Võistlusnumbrid

Siia topicusse AINULT asjalik jutt, mis seotud 4x4 võistlusauto tehnilise ettevalmistusega vastavalt kehtivatele FIA, EAL määrustele ja tehnilistele nõuetele. Lahmijad lendavad paraku IDIOT CORNERISSE :( ja modifikatsioone käsitlevad teemad lähevad "Tehnilise" sektsiooni alla.

Moderaatorid: Veiko, erik, Arto, MM, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Võistlusnumbrid

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Ma ei saa päris täpselt aru kuidas on korrektne käituda auto võistlusnumbritega.

Et nagut ma näen on loobutud üldse igasugustesse vaba klassidesse numbrite väljastamisest, ning 2 ja 4 algusega numbrid on muudetud ET1 ja ET2 numbriteks.
Eeldades, et sama masinaga sõidetakse nt TR3 ja ET2 (no või nt ka Tr1 ja ET1)- tuleks nagu suht enne igat võistlust numbreid vahetada ? :roll:
Või kui ET1 ja ET2 numbrid on väljastatud nimeliselt - siis ei tohiks ju vale numbri all sõita eksole ?? (autoga numbri järgi vales klassis, või siis nt. vintsimehena vale numbriga autos)
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Võistlusnumbrid

Postitus Postitas Praks1 »

Sul ikka väga igav,et pead selliste asjadega vaevad.
Sõida kv numbritega,ehk 1?? Ja3?? Numbriga.
2 ja4 sada numbritega sõidavad klassitud autod,ehk kes kv ei sõida.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Võistlusnumbrid

Postitus Postitas Arto »

MahviaDeTyrk kirjutas:Ma ei saa päris täpselt aru kuidas on korrektne käituda auto võistlusnumbritega.

Et nagut ma näen on loobutud üldse igasugustesse vaba klassidesse numbrite väljastamisest, ning 2 ja 4 algusega numbrid on muudetud ET1 ja ET2 numbriteks.
Eeldades, et sama masinaga sõidetakse nt TR3 ja ET2 (no või nt ka Tr1 ja ET1)- tuleks nagu suht enne igat võistlust numbreid vahetada ? :roll:
Või kui ET1 ja ET2 numbrid on väljastatud nimeliselt - siis ei tohiks ju vale numbri all sõita eksole ?? (autoga numbri järgi vales klassis, või siis nt. vintsimehena vale numbriga autos)
Selgitame siis asja natuke lahti. Arvan, et küsimusi ei teki kui sõidate ainult karikasarja või ainult ringrada.
Seega küsimus nende puhul kes sõidavad mõlemat sarja. Mõlemat sarja sõites kasutate oma karikasarja numbrit, kuna ringaraja numbrite vahemik ongi selle järgi seatud. Kui Teil pole varem numbrit ja soovite mõlemat sarja sõita siis võtate numbri vastavalt oma karikasarja klassile TR1 - 1xx, VABA+ - 2xx, TR3 - 3xx ja VABA - 4xx.

Loodan, et sai arusaadav.
Arto Künnapas, Ratturid meeskonna roolikeeraja , maasturisõltlane alates 2004.
MB230GE, Nissan Navara, Volvo TGB1314
offroad.ee
Vasta

Mine “4x4 võistlusauto ettevalmistus”