Rancho rs5000 rooliamort

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
komaxiv
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: R Nov 27, 2015 10:29 pm
Asukoht: märjamaa

Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas komaxiv »

Kuna siin on minust palju targemad mehed koos, siis on ka kogemustepõhiseid teadmisi, kust saaks ühe korraliku rooliamordi. Sain omal nahal tunda kurikuulsat death wobble effekti. Õnneks olid pruunid püksid jalas ja pidurdusjälg ei jäänud näha, kuid siiski peab nüüd ettevaatlik olema ja kõikvõimalikud lõtkud ära kaodata esisillas.

Oli all eelnevalt 31" specialtrackid, nendega ei saanud DW-d kordagi tunda. Kuna otsustasin oma jeebi tõstet veelgi suurendada, (esimesed vedrud taha ja ette S500 esivedrud), siis peale tõstet läks alla ka suurem ratas. Alla läksid maxxis mudzilllad 33x13,5. Tõste läks praegu ma arvan et kuskil 5"? Pole kindel.

Loogiliselt võttes peaks lisaks uutele lõtkujubinatele minema ka parem rooliamort, siin foorumis ringi tuuseldades jäi palju silma rancho rs5000. Või on midagi alternatiivset head/paremat? Ja kas/kust eestist seda saab? Originaali saab vast igaltpoolt ja ei maksa ka suurt midagi, kuid originaalseadistus selles olukorras ennast vist ei õigusta?
Katused ja fassaadid: www.orku.ee
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas uputaja »

Ranso amordid võib kõik põlvepeal kõveraks väänata.

Parim, mis olen ikkagi toimib on OME jaTerrain tämer.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas maksipoiss »

Siin https://offex.pl/jeep-en/grand-cherokee ... retu-en-2/ näiteks on täitsa valikuvõimalust
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas metsapoolne »

uputaja kirjutas:Ranso amordid võib kõik põlvepeal kõveraks väänata.

Parim, mis olen ikkagi toimib on OME jaTerrain tämer.
Kas see käib ainult rooliamordi kohta? Kuidas on hinnang tagumiste amortide kohta samalt tootjalt?
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas uputaja »

Ranso amordipoliitika üldises plaanis täielik saast. Ka igapäevaliikluses.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas metsapoolne »

Huvitav. Kiidulaul oli siis müügimehele omane. Eks ma hoia siis silma peal.
Tänan.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
pimeroolis
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 136
Liitunud: R Juun 18, 2010 12:40 am
Asukoht: üldiselt asfaldil aga miks ka mitte seal kõrval

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas pimeroolis »

Terekest. Minu autule tulid kaasa Monroe Gas Magnumid, mis ei tahtnud kuidagi autot tee peal hoida. Eriti kui oli tee treppi sõidetud kiskus lausa põigiti. Tellisin peale mõningat arupidamist sellise tootja http://www.roughcountry.com/ asjad. Konisid pidasin liiga kalliks. Ja auto juba mitu aastat ilusti tee peal, ka kõvema külmaga ei muutu jäigaks. On miskine isereguleeruva jäikuse sydeem. Igatahes toimib ja täitsa kenasti tunnetab, kui kruusateele sõidad, et auto on kindlalt teel. Ei viska põigiti, ega lükka esiotsa ees. Ainuke viga et ilmselt austraalias niikui teesoolaga vist probleeme ei ole, kipuvad pinnast rooste minema. Nendel paistab rooliamorte ka saada olema. Ka erineva tõste jaoks erinevaid pikkusi olemas. Julgen soovitada.
Ford Excursion 6,0 Limited
armatuuri süttib aegajalt "LOW RANGE"
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas ibra »

Ei viska põigiti, ega lükka esiotsa ees.
Mis see lause peaks tähendama? Või oled mingi ilukirjanduslik klassik. :D
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas puhvel »

ibra kirjutas:
Ei viska põigiti, ega lükka esiotsa ees.
Mis see lause peaks tähendama? Või oled mingi ilukirjanduslik klassik. :D
Ilmselt, et pole ei ala ega ülejuhitav.
XC 70
pimeroolis
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 136
Liitunud: R Juun 18, 2010 12:40 am
Asukoht: üldiselt asfaldil aga miks ka mitte seal kõrval

Re: Rancho rs5000 rooliamort

Postitus Postitas pimeroolis »

Pilt nojah eks seal emakeele tunnis unistasin ilmselt miskist muust kui KRAZ akna alt mööda sõitis :roll: aga eelkõneleja vormistas asja juba tehniliselt õieti. Kunagi ühe asjatundjaga, kes valmistab autodele vedrusid ja tegeleb kõige sinna juurde kuuluvaga, seda teemat arutades, oli tema soovitus. Kui tahad seda(minu) rasket autot tee peale saada ja mõistliku hinnaga, siis vaata kas ameeriklaste või austraallaste poole. Muud ei pidavat kaua kestma. Konid muidugi eri teema. Kuna ise ei pretendeeri sellel alal asjatundjate hulka, siis küsin meeleldi nõu õigete meeste käest.
Ford Excursion 6,0 Limited
armatuuri süttib aegajalt "LOW RANGE"
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”