M:uaz

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Suletud
jeepimees
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: P Aug 26, 2012 4:58 pm

M:uaz

Postitus Postitas jeepimees »

tere panen müüki siis uaz täisplekk katusega originaal istmed puuduvad üks mingi muu auto isete on sisse pandud ja teine katkine iste ka masin ei sõida kuna elektrisüsteem on eelmise omaniku poolt puruks tehtud esiklaas ka puudub mootor peaks olema komplektne osad juppid saab veel kaasa ka aga ei tea nii nagu ta toodi nii see on hetkel ostetud sai metsasõidu eesmärgil aga sai soetatud atv ja enam pole sellega midagi teha kaasa saab veel sillad tagavaraks tagavara käigukasti ja veel mõned rehvid jne asjaga üpriski kiire kui keegi ei taha siis läheb vanarauda hinnaks panen 650 annab tingida kui oskad kohale peab ise tulema ja vaatamiseks peab kokkuleppima ennem pilte pole millegagi teha isegi kui saab siis hiljem registreerimis aasta vale ning kw ka vale kuna ei tea mis need olla võivad ennem oli kasutuses rmk-L dokumendid puuduvad
tel:54582269
email:audi.kaju@gmail.com
autot tuleb ise vaatama tulla kuna pilte pole võimalik teha
parem oleks kui helistate siis parem
jeepimees
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: P Aug 26, 2012 4:58 pm

Re: M:uaz

Postitus Postitas jeepimees »

oot mis teil muud teha pole kui siin kritiseerida ja m6liseda teiste teemas kaduge nahhui kui midagi ei osta ega küsi midagi mõistliku
jeepimees
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: P Aug 26, 2012 4:58 pm

Re: M:uaz

Postitus Postitas jeepimees »

ma mõtlesin et selles foorumis on normaalsed vennad aga eks ikka eksitaks kradi jobi kari ja see rate on mul nii vana ma pole seal oma 4 aastat käinud nii et jh
Suletud

Mine “Idiot corner”