999 eputab

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Suletud
999
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: K Sept 19, 2007 6:06 pm
Asukoht: valgejõe

999 eputab

Postitus Postitas 999 »

Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Nii, ja edasi? Millega sa nüüd siis eputasid, sellega, et suutisd video Youtube-i üles laadida?

Kui siia midagi mõistlikku ei järgne läheb IC-sse teiste vääriliste mägede poegade juurde mõõtu võtma, kes on kõige suurem džigitt.
999
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: K Sept 19, 2007 6:06 pm
Asukoht: valgejõe

Postitus Postitas 999 »

egas ma mingeid mõistlikke kommentaare lootnudki,ainult tühi aukumine ja tati pritsimine ja nüüd pange ic kui tahate
Tercel
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: N Dets 06, 2007 7:28 pm

Postitus Postitas Tercel »

Võiks natuke kirjutada millest ja miks masin koosneb/tehtud on, ma arvan et tähelepanu taheti sellele pöörata. :)
Y61
Kasutaja avatar
kpihus
Fitting 38"
Postitusi: 273
Liitunud: R Juun 25, 2004 9:37 pm
Kontakt:

Postitus Postitas kpihus »

Tercel kirjutas:... ma arvan et tähelepanu taheti sellele pöörata. :)
Aga miks peab arvama mida öelda taheti ? Miks ei või inimene selgesõnaliselt öelda, mis teda vaevab ?
Tercel
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: N Dets 06, 2007 7:28 pm

Postitus Postitas Tercel »

Eks igaüks loeb sealt selle välja mida ta lugeda tahab, ja see oli minu arvamus, ma mõistsin seda nii.Aga mis siin ikka teise inimese teemat solkida.
Y61
Kasutaja avatar
rt23
True Off Roader!
Postitusi: 1232
Liitunud: P Jaan 27, 2008 1:45 am
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas rt23 »

Youtube täis igasugu huvitavaid ehitisi. Siit teemast tahaks ikka näha kuidas, miks ja milleks midagi ehitatud on :)
Asukoht viljandimaa Suslepa. Tel 53365288 - Toomas
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Postitus Postitas Külahull »

Nagu teema pealkirigi ütleb, et ehitame autot ja eputame tehtuga. Eputamisega võiks natuke oodata. Alustaks sellest et seletaks selle riistapuu tehnilise poole koos valmimisprotsessiga lahti ja siis paneks videolingi. Teemaalgataja hakkas lihtsalt valest otsast peale.
Paluks nüüd siis köögipoolest ülevaadet.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

999 kirjutas:egas ma mingeid mõistlikke kommentaare lootnudki,ainult tühi aukumine ja tati pritsimine ja nüüd pange ic kui tahate
Mida sa sa siis ikkagi lootsid, et paned youtube video ja kõik on sillas? Kas see masin on üldse sinu tehtud? On see üldse Eesti masin? Selle jätsid tuima näoga meile arvamiseks. Kui nii osav oled, et ise selle masina kokku panid, siis võiks hinge tõmmata ja rahulikult ka asja kirjeldada millega tegu.
Meil jah ei ole eraldi nõudeid, kuidas sellist teemat siin vormistama peab, aga mingi asi võiks ka elementaarne olla.
Kui sa aga lihtsalt selle masina video youtubest leidsid, mida võiks ka vabalt arvata, siis on see teema küll konkreetne IC kandidaat.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4650
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Postitus Postitas uputaja »

Jah. See masin on Eestis, Harju maakonnas, Valgejõe külas. Ja on algusest lõpuni ise ehitatud/väljamõeldud Valgejõe OffroadGaraages. Kui omanik lubab võin panna ka lühikirjelduse millest masin tehtud on.

Seniks aga päikest ja vähem kiunu.

Andres
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Suletud

Mine “Idiot corner”