WANTED! eal.4x4.ee kaas-weebmaster

EAL 4x4 Alakomitee infokandja

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

WANTED! eal.4x4.ee kaas-weebmaster

Postitus Postitas hulkur »

Head kaasvõitlejad!

Olen nüüd 2006. aasta algusest eal.4x4.ee weebindusega tegelenud. Kuna möödunud aastal olin vabam (loe: lastega kodus), siis oli ka aega asjaga rohkem tegeleda. Nagu te isegi tähele olete pannud, siis sel aastal olen olnud weebi info uuendamisega kõvasti miinuses. Kuna mul palgatööd ei paista vähemaks jäävat ja samuti ei paista kusagilt selle intensiivsuse vähenemist, siis, et mitte lasta asja päris hapuks otsin endale abilist.

Nõuded:

* Eesti keele valdamine emakeelena ja võime ennast korrektselt kirjalikult väljendada
* Eesti offroadindusega elementaarne kursisolek ja huvi ala edendamise vastu

Soovituslik:

* Hea kui oleks mõningane weebmasteri kogemus, aga see pole kindlasti eeldus, sest tarkvara mida kasutame on väga lihtne
* Kasuks tuleb inglise ja vene keele valdamine
* positiivne oleks Tallinnas asumine, saaks aeg-ajalt koos maha istuda ja arutleda, kuigi see pole samuti mingi kindel nõue.

Tingimused:

Nii mina, Mait kui kõik teised kes EAL 4x4 AK asjadega tegelevad, teevad seda entusiasmist, s.t. TASUTA, seega, kui keegi näeb selles lisateenistust, siis seda see ei ole.

Huvilistel palun endast teada anda:

Andres.meesak_ät_nordiskfilm.com

või foorumi privaatteatega
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Tänud kõigile kes reageerisid mu üleskutsele, teid oli rohkem kui ma oodata-loota oskasin ja asi lahenes üllatavalt kiiresti ning lihtsalt. Seoses sellega, on mul heameel teada anda, et Ratturite tiimi Arto on nõustunud mind hädast välja aitama.

Niisiis, alates nüüdsest koosneb EAL 4x4 AK telgitagune tugimeeskond:

Mait Mumme - Suur Päälik
Ermi Peets - registripidaja
Kristjan Kotkas - ISP
Arto Künnapas - web-master
Andres Meesak - web-master

:hail

tänud veelkord kõigile,
andres
Suletud

Mine “EAL 4x4 Alakomitee annab teada”