lihtne vintsi paigaldus eest-taha või tagant-ette

Oled huviline ja alles avastad enda jaoks 4x4 maailma või oled juba tõsine remondimees ning soovid jagada oma teadmisi siis siin saab küsida abi ja ka vastata tehnilist laadi küsimustele.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, Veiko, hulkur, kala, ennukas, Daniel, erik, Moderators

Vasta
marks
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: T Dets 21, 2004 12:05 pm
Asukoht: Tartu

lihtne vintsi paigaldus eest-taha või tagant-ette

Postitus Postitas marks »

igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas igiliikur »

Vintsi paigalduseks infot otsides leidsin ühe väga vana teema, mida targad sellisest nn paigaldusest arvavad?
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

igiliikur kirjutas:Vintsi paigalduseks infot otsides leidsin ühe väga vana teema, mida targad sellisest nn paigaldusest arvavad?
taha t6stad sa selle vintsi ilmselt siis kui aparaat ikka väga uppunud on või esiots sügava vee all vms , siis ilmselt ei ole eriti mugav seda sealt eest ära koukima hakata või taha installima kui tagastanget näha pole enam .
Nats õlle pealt kokku hoida, taara ära viia ja praeguste hindade juures siis oleks juba targem 2 vintsi paigaldada.
Oih vabandust ma ei lugenud küsimust korralikult läbi ,küsiti ju targemate arvamust 8)
Kasutaja avatar
miku89
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 108
Liitunud: E Veebr 26, 2007 5:39 pm

Postitus Postitas miku89 »

seff kirjutas:
igiliikur kirjutas:Vintsi paigalduseks infot otsides leidsin ühe väga vana teema, mida targad sellisest nn paigaldusest arvavad?
taha t6stad sa selle vintsi ilmselt siis kui aparaat ikka väga uppunud on või esiots sügava vee all vms , siis ilmselt ei ole eriti mugav seda sealt eest ära koukima hakata või taha installima kui tagastanget näha pole enam .
Nats õlle pealt kokku hoida, taara ära viia ja praeguste hindade juures siis oleks juba targem 2 vintsi paigaldada.
Oih vabandust ma ei lugenud küsimust korralikult läbi ,küsiti ju targemate arvamust 8)
TR1 klassis on lubtud üks vints,pole kirjas kus sul see vints asuma peab kas ees või taga ja ümber tõstmine pole ka keelatud võistlus käigus.
MIKU
Noor pealekasv,mida peaks rohkem olema.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Kui on TR1 autole suur soov vints ette-taha saada, siis pange 1 vints ja tehke trossikäik eest-taha või tagant-ette, kuidas parem tundub.
See ei ole ka minu meelest keelatud?
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas igiliikur »

TR1 on teine teema, ma pidasin silmas tänavasõidu 4x4 autot. Kuskilt on jäänud kõrva ka selline varjant, et panna ette ka kärukonksu munak. Vints pagassis, vajadusel siis tõstad ette-taha. Ühendused pistikutega. Oluline on ju, et vints oleks jäigalt tugeva plaadi peal, või olen ma millestki valesti aru saanud...

Edit: kui oled silmini muda sees, siis konksu ikka peaks üles leidma :D
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

igiliikur kirjutas:TR1 on teine teema, ma pidasin silmas tänavasõidu 4x4 autot. Kuskilt on jäänud kõrva ka selline varjant, et panna ette ka kärukonksu munak. Vints pagassis, vajadusel siis tõstad ette-taha. Ühendused pistikutega. Oluline on ju, et vints oleks jäigalt tugeva plaadi peal, või olen ma millestki valesti aru saanud...

Edit: kui oled silmini muda sees, siis konksu ikka peaks üles leidma :D
hädapärast saab ka nii aga kalkulatsioon:
konks taha 1k
konks ette koos korraliku materjaliga 1k (kinnitada nii et vintsiga tõmmamisel ei eemaldu)

mingid topelt yhendusklemmid , ei kujutagi ette millised neid sadu ampreid vastu peaks pidama +oksüdeerimine pakun et vähemalt tonn paar.

Mingi x vintsiplaadi tootmine mis konksu otsa sobituks

juba peaaegu 6000lbs vintsi raha koos.. :roll:
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

tarmo kirjutas:Kui on TR1 autole suur soov vints ette-taha saada, siis pange 1 vints ja tehke trossikäik eest-taha või tagant-ette, kuidas parem tundub.
See ei ole ka minu meelest keelatud?
Ei ole jah, ja olen isegi seda varianti kaalunud.
On keegi teinud või näinud sellist?
TR-1 reeglitele vastavat ikka!
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas igiliikur »

seff kirjutas:hädapärast saab ka nii aga kalkulatsioon:
konks taha 1k
konks ette koos korraliku materjaliga 1k (kinnitada nii et vintsiga tõmmamisel ei eemaldu)

mingid topelt yhendusklemmid , ei kujutagi ette millised neid sadu ampreid vastu peaks pidama +oksüdeerimine pakun et vähemalt tonn paar.

Mingi x vintsiplaadi tootmine mis konksu otsa sobituks

juba peaaegu 6000lbs vintsi raha koos.. :roll:
Konksud olemas, klemmide pärast ka ei muretse(vastava teemaga igapäevane kokkupuude), vintsile plaat vaja ainult leiutada :D
See plaan pole muidugi mingi kindel, lihtsalt tuli mõte teadjamate arvamust küsida antud varjandi kohta 8)
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
hindrek555
Mudder
Postitusi: 67
Liitunud: N Sept 04, 2008 10:35 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas hindrek555 »

Vints+alus ei ole kõige kergemad asjad.Kuskil mudas kus pori põlvini,ei ole vintsi tarimine ümber auto just eriti meeldiv tegevus.
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

No kui ikka silmad ruutus kuhugi jõkke sõidetud on ja edasiminekuvõimalus olematu, siis on juba nagunii aega küllaga ka see vints taha tassida ,teemaalgataja milliseid kontakte plaanisid kasutada siis ?
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas igiliikur »

seff kirjutas:No kui ikka silmad ruutus kuhugi jõkke sõidetud on ja edasiminekuvõimalus olematu, siis on juba nagunii aega küllaga ka see vints taha tassida ,teemaalgataja milliseid kontakte plaanisid kasutada siis ?
Ühendusvarjante on mitmeid, kuna töötan elektrikuna, siis olemas igasugu klemme(kõrgepinge samamoodi) :shock: Ei ole veel mingit konkreetset ühendust plaaninud. Mõtlesin enne natuke maad kuulata sellise vintsi teemal. Lihtsam oleks loomulikult vints ette visata ja asi jokk, aga peab igasugu varjante kaaluma, kuna plaan konkreetne auto pikemaks jätta :twisted:
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
Kasutaja avatar
4x4JIM
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Okt 21, 2009 1:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 4x4JIM »

Ehk siis olen mõelnud samale asjale pikalt lisan siis info mis olen leidnud.

Lahendus on suht koht peaaegu poest ostetav olenevalt autost.
Ostad ette USA konksu kinnituse
Pilt
Paned taha ka samasuguse USA tüüpi konksu knnituse

Ja siis on lisa seadmeid nagu putru :lol: mida saab panna sinna lombi taga on olemas sahad nii, ette kui taha sellele kinnitusele. Ratta hoidjad kanuu toed jne.

Siis soetad või teed Pilt
Vead juhtmed ja kõik.
Tublid oskajad mehed keevitavad ise kõik valmis mis vaja aga ma ei tea kuidas nende paberite ja tee legaalsusega on.
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

4x4JIM kirjutas:Ehk siis olen mõelnud samale asjale pikalt lisan siis info mis olen leidnud.

Lahendus on suht koht peaaegu poest ostetav olenevalt autost.
Ostad ette USA konksu kinnituse
Pilt
Paned taha ka samasuguse USA tüüpi konksu knnituse

Ja siis on lisa seadmeid nagu putru :lol: mida saab panna sinna lombi taga on olemas sahad nii, ette kui taha sellele kinnitusele. Ratta hoidjad kanuu toed jne.

Siis soetad või teed Pilt
Vead juhtmed ja kõik.
Tublid oskajad mehed keevitavad ise kõik valmis mis vaja aga ma ei tea kuidas nende paberite ja tee legaalsusega on.
kas see pudrumudru kokku osta ja keevitada sama hinna ei tee kui taha mingi 6000lbs vints osta näiteks ?
Vasta

Mine “Hooldus ja Remont”