1. leht 1-st

Transylvania Trophy.

Postitatud: P Juun 24, 2018 8:25 pm
Postitas LauriJ
Kes veel Estonian Offroad Teami jälgija pole, siis käisime Euroopas ühel suht rajul võistlusel scoutimas. Võimalik, et järgmine aasta on mõni Eesti meeskond seal ka stardis.
Võistlus ise on 5-6 päeva pikk. Legendi järgi orienteerumine. Korraldaja eesmärk on teha huvitav rada, ilma sügava veeta. Rada on raske ja väga tehniline. Horvaatiaga võrreldes kõvasti rohkem tehnilisi elemente. Enamasti on nendeks pikad ja järsud vintsimised (nii üles kui alla). Samuti oli lubatud GPS-i kasutamine (Horvaatias keelatud). Korraldaja jälgib raja läbimist GPS-i abil. Etteantud rajalt on lubatud kõrvalekalle 100m kummalegi poole. Kohalikel on tänu sellele päris suur eelis - vahepeal läks rada väga järsust jõesängist üles või alla aga selle kõrval oli täitsa sõidetav tee. Mõned elemendid olid kohustuslikud. Need olid lintidega märgitud ning kohtunikud jälgimas. Kui soovisid takistuse vahele jätta, oli ettenähud ajatrahv (30min, 45min jne).
Laager on ka päris mõnusas kohas, võrreldes Horvaatiaga palju mugavam. Saab peale 34kraadises kuumas veedetud päeva karastavasse basseini hüpata:
Pilt

Hiljem kirjutan erinevatest katsetest ja kõigest muust nähtust. Võibolla Hardo ka täiendab.

Re: Transylvania Trophy.

Postitatud: P Juul 01, 2018 5:16 pm
Postitas helar
Plaan on tulla omadele kaasa elama. Võistluskeskus ka suht lähedal ägedatele teedele, Transalpina ja Transfagarasan. Rumeenia ka muidu igati äge koht.