Aitan Ebay'st kola tellida

Kui sa siia sattuda tahad siis mõtle midagi uut välja.
Need küsimused ei eruta enam.

Küsimustele vastab Armeenia Raadio

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

marauder kirjutas:
Kas oled ise kah kuidagimoodi 4x4 hingeeluga seotud?
Hingeeluga ei ole, aga miski 4 aastat olen Opel Montereyga sõitnud ja aastake Suzuki Grand Vitara XL-7 ga söitnud, aga need vist pole teie möistes 4x4. Aga miks küsid?
Küsisin vaid infoks. Eks siin ole juba eelpool mainitud ka, et spetsiifiliste autojuppide tellimine on riski-business. Nüüd kui ma maksan veel vahendajale 100% ette, on see ju lisarisk. Kui vahendaja ei tea eriti 4x4 teemast ka veel suurt midagi... siis on see veel üks riskifaktor lisaks.
Oleksin nõus su teenust kasutama vaid juhul, kui tellid mulle varuosa ise ära ja võtad raha alles siis kui kauba üle annad. Usu mind, kui tahad ausaks jääda, siis näed veel vaeva juppide edasi-tagasi saatmisega ja tahaks näha mis su kasumist lõpuks järele jääb.
Keskmine 4x4 foorumikasutaja tunneb arvutit, oskab teha pangas ülekandeid, kasutada e-maili ja isegi ka e-bayd. Ma arvan, et sinu businesi sihtgrupp on pigem vanadekodudes ja koolides, kus inimesed on juba liiga vanad või veel liiga noored, kes ei oma veel isiklikku krediitkaarti, teadmisi vmt. Tegelt võiks siia panna e-bay tellimise skeemi, see on üsna lihtne.

PS! opel monterey ja Suzuki GV on meie mõistes 4x4. Isegi linnamaasturiteks võiks neid kutsuda ;)
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

rommi kirjutas: Ma arvan, et sinu businesi sihtgrupp on pigem vanadekodudes ja koolides, kus inimesed on juba liiga vanad või veel liiga noored, kes ei oma veel isiklikku krediitkaarti, teadmisi vmt. ;)
Sel juhul nimetan möned vanadekodu foorumid, kus sama teema üleval ja kaupa tellinud olen.

streetrace.org
biker.ee
bmw klubi foorum
Honda klubi foorum


Ma ei saa aru, miks ma peaksin vale asja tellima, kui te ise ütlete mulle asja mida vaja, ma ju annan teile pildi ja infot asja kohta mida tahte. Ise te ütlete kas on öige asi ju. See et kui asja ära tellin, siis ütled, et vale asi, on su oma mure JUHUL kui mina sama asja tellinud olen, mida tahtsid. See kui müüja saadab ühe asja pähe teise vidina, on loomulikult ju minu jama?

Ma veelkord räägin, et ma ei sunni teid tellima. Raha tahan ikka ette, sest kövatajaid küll liikvel, ning mis peamine, te ju tahate oma asja saada.
Las se teema nüüd olla, abivajajad leidub isegi teiesuguste tarkade seas, nagu on juba näha.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Minu jaoks oleks asjal vägagi jumet, kui vahendaja (antud juhul marauder) omaks kodustatud ameeriklast/austraallast vms, kes vahendaks transporti koha peal. Ehk siis kaup, mida ei saadeta otse Eestisse, pannakse teele kohaliku inimese poolt. Sisuliselt sama teenus nagu pakub netikuller (vist oli selline nimi), aga mõistliku hinna eest (paarsada kr).
Kui sellise teenuse sisse sead, on kliente raudselt sul.
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Jap, ega minul ka selle vastu midagi pole. USAs vahepeal oli üks, aga ta ei viitsinud/tahtnud sellega tegeleda.

Aga kevadest ilmselt saan toimetada ise kola euroopast Eestisse(Hispaania, Prantsusmaa, Saksamaa, Belgia, Holland, Luxemburg, Itaalia, Austria, Sveits ja vist isegi ka Inglismaa)
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

marauder kirjutas:JAga kevadest ilmselt saan toimetada ise kola euroopast Eestisse(Hispaania, Prantsusmaa, Saksamaa, Belgia, Holland, Luxemburg, Itaalia, Austria, Sveits ja vist isegi ka Inglismaa)
Tubli, seniks aga loe karjamaal lambaid ja vahenda oma suurepärast teenust Armeenias, Aserbaidžaanis, Türkmenistanis ja mis nad seal kõik olid...
Suletud

Mine “Idiot corner”