Jahutusvedeliku torud

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Jahutusvedeliku torud

Postitus Postitas metsapoolne »

Chevy Tahoel on läbi roostetanud jahutusvedeliku torud auto all (2tk) ühenduskohast masina tagaosas. Torud lähevad, skeemilt vaadates, mootorini välja..
Iseenesest vahetus ei olegi probleemiks, kuivõrd uue torulahenduse olemasolu...
Kusagilt tuli kõrvu info, et kusagil Tähetornis saab uued torud aga siis mitte metallist, vaid pannakse mingid voolikud asemele. Kas keegi on selle teemaga rohkem kursis?
See jahutusvedeliku kadu hakkab kergelt ära tüütama ja tahaks lähiajal sellega tegeleda.
Mingi firma nimi või täpsem aadress oleks väga kasulikud. Ehk on kusagil Eesti peale veel kohti, kus probleemile lahenduse saaks...
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: Jahutusvedeliku torud

Postitus Postitas kalle211 »

Olen alupexiga asendanud autode all olevaid torusid juba aastaid. Kestavad väga hästi ja paigaldada ka lihtsam kui metall toru.
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Jahutusvedeliku torud

Postitus Postitas metsapoolne »

Ma võtan soovituse arvesse. Suurimad tänud.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Jahutusvedeliku torud

Postitus Postitas metsapoolne »

jaan mmc kirjutas:.
Pilt
Pilt
Pilt
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Jahutusvedeliku torud

Postitus Postitas metsapoolne »

Pikk jutt, kasulik jutt.
Suurimad tänud. Juba peale pikka telefonikõnet otsustasin, et auto sinna remonti ei lähe kuhu algselt plaanisin ja viin ta üldse tuttava juurde tegemisse.
Ilmselt tuleb jah tagant lahti lammutada ja vaatada, kui pikalt see asi omadega läbi on. Kadu ei ole hetkel niivõrd katastroofiline, et väga hambaid närima peaks.
Suurimad tänud juba telefonis nõu andmast ja siinne vastus annab juba veidi selgema pildi mis ees ootamas.

Eva
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”