Sportautode ülevaatus.

Siia topicusse AINULT asjalik jutt, mis seotud 4x4 võistlusauto tehnilise ettevalmistusega vastavalt kehtivatele FIA, EAL määrustele ja tehnilistele nõuetele. Lahmijad lendavad paraku IDIOT CORNERISSE :( ja modifikatsioone käsitlevad teemad lähevad "Tehnilise" sektsiooni alla.

Moderaatorid: Veiko, erik, Arto, MM, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Sportautode ülevaatus.

Postitus Postitas Veiko »

Kuna 28.-30.10.2011 toimub järgmine võistlus, mis hõlmab ka avalikel teedel sõitmist, siis mul tekkis küsimus, kel on vaja teha korralist ülevaatust enne seda? Pakun välja kaks versiooni: esimene on teha seda Tallinnas ja teine enne võistlust kohapeal. Peab aga arvestama, et see ülevaatus on tunduvalt põhjalikum kui tavaline võistluste-eelne ülevaatus.
Seega palun andke teada, kel on vaja teha ja siis saab personaalselt detailides kokku leppida.
Kontaktid on allpool.

Edu ehitamisel ja võistlustel näeme.

Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Sportautode ülevaatus.

Postitus Postitas srock »

Palun seleta välja ,mis selle põhjalikuma all mõtled? Tuleviku suhtes etteteades,tänud.
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Sportautode ülevaatus.

Postitus Postitas Movistar »

See on sama mida vanasti tegid sportautodele ülevaatuspunktid.
Sportauto tähendab alates 01.07.2011 kindlasti ka punast numbrimärki . Valge numbritaustaga autodele see jutt ei kehti.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Re: Sportautode ülevaatus.

Postitus Postitas Veiko »

Täpselt nii ongi,et kontrollime samu asju mis ülevaatus punktid.Tuled ja viled.Lihtsalt põhjalikum kui võistus eelne.Näiteks vaatan kas turvavöödel ei ole terves ulatuses rebendeid kuskil,tänava liikluseks vajalikel tuledel oleks E märgis peal.TR-2 on neid kitsendusi kõge rohkem seal tuleb vaatata auto vastavust reeglitele.
Edu
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: Sportautode ülevaatus.

Postitus Postitas eero I »

Veiko, alates uue liiklusseaduse kehtima hakkamise hetkest puudub kõigil sportautodel tehniline ülevaatus, erandiks need kellel EAL- i poolt tehtud tehniline ülevaatus. Igaks juhuks võiks keegi mu väidet kontrollida aga teades süsteemi, arvan, et olen õigel teel sest mul ARK andmebaas kehtivat ülevaatust ei näidanud ja uude passi ülevaatuse märget ei tulnud, kehtiv ülevaatus oli aprillini. Kui politsei saab oma info otse ARK andmebaasist siis pole ülevaatust ka nendel sportautodel kes reg. numbrit ja -tunnistust ei vaheta. Üks on aga kindel, pea kõik kes tulevad võistlustele punaste numbritega, on ilma ülevaatuseta.
Postituse mõte selles, et su esimeses postituses oli kirjas, et "kel on vaja teha", tahtsin öelda, et kõigil sportautodel kellel pole EAL-i volitatud liikmete poolt tehtut ülevaatus on vaja teha ülevaatus, kaldun arvama, et 99,99%. Mõistlik oleks kui sa poleks "Kukepeal" seda üksi tegemas.



Eero
5025535
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Re: Sportautode ülevaatus.

Postitus Postitas Veiko »

Nagu ma asjast aru saan peaks neid autosid siis päris mitu olema mil ülevaatus tegemata.Seega palun võtke minuga ühendust,et saaks enne võistlusi võimalikult palju autod üle kontrollida.Kui aga jääb palju neid kel tegemata siis ma organiseerin abiväge.

Edu
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Vasta

Mine “4x4 võistlusauto ettevalmistus”