine on plaanis teistmoodi karpraudadele. mis jooksevad samamoodi kasti alt läbi. Seega kasti kandevõima ei tohiks halveneda, vaata, et paraneb :D

Eks esitiibasid peab lõikama. Kuigi tiib ise ei tekita muret. pigem kere nö. karbid kuhu isegi 31" algselt vastu käis.

Viska siis paar pildikest kah, et mis ja kus vastu käis enne ja peale lõikust.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas amevier »

kolks kirjutas:
amevier kirjutas:Runni viimane lõik on pärit kirurgi käsiraamatust neurokirurgia peatükist.
Vabandan OT tõttu, aga hästi ütles.

Teemasse lisan, et kui 31 ees vastu käib, siis on velg liig suure offsetiga. Mul olid D22 all 265/75R16 (on ca 32") Mitsu L200 originaal plekkveljel ja ei käinud kuhugi vastu keeramisel.
Mul sama mõõtu rehvid ja originaal veljel. Vastu ei käi kuskile. Nüüd hakkan ka 33 10,5 laiad alla krudima. Eks siis paistab mis saab.
Kui on sama offsetiga velg, siis ei juhtu miskit hullu - 10,5" on ca sama 265 ja diameeter muutub ka vähe. Vastu plastiklogari ja karbi nurka võib nühkida natuke. Sinna paar pauku kuvaldaga...
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
kolks
Fitting 38"
Postitusi: 397
Liitunud: P Jaan 18, 2009 10:01 pm
Asukoht: Laatre, Valgamaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas kolks »

amevier kirjutas:
kolks kirjutas:
amevier kirjutas:Runni viimane lõik on pärit kirurgi käsiraamatust neurokirurgia peatükist.
Vabandan OT tõttu, aga hästi ütles.

Teemasse lisan, et kui 31 ees vastu käib, siis on velg liig suure offsetiga. Mul olid D22 all 265/75R16 (on ca 32") Mitsu L200 originaal plekkveljel ja ei käinud kuhugi vastu keeramisel.
Mul sama mõõtu rehvid ja originaal veljel. Vastu ei käi kuskile. Nüüd hakkan ka 33 10,5 laiad alla krudima. Eks siis paistab mis saab.
Kui on sama offsetiga velg, siis ei juhtu miskit hullu - 10,5" on ca sama 265 ja diameeter muutub ka vähe. Vastu plastiklogari ja karbi nurka võib nühkida natuke. Sinna paar pauku kuvaldaga...

Seda lausa tore lugeda :D Eks neid koopalaiendeid tuleb veits tuunida ja asi vask. :bg
Nissan Patrol 3,0 118 kw
BMW X5 160kw+
KKKKKK
Fitting 44"
Postitusi: 472
Liitunud: T Apr 12, 2011 9:16 am

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas KKKKKK »

235/85 R16 on all old ilma tösteta. Peaks ligi 32" olema.
AMAROK 190kW 01/2019
Koduabiliseks vali uus 225 AVANT kompaktlaadur!
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas Martinsr »

Offset on mul niikuinii puus, kuna veljed laiemaks keevitatud laius hetkel ca 10".

Enne Karpi käimist, rullib rehv kõik plastiku, mis seal läheduses, näiteks porilapakas jne :D peale seda saab rellakat ja kuvaldat teha :D
Viska siis paar pildikest kah, et mis ja kus vastu käis enne ja peale lõikust.
pilte enne ja pärast saan panna küll :D

Aga saan panna sellised mis ta oli päris alguses kui ma ta kätte sain, ei tea kas sealt tuleks välja see, kuhu ta täpselt sisse aerutas. Nüüd rändab rehv ilusti muidugi koopas, kuhugi vastu ei käi.
Tõste peaks ka päästma natuke. Lisaks kui saab orig 15" veljed. siis saaks näha kaugel istub orig offsetiga velg.

OT: nats :twisted:
Kolks, kuidas sul passis rehvi mõõtudega?? :D
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
nissan.pickup99
Fitting 38"
Postitusi: 243
Liitunud: L Nov 05, 2011 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas nissan.pickup99 »

Mul käis ilma tõsteta tutikas 265/75R16 ees vasu, rehv oli 6" velje peal :D
http://www.youtube.com/watch?v=-vByiwZ5 ... l300l4Im7g
NISSAN PICKUP D22 pool FRONTIER
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas Martinsr »

Nuu mul on viidud tiivakaarelisad stange plekini välja, stange otstest plastik maha lõigatud, porilapakad maha võetud. liigub vabalt praegu torsioonid suht põhjas. lisaks oleks 265 sellisele veljele suts lai :roll:
Mis su 6" velje offsett on?
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
nissan.pickup99
Fitting 38"
Postitusi: 243
Liitunud: L Nov 05, 2011 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas nissan.pickup99 »

Martinsr kirjutas:Nuu mul on viidud tiivakaarelisad stange plekini välja, stange otstest plastik maha lõigatud, porilapakad maha võetud. liigub vabalt praegu torsioonid suht põhjas. lisaks oleks 265 sellisele veljele suts lai :roll:
Mis su 6" velje offsett on?
Porilapakad kipousid tüütuks muutuma august läbi minnes. Veljed on sama offsetiga mis originaalidki, pole veel jõund sama laiu patroli velgi alla proovida, nendel on offsett vähe rohkem väljapoole.
Kas sul rooli otsad napilt raamist mööda ei läe ja kas ülemise õõtsa sarniirid pooma ei jää?
NISSAN PICKUP D22 pool FRONTIER
kolks
Fitting 38"
Postitusi: 397
Liitunud: P Jaan 18, 2009 10:01 pm
Asukoht: Laatre, Valgamaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas kolks »

Martinsr kirjutas:Offset on mul niikuinii puus, kuna veljed laiemaks keevitatud laius hetkel ca 10".

Enne Karpi käimist, rullib rehv kõik plastiku, mis seal läheduses, näiteks porilapakas jne :D peale seda saab rellakat ja kuvaldat teha :D
Viska siis paar pildikest kah, et mis ja kus vastu käis enne ja peale lõikust.
pilte enne ja pärast saan panna küll :D

Aga saan panna sellised mis ta oli päris alguses kui ma ta kätte sain, ei tea kas sealt tuleks välja see, kuhu ta täpselt sisse aerutas. Nüüd rändab rehv ilusti muidugi koopas, kuhugi vastu ei käi.
Tõste peaks ka päästma natuke. Lisaks kui saab orig 15" veljed. siis saaks näha kaugel istub orig offsetiga velg.

OT: nats :twisted:
Kolks, kuidas sul passis rehvi mõõtudega?? :D
Kolksil on passis rehvimõõtudega pahasti :wink:
Nissan Patrol 3,0 118 kw
BMW X5 160kw+
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Nissan Pickup D22 Body lift / kere tõste 2"- 3"

Postitus Postitas tuningman »

pole mul küll ühelgi isuzul ega uazil rehvide kohta mingit märget. puha tühjus :lol:
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”