K: Kuidas avada lukus uksi

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas CaveMan »

Ei saa aru, milleks üldse autot lukku panna :shock: Peaks ustele aasad külge keevitama ning Mr. Beani kombel tabalukku kasutama.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas Kilpkonn »

CaveMan kirjutas:Peaks ustele aasad külge keevitama ning Mr. Beani kombel tabalukku kasutama.
No mis see aitab, jätad võtme ikka autosse ja tabaluku lased plõksti kinni... :)
O|||||||O
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas LR90 »

Kilpkonn kirjutas:
CaveMan kirjutas:Peaks ustele aasad külge keevitama ning Mr. Beani kombel tabalukku kasutama.
No mis see aitab, jätad võtme ikka autosse ja tabaluku lased plõksti kinni... :)
Kasuta numbritega lukku, koodi tätoveerid pihupesasse. :)
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas CaveMan »

Kilpkonn kirjutas:
CaveMan kirjutas:Peaks ustele aasad külge keevitama ning Mr. Beani kombel tabalukku kasutama.
No mis see aitab, jätad võtme ikka autosse ja tabaluku lased plõksti kinni... :)
Seda küll. Viitasin pigem sellele, kui lihtsalt seal videos autouksed lahti käivad.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
trim
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: R Apr 08, 2011 12:16 pm

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas trim »

http://www.youtube.com/watch?v=0eUecyl0L9g

kui on nupuga uksed siis ehk sedasi
kadjakas2000
Rock Crawler
Postitusi: 863
Liitunud: N Okt 28, 2010 10:55 am
Asukoht: Männiku slumm

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas kadjakas2000 »

Pomo kirjutas:mis see immoga varuvõtme tegemine maksab? Teha saab ainult esinduses?
Mul fiat Ducato ja Jeep GC, mõlemad vaid ühe võtmega.....
Vaatan õhtul järele, mis WJ-i võti koos puldiga Silberis maksma läks ja annan teada.

PS. ZJ-l on "kõige magusam", kui tagaluugi lukustus saba paneb. Selleks, et lukuhoovastikuni pääseda, tuleb tagaluugi polster maha võtta. Et polstrit kätte saada, tuleb luuk lahti teha. A selleks peab enne polstri ära võtma... :twisted:
Kasutaja avatar
grand-cherokee
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 187
Liitunud: T Mär 04, 2008 6:42 pm
Asukoht: vändra

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas grand-cherokee »

kadjakas2000 kirjutas:
Pomo kirjutas:mis see immoga varuvõtme tegemine maksab? Teha saab ainult esinduses?
Mul fiat Ducato ja Jeep GC, mõlemad vaid ühe võtmega.....
Vaatan õhtul järele, mis WJ-i võti koos puldiga Silberis maksma läks ja annan teada.

PS. ZJ-l on "kõige magusam", kui tagaluugi lukustus saba paneb. Selleks, et lukuhoovastikuni pääseda, tuleb tagaluugi polster maha võtta. Et polstrit kätte saada, tuleb luuk lahti teha. A selleks peab enne polstri ära võtma... :twisted:
selleks ma lõikakski numbri alusesse augu sisse.
skeletal
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: N Sept 02, 2010 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas skeletal »

Kas kuudiaken pole kummiliistuga nagu väikesel cherol, kui siis lõika tihend katki ja saadki klaasi eest.
Ma usun, et keegi ikka lammutab Grandi ja saad uue tihendi võileivahinna eest.
Ps. endal käidi sama meetodit kasutades autos sees, tihend oli puru lõigatud ja klaas kõrvale tõstetud.

Päikest ja muda
Ott
kadjakas2000
Rock Crawler
Postitusi: 863
Liitunud: N Okt 28, 2010 10:55 am
Asukoht: Männiku slumm

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas kadjakas2000 »

kadjakas2000 kirjutas:
Pomo kirjutas:mis see immoga varuvõtme tegemine maksab? Teha saab ainult esinduses?
Mul fiat Ducato ja Jeep GC, mõlemad vaid ühe võtmega.....
Vaatan õhtul järele, mis WJ-i võti koos puldiga Silberis maksma läks ja annan teada.


Võti ja pult koos kodeerimisega maksis eelmisel sügisel 95 euri ja 32 senti.
Kasutaja avatar
TarviR
Rock Crawler
Postitusi: 672
Liitunud: E Mai 23, 2011 11:59 pm

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas TarviR »

Minu ZJ pani ka täna õuel töötava mootoriga uksed lukku.
Aitas puidust kiil juhi ukse vahele ja pika õhukese liistuga elektriakna nupp alla.
D4D+R6+V6
mudakas
IC Honoured Member
Postitusi: 322
Liitunud: R Dets 02, 2011 12:43 pm
Asukoht: mudas

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas mudakas »

Inimene saab igalepoole sisse,lukud on loomedele :D .Arutame edasi kuidas muukida :mrgreen:
Elu on lill isegi mudas sõites
Tafka
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Nov 27, 2009 11:56 pm
Asukoht: Tartu

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas Tafka »

Umbes 200-300km sõidetud Poola poole, sai ööseks peatud rannas. Ja hea õnnega sai autouksed lukku pandud. Masinaks siis vana sunny, proovitud sai erinevaid võtmeid isegi samasuguse masina võtit. Sai proovitud nii ja naa, võtmeauk lihtsalt ei olnud nõus avanema.
Aga siis sai võetud kojamehe seest traat, konks otsa keeratud ja sellega pisut nikerdatud akent pidi alla lükates oli näha, et lukunupp kerkib ,aga traat oli liialt pehme ning venis sirgeks. Õues juba läks pimedaks ja jahedaks, muidugi olid kõik head riided ja magamisasjad autos, ainult tühi telk autokõrval seismas. Õnneks ei pidanud ohverdama ühtki akent vaid sai võetud ilukilbi seest traat ja sellele konks keeratud ,see tõmmas nupu ülesse ja päästetud ma olingi.
Selle ajajooksul mis ma seal koos mõne asjahuvilisega tegutsesin, sõitis ka minust politseipartull mööda jah eesti oma, väga äge oli see ,et nad isegi ei peatunud, kui me seal traadiga pusisime nagu moosivargad kunagi. Nad sai väga selgelt aru mis me teeme, seda oli nende nägudest näha.
Konksu idee ei tulnud minult selle au ja kiituse annan ühele Viljandi mootoraturile. Tänud !
Kasutaja avatar
sammal.habe
Off Roader Wannabe
Postitusi: 46
Liitunud: E Dets 19, 2005 3:49 pm

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas sammal.habe »

hm, fantaasia läheb lendama... majad 10 km kaugusel, keset paksu metsa... vedeleb ahjuroop? :shock:
või on auto juures põhivarustuses, kuidagi väljapoole kinnitatud?
KeegiVeel kirjutas:Kunagi olin sama mure ees: uksed lukus ning mõlemad võtmed sees... Telefon autos, lähim maja 10km (olin talvel kalal). Otsustasin klaasi kasuks, valisin tagumise pisikese klaasi. Uut ei pidanud pikalt otsima, hind oli ka suht ok (kasutatud). Aga, ega see klaas ikka kergesti alla ei andnud. Õnneks oli üks ahjuroop käepärast... Aga mis sa siis teed, keset paksu metsa... Hea et roobigi leidsin.
yangfeng
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Mai 20, 2013 11:12 am

Re: K: Kuidas avada lukus uksi

Postitus Postitas yangfeng »

Nii mõnegi Chraisleri oma võtmetega lahti teinud ja ka vastupidi. Tagaluugi lukk on neil tavaliselt selline millel muugid poolenisti kinni jäänud ja jube lihtne lahti saada.






___________________________________________________________________
"Do you know those times when you've been put through so much pain you couldn't bear it?

Well, that's reality for you."

I have been a FunForFreedom survivor since 7/2/12!
Diablo 3 Gold
Buy Runescape Gold
Buy RS Gold
Supporting Leon X Zara! <3
I have a blog!
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”