M: Ära anda kasutaja konto!

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Suletud
fireman
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: K Sept 07, 2005 3:41 pm

M: Ära anda kasutaja konto!

Postitus Postitas fireman »

Siinsed moded on nagu Ansipi valitsus - reeglid on "sellised" ja, kui neist kinni ei pea, siis laseme kohe kohapeal maha...
Ei piisa, kui kuulutuses seisab link leheküljele, kus kogu vajalik info olemas - kindlasti vajalik kogu jutt dubleerida!!!

Vb ei olegi päris õiglane paralleel tõmmatud valitsusega. Ehk on lihtsalt mõnele mehele nii võrd suur nauding sellise "mõjusa võimuga" hullata!?

Ei ole ime, kui sellise avalduse peale mu konto kustutatakse - aga mul suht savi... pole suur kaotus, andke minna.


Heiki
53 41 99 95
(number ka kui keegi arvab, et arvuti taga ainult kõvad mehed olemegi)
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: M: Ära anda kasutaja konto!

Postitus Postitas Maaks »

Ma aiman su pahameele põhjust (kustutatud kuulutus ilmselt), aga see kuulutuss siin ei vasta ju kah reeglitele, kuna selles alalõigus müüakse maastureid ja nende varuosi :D
Ega iga väikese asja peale ei pea ärrituma.
Müügiks on ju olemas suurepärased võimalused auto24-s!
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: M: Ära anda kasutaja konto!

Postitus Postitas boob »

Kas herr fireman peaks paremaks reeglitevaba keskkonda?

Kas auto24 ja motors24 lehtedele kuulutusi lisades ka virised, et ei saa motors24 lehele lihtsalt auto24 linki panna?

Minu number on ka kenasti olemas, helista kui soovid rääkida :mrgreen:
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: M: Ära anda kasutaja konto!

Postitus Postitas v6sa »

fireman kirjutas:Siinsed moded on nagu Ansipi valitsus - reeglid on "sellised" ja, kui neist kinni ei pea, siis laseme kohe kohapeal maha...
...
Mahalaskmist ei ole kohanud, kuid verbaalset näopeksu asja eest õnneks viljeletakse. See ongi karmide meeste foorum, kust õrnhinged (ja lohed) jooksevad üsna kiiresti minema... Loodetavasti jaksavad moded oma joont hoida. :twisted:

Muide, kui seadustega ühiskond ei meeldi, siis ekvaatori vahetus läheduses on küllalt riike, kus on vaid kaks seadust (pealiku naist ei panda ja joogivett ei raisata). :idea:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Suletud

Mine “Idiot corner”