MudEST 2018

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas marauder »

Oh teid lumehelbekesi. Saaremaalt tuleb vähemalt 6 autot osalema. 400+km üks ots.

Taxopetsile, et Saarest peaks ka üks turist tulema.
Team saarlased
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas erik »

Gerry kirjutas: Viljandi kandi seltskonnad vaatasid et hirmus kaugele vaja veereda ja peale paljude paagitäite kütuse oleks ka osalemine+loodusdepo(?) paras kirves, muidu oleks veel paari autoga tulnud.
Nädal parim postitutus offroad foorumis :D ma vastaks sellele sellise pildiga...

Pilt


Kas peaks ära ka tõlkima?
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
RaidoRi
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Aug 31, 2011 11:38 am

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas RaidoRi »

MahviaDeTyrk kirjutas:Kui Garmini jolkar arvutile USB kablat mööda ühendada, siis kas ta hakkab patareide asemel sealt voolu tarbima "laadijana" ?
Kui, siis kui palju A ?
Patareisid laadima ei hakka, muidu juhtuks õnnetus.
Kuid töö vool peaks USB kaudu tulema küll. Ilma patareideta võtab pildi USB kaabli abil ette igatahes.
martin86
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: P Okt 05, 2014 8:52 am

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas martin86 »

Tere!
Seletage palun algajale rohelisele kuskohas saab Turisti seiklusele registreerida, palju see maksab ja mis naviseadmed on soovituslikud.
Tänades Martin
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas tyyp07 »

martin86 kirjutas:Tere!
Seletage palun algajale rohelisele kuskohas saab Turisti seiklusele registreerida, palju see maksab ja mis naviseadmed on soovituslikud.
Tänades Martin
Regamine siin: http://www.autosport.ee/4x4reg/

Seal kus auto andmeid küsitaks otsid ülesse Turisti klassi.

Juhendi lead siit:

http://www.autosport.ee/4x4reg/public/c ... juhend.pdf
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas taxopets »

Nädal parim postitutus offroad foorumis :D ma vastaks sellele sellise pildiga...

Pilt


Kas peaks ära ka tõlkima?[/quote]
Tänan Erik. See oli vähemalt kuu parim postitus. :mrgreen: :D
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
martin86
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: P Okt 05, 2014 8:52 am

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas martin86 »

On veel mõne küsimused.
Kas TURISTi seiklejatel on ka kiivri nõue?
Kas TURISTi seiklejatel on ka EAL litsentsi vaja?
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas taxopets »

Ei.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas LauriJ »

Gerry kirjutas:
taxopets kirjutas:Peale meie ainult üks turistitiim reganud. :roll: Kas pole huvi või pole info kohale jõudnud?
Viljandi kandi seltskonnad vaatasid et hirmus kaugele vaja veereda ja peale paljude paagitäite kütuse oleks ka osalemine+loodusdepo(?) paras kirves, muidu oleks veel paari autoga tulnud.

// selgita veel et huvi on tegelikult mitmetel aga eelnim. põhjused ei motiveerinud tööd ja muid takistusi ümber korraldama, kohe ikka kõrri.
Ok, eks korraldajad üritavad järgmine kord Ida-Virumaa lähemale tuua.
Tursti seltskonnad on üldse huvitavad. Tehakse teemasi, kus nõutakse TR0 ja ma ei tea mis klasse veel. Aga kui üritus korraldatakse, siis leitakse ikka huvitavaid vabandusi.
Mina esimene offroadi üritus oli 2012 Sultsi sõit (kes ei tea, siis samas kandis toimus, kus MudEst). Sealt sai ikka väga tugeva offroad haiguse külge. Sealne maastik on ikka hoopis midagi muud, kui mujal Eestis. Kui mul oleks valida aastas ainult üks sõit, siis valiksin igaljuhul Sirgala jms kandi võistluse. :roll:
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas taxopets »

LauriJ kirjutas:
Gerry kirjutas:
taxopets kirjutas:Peale meie ainult üks turistitiim reganud. :roll: Kas pole huvi või pole info kohale jõudnud?
Viljandi kandi seltskonnad vaatasid et hirmus kaugele vaja veereda ja peale paljude paagitäite kütuse oleks ka osalemine+loodusdepo(?) paras kirves, muidu oleks veel paari autoga tulnud.

// selgita veel et huvi on tegelikult mitmetel aga eelnim. põhjused ei motiveerinud tööd ja muid takistusi ümber korraldama, kohe ikka kõrri.
Ok, eks korraldajad üritavad järgmine kord Ida-Virumaa lähemale tuua.
Tursti seltskonnad on üldse huvitavad. Tehakse teemasi, kus nõutakse TR0 ja ma ei tea mis klasse veel. Aga kui üritus korraldatakse, siis leitakse ikka huvitavaid vabandusi.
Mina esimene offroadi üritus oli 2012 Sultsi sõit (kes ei tea, siis samas kandis toimus, kus MudEst). Sealt sai ikka väga tugeva offroad haiguse külge. Sealne maastik on ikka hoopis midagi muud, kui mujal Eestis. Kui mul oleks valida aastas ainult üks sõit, siis valiksin igaljuhul Sirgala jms kandi võistluse. :roll:
Mul ka sama aasta esimene kord tõsi küll veel kolmandana tagaistmel.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas uppund kana »

taxopets kirjutas:
LauriJ kirjutas:
Gerry kirjutas: Viljandi kandi seltskonnad vaatasid et hirmus kaugele vaja veereda ja peale paljude paagitäite kütuse oleks ka osalemine+loodusdepo(?) paras kirves, muidu oleks veel paari autoga tulnud.

// selgita veel et huvi on tegelikult mitmetel aga eelnim. põhjused ei motiveerinud tööd ja muid takistusi ümber korraldama, kohe ikka kõrri.
Ok, eks korraldajad üritavad järgmine kord Ida-Virumaa lähemale tuua.
Tursti seltskonnad on üldse huvitavad. Tehakse teemasi, kus nõutakse TR0 ja ma ei tea mis klasse veel. Aga kui üritus korraldatakse, siis leitakse ikka huvitavaid vabandusi.
Mina esimene offroadi üritus oli 2012 Sultsi sõit (kes ei tea, siis samas kandis toimus, kus MudEst). Sealt sai ikka väga tugeva offroad haiguse külge. Sealne maastik on ikka hoopis midagi muud, kui mujal Eestis. Kui mul oleks valida aastas ainult üks sõit, siis valiksin igaljuhul Sirgala jms kandi võistluse. :roll:
Mul ka sama aasta esimene kord tõsi küll veel kolmandana tagaistmel.
Sama siin ,sealt kogu see hullus alguse sai..just tagaistmelt. Sedakorda tuleme turisti, masinal pole vintsi ja suht libe rull all. Hi lift ja köied kaasa ja katsume algusaega meenutada. Kes siin rahapärast vingusid siis ega auto-motoga tegelemine polegi mingi niisama lõbu on kallis lõbu ,seega virin jätta ja marss kohale ,päevalõpuks pole sul kahju ühestki kulutatud eurost.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
Paul
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: T Mai 29, 2007 3:34 pm
Asukoht: Pealinn

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas Paul »

Eelregistreerimine lõpeb täna hilisõhtul.
Andke kindlasti registreerimisega oma tulekust teada.
Sellisel juhul saame võistkonna trackeri ette valmistada ja sinna õige raja punktid sisse panna. See tagab, et punkti läbides annab tracker märku, et punkt on läbitud.
Kohapeal registreerudes saab tühja trackeri mis salvetab ainut jälge. Kasulikud lisavõimalused siis puuduvad.
56 505 100
Suzukii
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: R Apr 29, 2016 9:19 pm

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas Suzukii »

Hei!
Cardo sideseadmetest..
Kui keegi turistidest või võistlejatest peaks soovima sideseadet siis võtan mõned uued komplektid ja vanematele seadmetele varuosakarbi kaasa.
Osalen ise ATV võistlusklassis ja olen reedel mingist ajast kohapeal olemas.
Kui kellegil huvi või küsimusi siis PS või helistab (siin laata tegema ei hakka)
Ain

Loodan, et ma nüüd mingi hea tava või reeglite vastu ei eksinud siia postitades.. :oops:
Müüa Cardo sideseadmed:
PackTalk Bold
Foorumi liikme erihind PSi
Arve ja hinnad kmiga.
Tel: 5O8348I
Küsida võib ka varuosasi vanematele seadmetele.
jaanusy
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 165
Liitunud: P Aug 28, 2011 5:28 pm

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas jaanusy »

Eelmine aasta sai võisteldud VABA klassis, plaanisin see aasta olla pealtvaataja kuid kuna toimub MUD EST siis seda juba vahele ei jäta,

Kahel korral olen võistlemas käinud ja saanud meeletu elamuse, sellist rada Baltikumis ei näe.

Soovitan ennast kohale vedada.

Team BALTYRE
kristo109
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: N Okt 09, 2014 9:07 pm
Asukoht: Laitse.

Re: MudEST 2018

Postitus Postitas kristo109 »

Tuleb ka minna seda uurima, ja lausa lähemalt! Rajal näeme raisk. :bg
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”