Esiklaasi poleerimine?

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2864
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas totu »

Mure siis tuhmiks kraabitud esiklaasiga, soovitab keegi järeleproovitud geeli, pastat või vedelikku. Igasugused katvad ja puhastavad asjad ei sobi, vaja on abrasiivi. Seda, et moonutab jne. tean, e. seda, et ei saa, ei tohi jms. ei ole mõtet postitada. Alternatiiv on teenusena osta aga esialgu prooviks ise.
PS: kui keegi tahab head asja müüa, olen avatud pakkumistele :D
Tehtud, mõeldud.
ylbik
Fitting 38"
Postitusi: 251
Liitunud: R Okt 26, 2007 3:51 pm

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas ylbik »

Osta uus klaas!
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2864
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas totu »

ylbik kirjutas:Osta uus klaas!
Aga müü, ostuteemas isegi kuulutus olemas.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas MetsaVikat »

Ise teinud pole, aga kuskilt kõrvu jäänud, et kui poleerida jne. siis võib klaasile tekitada luubi efekti, ehk siis hakata moonutama seda mida näed läbi klaasi. Aga pead ei anna selle info eest, lihtsalt kõrvu jäänud kuskilt kunagi.

Terv.
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas TRANSIIT »

Tervitus, proovitud ei toimi.
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas smurhv »

inmarauto OÜ vahetab su esiklaasi. Poleerimine maksab rohkem kui uus klaas ja ei toimi
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2864
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas totu »

smurhv kirjutas:inmarauto OÜ vahetab su esiklaasi. Poleerimine maksab rohkem kui uus klaas ja ei toimi
Ikka vahetab või? Jutt on Hiluxist, aastast 82. Kui B osa hinnaga klaasi saaks, ei oleks seda teemat.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
Kalill
Rock Crawler
Postitusi: 535
Liitunud: P Jaan 09, 2011 9:04 pm

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas Kalill »

Kui hull see uue hind sis on?
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas smurhv »

totu kirjutas:
smurhv kirjutas:inmarauto OÜ vahetab su esiklaasi. Poleerimine maksab rohkem kui uus klaas ja ei toimi
Ikka vahetab või? Jutt on Hiluxist, aastast 82. Kui B osa hinnaga klaasi saaks, ei oleks seda teemat.
Helista ja küsi.
Ma ei ole hiromant, ainult soovitasin.
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2864
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas totu »

Teemaarendus läheb ikkagi sellele, miks ja kuidas ei saa, ootaks mõtteid, kuidas saab. B osana klaasi ei ole, kui kellelgi on lattu jäänud ei ole seda veel leidnud. Suuremad firmad olen läbi helistanud. Iseasi on, mis saab edasi, klaasi kraapis ära ühe võistlusega ja kes ütleb, et järmine kord sama ei juhtu.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
fanatt
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Veebr 07, 2012 12:27 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas fanatt »

totu kirjutas:Teemaarendus läheb ikkagi sellele, miks ja kuidas ei saa, ootaks mõtteid, kuidas saab. B osana klaasi ei ole, kui kellelgi on lattu jäänud ei ole seda veel leidnud. Suuremad firmad olen läbi helistanud. Iseasi on, mis saab edasi, klaasi kraapis ära ühe võistlusega ja kes ütleb, et järmine kord sama ei juhtu.
Siin foorumis tulebki enamasti sellist juttu kuidas ikka ei saa ja ei ole mõtet. Paraku ei oska ka mina sulle töö käiku soovitada. Kuid ma olen kokku puutunud firmaga Limitex kes väidetavalt teeb eritehnika klaase ka lamineeritult. Ei oska ütelda kas nad ka kumera esiklaasiga hakkama saavad, aga tasub küsida.
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas poiss »

Oman klaasilihvimis kogemust kuskil 5-e aasta jagu. Küll tehases ja ostukeskustes klaasseinte peal. Nn luubiks poleerimisel on oht vaid sügava täkke välja viilimisel. Aga kumer klaas hakkab virvendama ja valgusspekteri muutus hakkab segama sõitmist eriti päikeselise ilmaga. Vikerkaar on koguaeg esiklaasis. Olen esiklaasi täkkeid pärast liimimist poleerinud aga tervet klaasi heaks ei saanud. Vanasti olid pooled ikarused lihvitud klaasidega kui keegi mäletab!
Soovitan osta poleerimis teenust, seda eeldusel pool raha ette jne. Kui soovitud tulemust ei suudeta saavutada, saab teise poole rahaga läbirääkimisi pidada.
Vaadates neid lasnamäe keldrites elutsevaid tulede poleerijaid, võiks poleerimise hind sisaldada ka nende tulede sisse istumist kliendi juures olekul. Lubadus nagu uutest enamjaolt paika ei pea. Need ka kumerad klaasid.
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2864
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas totu »

https://www.youtube.com/watch?v=xm8KsilqMD4 jutt käib sellest klaasist, seega väike optikaviga on täiesti marginaalne, võrreldes muude segavate faktoritega. Sai just Motonetis käidud, seal kõigi asjade lihvimiseks asjad olemas, va. klaasi. Mingid metalli pastad isegi vist töötavad aga ajakulu on hoomamatu, isegi masinaga. Mingit udupeene teraga teemantpastat oleks vaja.
Tehtud, mõeldud.
ylbik
Fitting 38"
Postitusi: 251
Liitunud: R Okt 26, 2007 3:51 pm

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas ylbik »

Sa oledi ikka ise oinas, et kojamehevett ei raatsi kasutada. Nüüd paras kooliraha maksta.
Kasutaja avatar
Trykk
Rock Crawler
Postitusi: 625
Liitunud: P Sept 12, 2010 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Esiklaasi poleerimine?

Postitus Postitas Trykk »

3M-l on selleks spetsiaalsed erineva abrasiivsusega kettad, mingit pastat rohkem vaja pole. Vee pealevooluga lihvija/pooleerija peab olema. Kasutad 4-5 erinevat abrasiivsust, jämedamast järjest peenemaks. Lihtne töö ei ole ja vajab harjutamist.
Mul endal mingeid kettaid alles, aga peast ei mäleta, mis abrasiivsusega..

https://www.gtglass.com/glass-scratch-r ... nd-remover
Marti +372 523 0582
LC 70 & 80
PUR vahu ja puistevilla paigaldus www.soojustuskeskus.ee
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”