vintsi paigaldamisest

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
Taimo
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Okt 10, 2016 1:04 pm

vintsi paigaldamisest

Postitus Postitas Taimo »

Ei hakanud uut teemat tegema, küsimus selline, et kas vintsi paigaldamisel panen rullikud vintsi enda alumise piiriga ühele joonele? Või peab ta olema kõrgemal/madalamal? Ja kas rullikute kaugus vintsist ette poole on ka oluline?
Patrol GR y61 3.0di
Jeep Grand Cherokee summit
kolks
Fitting 38"
Postitusi: 397
Liitunud: P Jaan 18, 2009 10:01 pm
Asukoht: Laatre, Valgamaa

Re: vintsi paigaldamisest

Postitus Postitas kolks »

Taimo kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, küsimus selline, et kas vintsi paigaldamisel panen rullikud vintsi enda alumise piiriga ühele joonele? Või peab ta olema kõrgemal/madalamal? Ja kas rullikute kaugus vintsist ette poole on ka oluline?
Kui see ei ole uus teema, siis olen ma koguaeg kõike valesti teinud :bang:
Nissan Patrol 3,0 118 kw
BMW X5 160kw+
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: vintsi paigaldamisest

Postitus Postitas beginner »

Uue teemaga on mingi naljakas teema siin teemas 8)
Aga "trossi pilu" kõrgus võiks olla kuskil pooli alumise serva ja vintsi alumise serva vahel. Teoreetiliselt teistmoodi paigalduse puhul ka ülemiste servade vahel :roll:
Taimo
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Okt 10, 2016 1:04 pm

Re: vintsi paigaldamisest

Postitus Postitas Taimo »

kolks kirjutas:
Taimo kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, küsimus selline, et kas vintsi paigaldamisel panen rullikud vintsi enda alumise piiriga ühele joonele? Või peab ta olema kõrgemal/madalamal? Ja kas rullikute kaugus vintsist ette poole on ka oluline?
Kui see ei ole uus teema, siis olen ma koguaeg kõike valesti teinud :bang:
Irw :D müstika... aga mina seda teemat ei teinud. Keegi mode selle teinud ja mu postituse siia tõstnud :idea: . Hinga nüüd rahulikult ja ära märatse väikse asja pärast!
Patrol GR y61 3.0di
Jeep Grand Cherokee summit
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”