Aitan Ebay'st kola tellida

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Aitan Ebay'st kola tellida

Postitus Postitas marauder »

Kindlasti on teil midagi, mida oleks ebayst vaja, aga pole kedagi kes telliks. Vöin aidata.
Otsige ise vajalik asi välja, vöi otsin ise ja annate lingi. Ma uurin kas ja mis raha eest Eestisse saab ja vöin ära tellida.
Olen tellinud omale terve tsikli jagu juppe, auto tulesid, BMW sellidele madaldusvedrusid koos amortidega, tsiklisöiduvarustust, botaseid, raamatuid, mudelautosid, mida iganes ühesönaga.

USAst tellides tulevad tollimaks jne juurde.
Popimad iibeid:

www.ebay.com
www.ebay.de
www.ebay.co.uk
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Milles see "aitamine" seisneb? Kas selles, et kui kaupa ei saadeta Eestisse, siis kodustatud jänki paneb selle teele või selles, et vajutad Submit nuppu lihtsalt ebay keskkonnas?
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Nagu ma aru saan, siis sa teed seda puhtast aitamisrõõmust ?
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Enamus ei viitsi saatmisasju krija panna,s eega uurin kas saadab jne. Päris oma jänkit veel pole.

Abistan paarisaja eegu eest..
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

marauder kirjutas:Enamus ei viitsi saatmisasju krija panna,s eega uurin kas saadab jne. Päris oma jänkit veel pole.

Abistan paarisaja eegu eest..
Ja kui usast tellin,lähed tolli ja sebid nendega.
Ja kuna sa juba hea inimene oled,siis tellid asjad kohale loomulikult oma raha eest,ning mina kui heauskne ostja siis vaatan mis edasi teha.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
olevtoom
Off Roader Wannabe
Postitusi: 29
Liitunud: K Nov 28, 2007 7:37 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas olevtoom »

marauder kirjutas:Enamus ei viitsi saatmisasju krija panna,s eega uurin kas saadab jne. Päris oma jänkit veel pole.

Abistan paarisaja eegu eest..
Kena... ja kui müüja ütleb, et ei saada oma väärtuslikku kaupa ei Itaaliasse, Estooniasse ega Ahvganistaaniasse, mis siis? Paarsada eeku kasseerid ikka sisse?

Ja kuidas tolliga ikka on? Kui ma kauba tellin, siis pole mul tolliprotseduure ka endal vaja teha, eks? (Tolli- ja käibemaksu olen loomulikult nõus maksma).

Ja kes siis ikka ostab iibeist? Sest on teatud kontingent müüjaid, kes keelduvad saatmast träni kuhugi mujale kui "billing address"-ile.

Jne. jne.
1991 Jeep Cherokee 4.0 Ltd
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Päris negatiivsed inimesed olete siin :)

Nii, oletame. Otsite oma kauba ebay.com'st üles(loe: USA). Annate mulle asja lingi. Mina saadan müüjale kirja, et kas ja mis raha eest ta Eestisse saadab. Mina saan transpordi hinna teada, asja hind oletame, et on "buy now" hinnaga ja ka teada. Teen vajalikud arvestused ja ütlen Teile summa, mille eest on Teil pakk lähimas postkontoris. Tolli asjad majandan ise, aga tollimaksud maksate Teie.

Paraku kui tellimiseks läheb, siis tahan 100% raha ette, sest elu on näidanud, et neid inimesi on liiga palju, kes ütlevad, et "telli ära ma pärast maksan" ja pärast oma rahast und näen, on liiga palju. Võite lugeda teistest foorumitest minu kasutaja kohta tagasisidet, midagi negatiivset(vähemalt kellegi petmise kohta) te ei leia.

See, kui ma müüja käest küsin igasugu küsimusi vms, siis selle eest ma raha ei küsi. Raha küsin selle eest, kui ma pean millegi eest maksma. Teen ka seda tasuta, kui ütlete, et mulle on Patrolile difrilukke vaja, siis ma otsin teile välja parima hinnaga.

Vöin ka väljaspool ebay'd tellimistega aidata, kus Paypal maksesüsteem kasutusel. Nimelt paypaliga makstakse kuni 2000dollari väärtuses pakid kinni, kui kaduma vms lähevad.


Veel küsimusi?
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

marauder kirjutas:Kui ütlete, et mulle on Patrolile difrilukke vaja, siis ma otsin teile välja parima hinnaga.

Veel küsimusi?
Tekkis jah küsimus, et kas sa ise kah usud mida räägid - või tõid lihtsalt esimese pähe tuleva näite
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

marauder kirjutas:Päris negatiivsed inimesed olete siin :) Veel küsimusi?

Kas oled ise kah kuidagimoodi 4x4 hingeeluga seotud?

rommi
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

MahviaDeTyrk kirjutas: Tekkis jah küsimus, et kas sa ise kah usud mida räägid - või tõid lihtsalt esimese pähe tuleva näite
Nojah, suvaline näide oli...Land Roverile saab küll näiteks LINK
Kas oled ise kah kuidagimoodi 4x4 hingeeluga seotud?
Hingeeluga ei ole, aga miski 4 aastat olen Opel Montereyga sõitnud ja aastake Suzuki Grand Vitara XL-7 ga söitnud, aga need vist pole teie möistes 4x4. Aga miks küsid?
Kasutaja avatar
Rax888
Fitting 38"
Postitusi: 277
Liitunud: P Nov 26, 2006 8:34 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Rax888 »

Küsitakse sellepärast, et kas sa ikka tead, millised vastava isendi detailid välja näevad. Näiteks sinu käest tellitakse Patrolile difrilukke, aga sina tellid hoopis mingid ATV lukud. Ära nüüd solvu... :lol:
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Seda ma loomulikutl ei tea, milline patroli lukk ja disco lukk välja näeb täpselt, eemalt nad köik ühesugused ju.

Aga alati lähtun andmetest, mis müüja annab. Üldiselt ikka öeldakse öiget infot.
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

:shock: :? :8ball:

Kulge härrased. Naljad käivad meil ku ometigi "Ajee nalja kah" rubriigis ning Oinad käivad AR's… või on vahepeal midagi muutunud???

Marauder. Lihtsat raha otsi palun mujalt ah? Samas aitan sind meelsasti seda "mujalt" otsida. Paari soti eest loomulikult.
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

trc kirjutas::shock: :? :8ball:

Kulge härrased. Naljad käivad meil ku ometigi "Ajee nalja kah" rubriigis ning Oinad käivad AR's… või on vahepeal midagi muutunud???

Marauder. Lihtsat raha otsi palun mujalt ah? Samas aitan sind meelsasti seda "mujalt" otsida. Paari soti eest loomulikult.
No ma üritasin seda sama läbi "lillede" öelda.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

Härrased, milleks nii negatiivselt?
Oletame, et kõik noored, terased ja aega küllalt.
Aga kui leidub inimene, kelle välismaa keele oskus nõrk (et lehekülgede viisi saatmistingimuste väikest halli teksti lugeda), kes igapäevaselt arvuti ja interneti juurde ei pääse ja kellel halli aimugi ei ole, misasi see PayPal on ja kellel samas midagi eluliselt tähtsat ja kord elus sealt E-Bay-st vaja on, siis miks mitte?
Paljas rahvusvaheline pangaülekanne maksab rohkem, kui teenustasu siin...

Ma ei viitsi näiteks kindlustustega enam jahmerdada ja kasutan kindlustusmaakleri teenuseid (7 erinevat toodet). olgugi, et nad teenustasu ei küsi, on see samasugune teenus.

edit: mul on hetkel E-Bay kuulutus ees, kus kirjas, et alla 10 positiivse kommentaariga kasutajal, ei ole mõtet pakkumist teha, endal seal kasutaja puudub. kuidas on kod. Marauderi taust?
Suletud

Mine “Idiot corner”