Vintsi releed: 2tk VS 4tk

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Vintsi releed: 2tk VS 4tk

Postitus Postitas jr »

Milline setup on lollikindlam? Välimuse järgi hinnates on "plain old solenoid" nagu asjalikum, ehk siis 4tk ruulib. See kahe releega setup kuidagi kahtlane. Miskised kontaktid jooksevad veel külgede pealt ka välja. Mida elu ise räägib?
+372 5028488
Kasutaja avatar
jazz777
Tuuker
Postitusi: 156
Liitunud: E Mär 29, 2004 12:48 pm
Asukoht: Head Under Hood
Kontakt:

Postitus Postitas jazz777 »

Mina hääletan kahe solenoidi poolt. Kunagi ei teadnud, et kumb neist kahest sisse või kahest välja releest parajasti ära kõrbes. Lisaks veel see sildade ja juhtmete hunnik mille taastamine võtab aega ja närve (Kotkas võib rääkida, kuidas ta Bezdnal üritas taastada seda, mis kaseront oli ära viinud). Lõpetuseks on minu kogemus näidanud, et ComeUpi 2 on vastupidavamad kui Warni 4 ning sealjuures veel odavam kah.
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Mina ka rahul 2 releega.Neid on tunduvalt lihtsam kontrollida kui üks(tavaliselt kõige vajalikumal momendil) saba annab.
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Nina vintsil on 4 warni solenoidi taga vintsil 2 come up`i, nina vintsi solenoide pole ma kordagi vahetanud (uputatud on neid mitte vähe), tagavintsi solenoide olen vahetanud u 4 korda ja uputanud olen neid vähem. Nii, et Come up`id ei kannata uputamist.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”