G suunatuled ja G-ommanderi mõtteid elust

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Suletud
G-ommander
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:46 pm

Postitus Postitas G-ommander »

karu kirjutas:Andunud G fännid võivad seda võtta kui pühaduseteotust kuid minu arvates see suunatulede kadumine on praktilises mõttes ainult positiivne, üks eemal olev asi jälle vähem mille taha miskit kasvõi metsas kinni võib jääda, jah on küll igasuguseid kaitseid nendele suundadele aga ikkagi :oops: :roll:
Andunud G fännina võtan seda küll kui väidet mis ei tohiks isegi praktilises elus kinnitust leida! Ma ei kujuta ette mis moodi sa seda G juhtima peaksid, et see suunatuli seal kuhugi kinni peaks jääma...
See väide on kohe nii huvitav, et kaalun, et kas ei peaks vastava sisulist küsitlust läbi viima G-foourmites ülemaailma, et näha kui paljudel G omanikel on õnnestunud siis ühest või teisest suunatulest ilma jääda praktlise kasutamise käigus. G-d tuleb armastada kõige tema vigadega, muidu pole nagu mõtet seda autot soetadagi, et voh lahe kuut, aint suunatuled kuramus on kuidagi suured ja vale koha peal :wink:

Ma ei tea mis teised sellest teemast arvavad...
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

G-ommander kirjutas:kui paljudel G omanikel on õnnestunud siis ühest või teisest suunatulest ilma jääda praktlise kasutamise käigus.
:lol: ma arvaks, et ma ei ole ainus siinsest G-esellschaftist, kellel see õnnestunud on...
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

tundub, et kasutatakse "on-road" versioonis mitte sihtotstarbeliselt ... :)
pead amg omanikele seda udu ajama mitte siin :lol:
olen minagi mitmeid kordi neid klaase korjanu metsa alt 8)
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
G-ommander
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:46 pm

Postitus Postitas G-ommander »

e.p. kirjutas:tundub, et kasutatakse "on-road" versioonis mitte sihtotstarbeliselt ... :)
pead amg omanikele seda udu ajama mitte siin :lol:
olen minagi mitmeid kordi neid klaase korjanu metsa alt 8)
Okei, okei... paistab, et siis vähemalt kaks omanikku on suutnud oma G-d nii sihtotstarbelisena kasutada, et isegi suunatuled on ette jäänud! :roll:
Usun, et off-road versioonis on võimalik ka muudest detailidest ilma jääda "kui väga tahta".
Arvan, et kui taoline suunatulede irdumine oleks ikkagi massiline probleem ja omanikud oleks ka piisavalt kaebusi esitanud MB-le, oleks vbl ka midagi ehk siis ette võetud... Kuigi vastavasisulise küsitluseta oleks seda pisut demagoogiline väita, siiski võiks öelda, et teie kaks (ja kindlasti ka mõni teinegi) olete lihtsalt erandid kes kinnitavad reeglit! :lol:
Ma usun et asi ei ole amg-s ega originaalis, vaid ikka sõitjas kes suudab need suunatuled irduma panna :twisted: Jõudu uute ostmisel!




G-ommander: >Seni veel kahe komplektse suunatule omanik (plaanib ka võred ümber panna, et siis kindlamini alles püsiks :P )
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

pagan, peab need targutavad ilueedid ikka metsa vedama kuidagi ... ei jaksa selgitada siin reaalsust :lol:

P.S. see ikka 4x4 offroadi teemaline foorum.
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Postitus Postitas karu »

G-ommander kirjutas: Ma ei kujuta ette mis moodi sa seda G juhtima peaksid, et see suunatuli seal kuhugi kinni peaks jääma...
Mine tee üks korralikum safari ära siis saad aru, asfaldil nad jah püsivad täitsa kindlalt paigal :wink:
Tel 56224693
G-ommander
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:46 pm

Postitus Postitas G-ommander »

Hästi! Väide, et Eesti metsades (ning muidugi veel Skandinaavias ja mujal kus neid veel ikka alles on jäänud) ON võimalik suunatulesi G-mersul küljest ära sõita, KUI G-mersuga sõita metsas kohas kus ei lähe teed ega sihti, kahe puu vahelt läbi, mis asetsevad nii ligistikku, et G sealt vaevalt läbi mahub, on minu jaoks täiesti tõestatud teie paari G omaniku poolt! Ei vaidle vastu ja polegi püüdnud väita, et need suunatuled on sinna kinni keevitatud ega pole võimalik sealt kangigagi küljest peksta. Ainult väites, et G-mersu sihtotstarbeline kasutamine seisneb padrikutes, metsades, džunglites "puidu maha võtmises" julgen pisut kahelda...
Kes oma seeria G-d "sihi rajajana" ei kasuta on siis kohe nö. selle foorumi mittesihtotstarbelised kasutajad siis?
Ma ei saa aru kas asi on lihtsalt eestlastes, praeguses Masu ajastus, või milleski muus, aga mulle tundub, et kui siinses G foorumis ükstaspuha milline teema lahti teha, siis varem või hiljem kellelegi postitajale kallale kargatakse... olenemata siis sellest kas oled rookie, küsid midagi millest sa ei tea või lihtsalt avaldad oma arvamust.
Olen siinsel foorumil silma peal hoidnud juba ammu, aga liitusin alles nüüd, et sellisel tühisel teemal nagu suunatuled midagi öelda. Teistes välismaistes foorumites olen tunduvalt kauem liige olnud ja paraku pean nentima, et on ka meedivam olnud. Ka seal aasitaske tihti peale üksteist, kuid läbi peene huumori, siin saad täie puuga igal juhul, eriti kui mudakoll ei ole. Ma ei tea kas see foorumi alalõik tuleks siis 460 või G-modifikatsioonide omaks ümbernimetada, kui siin tohib rääkida ainult sellest kuidas oma G-d "sihtotstarbeliselt pilbasteks sõita"
Polegi varem julgenud siin eriti sõna võtta, kuna rookiena on kindel laks, et kui mitte esimese vastusega, siis järgmisega kindlasti su küsimus maatasa tehakse...
Enda G(463) on küll hetkel stockis, kuid peale hilisema tõste ja suuremate papude suuremate, mingeid "mudakolli modifikatsioone" ette ei näe. Minu jaoks G ka stockis perfektne, isegi kui sealt suunatuled aeg-ajalt irduma peaks.
Teile nüüd tundub et ma tulingi siia vinguma aint, tegelt minu arust teie hädaldasite et krdi suunatuled ei seisa küljes, minu jaoks on G täitsa ok ja pole seal vaja midagi muuta! Müüge siis enda oma maha või sõidke ilma suunatuledeta kui ta nii vastik pill on, mis te vingute?!

Ma üldse ei imesta, et siinsest "spetsiaalsest" G foorumi loomise algatusest midagi välja ei tulnud! Kuigi ka mujal maailmas on 460 ja 463 meeste vahel "ütlemisi" (ärme AMG meestest üldse räägi - nii rikkad inimesed ei käi kusagil foorumites nõu küsimas, vaid räägivad oma personaalsete mehaanikutega), siis siinset foorumi võib vist lausa sõjaväelise korraga võrrelda - reameestel on lubatud rääkida kui neile on üldse antud luba sõna võtta ja üleüldse ALATI ON ÕIGUS VANEMATEL OHVKADEL :P
Kurat, rohkem sallivust, seltsimehed! Istume ju kõik ikkagi samas G-s (või mis tast veel järgi on jäänud 8) )?!
Pikk jutt- sitt jutt, aga selline ta tuli! Bännige nüüd kui tahate, mina ei kaota midagi, lihtsalt üks väide saaks jälle kinnitust minu jaoks.


Lõpetuseks tsiteeriks kreisiraadio klassikuid: "SÕIDA, [lühike paus] AGA ÄRA MÖLISE!"
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

naine ei luba kodus rääkida?

lükkasime lihtsalt sinu kindla väite ümber ... saa üle ja ela edasi :lol:
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
G-ommander
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:46 pm

Postitus Postitas G-ommander »

Olen meelitatud lausa omaette teema loomisest! Siin kohal kasutaks võimalust ja tervitaks KÕIKI G-entusiaste ja naisi, ka teie omi! :wink:


Kui nüüd järele mõelda, siis on üks väga lihtne moodus kuidas vältida nende suunatulede kaotsi minekut - tuleb vahetada Defenderi vastu!
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

see on küll mõistlik mõte ... seal seltskonnas leiad kindlasti ka palju mõttekaaslasi :wink:
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
G-ommander
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:46 pm

Postitus Postitas G-ommander »

Võibolla jäi kellelgi arusaamatuks, aga mina olen G ja tema suunatuledega täitsa rahul...

e.p. paistab defenderi mehi hästi tundvat! Ja vbl on tal isegi õigus, äkki defenderi mehed on rohkem eluga rahul ja ei ilgu asja pärast. Kuigi mina ei tunne neist ühtegi, läheks vist mutta ennem nendega kui mõnega siit seltskonnast...


HOMO HOMINI LUPUS EST
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ax »

Tihe vend.

See on järjekordne vennike a'la pargin selveri ees oma G kollasele alale või siis inva kohale ja tibid ronivad uksest ja aknast sisse.

Pane oma suunad kinni ja sõida rahuikult mööda siledat Pirita teed. Seal ei tohiks ola probleeme nende kadumisega.

Kahjuks peame tõdema, et siin on jah koos sellised poolearulised kes käivad omi autosid mööda metsi nööri otsas jalutamas ja puude vahel pilasteks sõitmas.
Nii, et tore oleks kui leiad oma mõttekaaslaseid kuskil streetrace.org kodukalt.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Suletud

Mine “Idiot corner”