Libaautoostjad.

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
jaguar3
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 167
Liitunud: P Juun 10, 2012 9:45 am

Libaautoostjad.

Postitus Postitas jaguar3 »

Aidake midagi huvitavat välja mõelda järjekordse libaautoostjaga.Kunagi üks tahtis mult Jaguari osta,aga oli laevakapten ja,arusaadav,pidevalt merel.Aga temal siis assistent,kes pidi tulema auto üle vaatama ja ära viima,ainuke jama oli see et mina alguses pidin assistendile natuke pappi kandma et too saaks auto äraviimise kulud(tollimaksud ja mingid laevakohad)ära broneerima ja kinni maksma.Ja otseloomulikult pidi kapten hiljem selle raha juurde panema autohinnale.Mina aga kogu aeg ja, ja,muidugi, ja, ikka saab.Summa oli vist midagi 600 euri kanti.Ja lõpuks saatiski IBAN ja SWIFT koodid kuhu kanda.Ma vastasin et väike jama on,et olen hetkel puhkusel Zimbabwes,aga sa ju laevakapten ja äki tuled mulle Aafrikasse oma laevaga järgi ja siis põrutame otse Eestisse ja saadki auto kätte.Midagi ta vastas et ei nii ei saa ja assistent juba Eestis ja ei ole hullu,ootab hotellis kuni ma tagasi olen,ja raha tuleks sellegipoolest kanda.Vastasin et kurat,ahv tuli dzunglist ja sõi kogu mu raha ära.Aga ei ole hullu,ma võin banaanides ka maksta.Rohkem maile ei tulnd.Nüüd siis jälle üks terrorismi vastu võitlejast usa armee major,tahab Fronterat osta.Mis teha?
Opel Monterey (ammu unustatud)
Grand Cherokee Limited ZJ (väga kauge minevik)
Grand Cherokee Limited WJ (kauge minevik)
Opel Frontera B Sport (minevik)
Grand Cherokee Overland WJ (müüdud)
Hummer H2 (hiljuti müüdud)
Grand Cherokee Overland WK2 (käibel)
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Libaautoostjad.

Postitus Postitas LR90 »

Mine uuesti dzunglisse aga ära talle ütle kuhu,
ta tuleb armeega Sind päästma.
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=150840
järgmine IC kandidaat?
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Suletud

Mine “Idiot corner”