mis mõttes asjade eest tuleb maksta

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Suletud
via101

Postitus Postitas via101 »

prt kirjutas:
via101 kirjutas:Endal mul on telefoni peal nii Regio kui Eomap (sain interneti avarustest :twisted: )
mingi respekt võiks ju kodanike töö vastu olla .. et kui netis jalgu jäänud produkt on hea ja töötab, siis võiks ju ta ka ametlikult osta, sest muidu panevad poisid pillid kotti ja lähevad liiva baasi arbuuse laadima .. see on muidugi minu enda isiklik arvamus
Minu käsi näiteks ei kipu raha välja käima selliste asjade eest,mis on ka võimalik tasuta saada.
Ja pealegi nagu näha on neil ostjaid küll, ei lähe nad kuhugi arbuuse laadima :P
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2505
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

via101 kirjutas: Minu käsi näiteks ei kipu raha välja käima selliste asjade eest,mis on ka võimalik tasuta saada.
Ja pealegi nagu näha on neil ostjaid küll, ei lähe nad kuhugi arbuuse laadima :P
Et kui on võimalik varastada, siis seda Sa teed, jah?
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
LoJack
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: N Okt 23, 2008 7:16 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

via101 kirjutas:
prt kirjutas:
via101 kirjutas:Endal mul on telefoni peal nii Regio kui Eomap (sain interneti avarustest :twisted: )
mingi respekt võiks ju kodanike töö vastu olla .. et kui netis jalgu jäänud produkt on hea ja töötab, siis võiks ju ta ka ametlikult osta, sest muidu panevad poisid pillid kotti ja lähevad liiva baasi arbuuse laadima .. see on muidugi minu enda isiklik arvamus
Minu käsi näiteks ei kipu raha välja käima selliste asjade eest,mis on ka võimalik tasuta saada.
Ja pealegi nagu näha on neil ostjaid küll, ei lähe nad kuhugi arbuuse laadima :P
Varastades on võimalik kõiki asju tasuta saada. Sinu jaoks on see "tasuta saamine", valdav osa inimesi defineerivad seda vargusena. Ilma müügist tuleva rahata on võimatu neid kaarte (olgu siis EOMAP või Regio) täpsemaks teha. Eks sa siis viruta edasi ja vingu, et kaardid vigased.
via101

Postitus Postitas via101 »

LoJack kirjutas:
via101 kirjutas:
prt kirjutas: mingi respekt võiks ju kodanike töö vastu olla .. et kui netis jalgu jäänud produkt on hea ja töötab, siis võiks ju ta ka ametlikult osta, sest muidu panevad poisid pillid kotti ja lähevad liiva baasi arbuuse laadima .. see on muidugi minu enda isiklik arvamus
Minu käsi näiteks ei kipu raha välja käima selliste asjade eest,mis on ka võimalik tasuta saada.
Ja pealegi nagu näha on neil ostjaid küll, ei lähe nad kuhugi arbuuse laadima :P
Varastades on võimalik kõiki asju tasuta saada. Sinu jaoks on see "tasuta saamine", valdav osa inimesi defineerivad seda vargusena. Ilma müügist tuleva rahata on võimatu neid kaarte (olgu siis EOMAP või Regio) täpsemaks teha. Eks sa siis viruta edasi ja vingu, et kaardid vigased.
Pole ma vingunud et kaardid on vigased,ütlesin oma arvamuse et Regio on parem.
Teie mõttemaailma järgi on meil ikka palju vargaid.
Te ei ole kunagi internetist mp3-e downloadinud?
Windows on ka kindlasti kõigil siin originaal ja Microsofti originaal embleemiga, installitud programmid litsentsidega jne.
Varga kari rsk
:)
LoJack
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: N Okt 23, 2008 7:16 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

via101 kirjutas:
LoJack kirjutas:
via101 kirjutas: Minu käsi näiteks ei kipu raha välja käima selliste asjade eest,mis on ka võimalik tasuta saada.
Ja pealegi nagu näha on neil ostjaid küll, ei lähe nad kuhugi arbuuse laadima :P
Varastades on võimalik kõiki asju tasuta saada. Sinu jaoks on see "tasuta saamine", valdav osa inimesi defineerivad seda vargusena. Ilma müügist tuleva rahata on võimatu neid kaarte (olgu siis EOMAP või Regio) täpsemaks teha. Eks sa siis viruta edasi ja vingu, et kaardid vigased.
Pole ma vingunud et kaardid on vigased,ütlesin oma arvamuse et Regio on parem.
Teie mõttemaailma järgi on meil ikka palju vargaid.
Te ei ole kunagi internetist mp3-e downloadinud?
Windows on ka kindlasti kõigil siin originaal ja Microsofti originaal embleemiga, installitud programmid litsentsidega jne.
Varga kari rsk
:)
via101 kirjutas:Te ei ole kunagi internetist mp3-e downloadinud?
Ei. Pole eriline muusika kuulaja. Raadiost on mulle küll. Kui see üldse üle mürina kostab :-)
via101 kirjutas:Windows on ka kindlasti kõigil siin originaal ja Microsofti originaal embleemiga, installitud programmid litsentsidega jne.
Kasutan Mac'i mille programmid on KÕIK ostetud. Erinevalt M$ tarkvarast pole Mac'i proged ükski üle 50$ maksnud.

Pole ma miski vooruse verstapost aga karva ajab turri kui isegi mitte niipalju austust pole Eesti firmade töö vastu, et kannatab kohe "tasuta saamisega" uhkustada.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

via101 kirjutas:Minu käsi näiteks ei kipu raha välja käima selliste asjade eest,mis on ka võimalik tasuta saada.
Slikerdades on võimalik pea kõike tasuta saada, see pole kunst.

Kas Sa oled nii näru (loe: vaene) või hoopis nii ihnus, et Sul pole mitte kunagi tulnud pähe mõtet kedagi vabatahtlikult toetada?
Keegi teeb Sinu jaoks tööd ja Sul on kahju talle natuke raha anda?
Eriti nõme on veel omade tagant varastada. Need inimesed figureerivad ka siin foorumis. Kas häbi ei oleks neile silma vaadata?
via101 kirjutas:Te ei ole kunagi internetist mp3-e downloadinud?
Olen downloadinud. Kui see on mulle meeldinud, siis olen plaadi ostnud.
Kui ei ole meeldinud, olen ka MP3 ära kustutanud.
Ka iTunesist olen rariteetsemaid asju ostnud.
via101 kirjutas:Windows on ka kindlasti kõigil siin originaal ja Microsofti originaal embleemiga, installitud programmid litsentsidega jne.
Otse loomulikult. Ma ei saa aru suhtumisest, stiilis paarkümmend tonni riistvara jaoks sai välja käia, aga tonn-paar opsüsteemi jaoks käis üle jõu.
PS. Ma ei kasuta Windowst, vaid Mac-i, aga vahet pole. Mul oli ka windowsealune tarkvara legaalne
via101 kirjutas:Varga kari rsk :)
Kas Sa kolakat ei karda saada? Oma smailist hoolimata. Selle eest, et Sa teisi inimesi iseenesestmõistetavalt vargaks pead ja nimetad.
Viimati muutis vtl, T Dets 22, 2009 9:21 pm, muudetud 1 kord kokku.
via101

Postitus Postitas via101 »

vtl kirjutas:
via101 kirjutas:Minu käsi näiteks ei kipu raha välja käima selliste asjade eest,mis on ka võimalik tasuta saada.
Slikerdades on võimalik pea kõike tasuta saada, see pole kunst.

Kas Sa oled nii näru (loe: vaene) või hoopis nii ihnus, et Sul pole mitte kunagi tulnud pähe mõtet kedagi vabatahtlikult toetada?
Keegi teeb Sinu jaoks tööd ja Sul on kahju talle natuke raha anda?
Eriti nõme on veel omade tagant varastada. Need inimesed figureerivad ka siin foorumis. Kas häbi ei oleks neile silma vaadata?
via101 kirjutas:Te ei ole kunagi internetist mp3-e downloadinud?
Olen downloadinud. Kui see on mulle meeldinud, siis olen plaadi ostnud.
Kui ei ole meeldinud, olen ka MP3 ära kustutanud.
Ka iTunesist olen rariteetsemaid asju ostnud.
via101 kirjutas:Windows on ka kindlasti kõigil siin originaal ja Microsofti originaal embleemiga, installitud programmid litsentsidega jne.
Otse loomulikult. Ma ei saa aru suhtumisest, stiilis paarkümmend tonni riistvara jaoks sai välja käia, aga tonn-paar opsüsteemi jaoks käis üle jõu.
PS. Ma ei kasuta Windowst, vaid Mac-i, aga vahet pole. Mul oli ka windowsealune tarkvara legaalne
via101 kirjutas:Varga kari rsk :)
Kas Sa kolakat ei karda saada? Oma smailist hoolimata. Selle eest, et Sa teisi inimesi iseenesestmõistetavalt vargaks pead ja nimetad.

1.Raha mul tõesti pole,vaja pere toita jne.
Annetanud olen asju ja ka võimaluse piires raha,seda nimelt lastekodule.

2.See on nüüd küll jutt mida kõik usuvad et sul pole mitte ühtegi mp3e arvutis. Mp3-e downloadimine on ka illegaalne tegevus,vabandused et ma pärast ostan ei huvita nagu autorikaitset.

3.Kolaka koha pealt et milleks kolakat saab ka sõnadega asju ajada,või sa oledki selline mees et kohe tuleb kolakat anda?
Pole elus kakelnud ja ei ole plaanis ka.Arvatavasti ei oskagi kakelda.
Kes saab aru et asi on irooniaga öeldud,kes mitte.
Kokkuvõttes ei karda kah,vähemalt mitte läbi interneti ähvardades.

4.Ela oma elu ja ära õpeta kuidas teised elama peavad.

5.Ühesõnaga Off Topic see vaidlemine ju.Lõpetame selle teema risustamise ära, kui keegi tahab edasi vestelda sellel teemal siis PS ja suhtleme.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

via101 kirjutas:1.Raha mul tõesti pole,vaja pere toita jne.
Annetanud olen asju ja ka võimaluse piires raha,seda nimelt lastekodule.

2.See on nüüd küll jutt mida kõik usuvad et sul pole mitte ühtegi mp3e arvutis. Mp3-e downloadimine on ka illegaalne tegevus,vabandused et ma pärast ostan ei huvita nagu autorikaitset.

3.Kolaka koha pealt et milleks kolakat saab ka sõnadega asju ajada,või sa oledki selline mees et kohe tuleb kolakat anda?
Pole elus kakelnud ja ei ole plaanis ka.Arvatavasti ei oskagi kakelda.
Kes saab aru et asi on irooniaga öeldud,kes mitte.
Kokkuvõttes ei karda kah,vähemalt mitte läbi interneti ähvardades.

4.Ela oma elu ja ära õpeta kuidas teised elama peavad.

5.Ühesõnaga Off Topic see vaidlemine ju.Lõpetame selle teema risustamise ära, kui keegi tahab edasi vestelda sellel teemal siis PS ja suhtleme.
1. Kõigil on pered toita. Kui ikka raha ei ole, siis Sa lihtsalt ei saa endale neid asju lubada.
Kui ostsid auto, aga bensiiniraha ei ole, siis tuleb see raha pere kõrvalt teenida, seni autoga sõita ei saa. Sama lugu on GPS-iga - kui kaardi jaoks enam järgi ei ole, siis tuleb seni baaskaartide ja koordinaatide järgi orienteeruda ja makarone süüa.

2. Sa ei saanud vist pointist aru. Mul on iTunesis ca 14000 lugu, mis on pärit minu enda legaalselt ostetud CD-delt ja/või iTunesi poest. Ma EI tõmba netist illegaalseid MP3-si ega filme. Need mõned albumid, mida eestimaa interneti algusaegadel sai kusagilt Napsterist vms. tõmmatud, on mul tänaseks ammu ametlikke kanaleid pidi ostetud ja riiulis.

3. Mina ei kavatse kellelegi kolakat anda, aga siin foorumis on tänase seisuga 4422 liiget, kelle kõigi kohta Sa ütlesid "varga kari raisk". Ma lihtsalt küsisin, kas Sa ei karda, et keegi nendest 4422-st liikmest võib tõsisemalt solvuda sellise statement-i peale.

4. Ela ka Sina oma elu, aga ära kiitle kõva häälega avalikus kohas (ja internetifoorum ON avalik koht), kuidas Sa (muuhulgas kaasmaalaste loodud) illegaalset tarkvara tõmbad, seda uhkusega kasutad, oma teguviisi igati õigustad ja lõppude lõpuks eeldad, et kõik teised foorumiliikmed on samasugused sulid nagu Sina.

Lisaks kõigele oled Sa ju nii tobu, et ei oska ka lugeda teemade loetelus olevat KLEEPSU, mis ütleb selge sõnaga:
"Paraku on meie seas neid, kes ei ole ikka veel aru saanud, et igasugune arvutitarkvara on autorikaitse objekt. Vihjed selle jagamisele, samuti lingid interneti saitidele, kust midagi illegaalset saada võib EI OLE TERETULNUD! Kes selle vastu eksib, seda esimesel korral hoiatatakse viisakalt, postitus loomulikult kustutatakse, teisel korral ei maksa imestada vastavasisulise kasutajakirjelduse või ka bänni üle..."
Suletud

Mine “Idiot corner”