Saarekoll X - järelkaja

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas Movistar »

indreq kirjutas:
Jah tean et see asi juhtus, väga piinlik. Ma küll ei olnud roolis aga vabandused tagantjärele meeskonna poolt ikka... Ma saan aru et pole hea põhjendus aga meil olid mõlemad peeglid päeva jooksul kaotsi läinud :(
Ilmselt ei mõelnud Praks peegli all auto peeglit vaid seda ,kust saab ennast imetleda ja endale tuhka pähe raputada.
Sa teed suure kisa ja räägid siin midagi ebasportlikust käitumisest ja otsid mulle mingeid juhendi punkte välja kuid ei erine ise mitte kuidagi.
Ma ei nuta oma tulede pärast.Ju olin ise rajal vales kohas lihtsalt ees.Ikka juhtub. Kuid teiste eest siin sõna võtta tundub selles valguses vähe imelik või mis ?

Ja Urvol on ka mingi pidev vajadus tsiteerida mu postitusi ning kaagutada seal kus vaja poleks.Kukepea kanistrite teema oli esimene.See siin teine.
Keegi pole teid maha teinud. Sõitke rahus edasi kuid arvestage,et kiiremad tulevad järgi ja ei pea kogu rada kinni parkima. Arvestate rajal meiega,arvestame meie ka teiega ja mahume kõik sinna ära.

Seega peace :beer:
HM Racing Team
indreq
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:46 pm

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas indreq »

Movistar kirjutas:
indreq kirjutas:
Jah tean et see asi juhtus, väga piinlik. Ma küll ei olnud roolis aga vabandused tagantjärele meeskonna poolt ikka... Ma saan aru et pole hea põhjendus aga meil olid mõlemad peeglid päeva jooksul kaotsi läinud :(
Ilmselt ei mõelnud Praks peegli all auto peeglit vaid seda ,kust saab ennast imetleda ja endale tuhka pähe raputada.
Sa teed suure kisa ja räägid siin midagi ebasportlikust käitumisest ja otsid mulle mingeid juhendi punkte välja kuid ei erine ise mitte kuidagi.
Ma ei nuta oma tulede pärast.Ju olin ise rajal vales kohas lihtsalt ees.Ikka juhtub. Kuid teiste eest siin sõna võtta tundub selles valguses vähe imelik või mis ?

Ja Urvol on ka mingi pidev vajadus tsiteerida mu postitusi ning kaagutada seal kus vaja poleks.Kukepea kanistrite teema oli esimene.See siin teine.
Keegi pole teid maha teinud. Sõitke rahus edasi kuid arvestage,et kiiremad tulevad järgi ja ei pea kogu rada kinni parkima. Arvestate rajal meiega,arvestame meie ka teiega ja mahume kõik sinna ära.

Seega peace :beer:
Jess, ära tuli, hakkas kergem? Nagu ma ütlesin, ma ei olnud roolis. Tegelikult ei olnud kohalgi, tervislikel põhjustel jätsin viimase katse vahele ja istusin tund aega raja ääres kuni ülejäänud tiim rajal maadles. Aga kuulsin jah et sihuke intsident juhtus ja võin kinnitada et juhil oli selle pärast piinlik, paraku ei tea kas ja kui palju ta oma kahetsust jõudis edastada seal. Nagu näed, ega ma kuidagi üritagi teda õigustada. Kui me oleks sama paragrahvi alusel disklafi saanud, siis nii olekski olnud. Mina ei ürita kindlasti mingi sportliku tulemuse tagaajamise taha pugeda või väita et tr3 ei peaks nii tagumikku ronima kui näeb et rada kinni nii et meil ei jää manööverdamisruumi kui omakorda meie ees olev auto tagurdama hakkab.
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas Urvo »

Ongi peace, kui erinevad võistlusklassid arvestavad üksteisega ning mängivad õnnelikult samal mänguväljakul võttes arvesse, et osad ei ole nii kiired ja osavad kui teised.

Mis puudutab kaagutamisse, siis mina liitusin veebruaris 2003 ja olen teinud 790 postitust sina detsemberis 2006 ja 3871 postitust.

:beer: :wink:
Urvo Männama, offroad since 2001.
19' Wrangler Rubicon JL; 82' CJ-8 Scrambler; TR3;
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas LauriJ »

Siin siis teise nurga alt ka mõlemad intsidendid: Boatworld elab viha välja väiksemate kallal :D Ühesõnaga palju kära ei millestki. Minuarust see tagurdamine kui ka peegli küljest sõit on suht tühised kahjustused. Vaba andis tagurdades väikese tonksu TR3-le, TR3 vajus kraavis veidi ära järgmisele autole külge. Aga ega sealt kuidagi väiksemate kahjudega poleks saanud neid kätte ka.

Hilisematel piltidel pole kapotil ja küljepeal küll Opelil ühtegi jälge näha kohe peale kraavist välja saamist - ehk siis on vist kirjeldus veidi üle puhutud?
Pilt

Nagu öeldakse: "Rubbing is racing" USA-s käib möödasõit aeglasematest nii, et alguses törts signaali, kui eest ära ei tõmmata, siis järgmisena juba väike tõuge tagant kiirema poolt, et eesolijale ikka selgeks asjad teha. 8)

Horvaatias tagurdati järsus kurvis meil korralikult külg sisse autol. CroMo toru annab kõveraks sõita. Ukse piit oli ca 3cm sees pool, lisaks küljes auk ka veel. Meil polnud aega seal maid jagama hakata, sellised intsidendid käivad võistluse juurde.
Ühesõnaga postitage siis pilte ja videoid parem. :D
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas puhvel »

Ma nüüd väga vabandan aga kas oleks keeruline kõiksepealt rajale lasta TR3 ja profimad mehed ja siis teised ?
Sellisel juhul ju sarnased missandeständingud oleks vast miinimumini viidud.
XC 70
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas tuningman »

No nii.
Eks ma võtan siis ka sõna, muidu tundub Äkki veel, et olen suuvoodrid ka palganud ja
ei julge ise sõna võtta oma sitase puruks sõidetud peegli ja tulede pärast. Tõsi poritiib jäi tõesti imekombel sirgeks.
Tegelikult olin tol hetkel küll sita..s vihane. Emotsioonid laes jne. Ikkagi teine võistlus alles...
Peale intsidendi arutamist paari staazikama võistlejaga otsustasin MINA jätta asja sinnapaika. nu ok, läks siis läks, shit happens
Idee poolest oleksin saanud Hardoga sellest asjast vestelda pühapäeval, kui ma seda vajalikuks oleksin pidanud.
Otsustasin mitte emotsionaalseks minna ja hoidsin suu kinni, et mitte õelda midagi, mida hiljem kahetseda võin.

Minupoolest irvitage minu, mu opeli või vintsi valiku üle. Igatahes lõpetasin sõitva autoga, olgugi et kümnendana.
Läbisin ilma vintsita kohti mida pooled siinsed sherodki ei suuda... jne.( Teile naeru koht jälle`)

Üldiselt aga oli võistlus normaalne. meile meeldis.

Saagige nüüd ise edasi, ma küll rohkem ei viitsi
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Kasutaja avatar
nipper
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: L Juul 19, 2008 11:20 am
Asukoht: Pärnu

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas nipper »

Pean ka sõna võtma: Hardo tõesti vajus liiga ära, ega ta meelega külgi kokku ei pannud, juhtub ja juhtub tulevikus ka nii, et vähe pole. Ühel on teised eesmärgid ja kavatsused kui teisel, näiteks kui oleks Hardo sinna teie taha ootama jäänud kui te vintsite, siis oleks juba Rakett veel tema taha ootama jäänud jne. Katse võit oleks tal siis juba ebareaalne.
Ei räägi, et peaks ehitama kohe 70K maksva TR3e, aga neilt meestelt on midagi kõrva taha panna küll, et kõigil oleks sõidust hea fiiling. Vabalt oleks võinud minna ja asi ära rääkida.
Vaatasime Serengeti Mattiasiga nende Vaba klassi tegutsemisi LK3s, Lööne karjääris, vabandage väga, aga te olete tõeliselt aeglased. Juht ei tea kuidas pidi vints kerib ja vitsman ei tea milline puu v põõsas juurtega välja tuleb. Kõik see kogemus tuleb ajaga ja sõites, kolme mehed on sõitnud pea 10 aastat, Teie aga 2-3 sõitu.
Ja palun laske ATVd ka mööda, kui esimene surub kuidagi moodi mööda, siis teadge, et ta paarimees on ka veel tulemas.
RIP. Kuusetaat!!
t:52 08 203
Suzukii
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: R Apr 29, 2016 9:19 pm

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas Suzukii »

Vaatasin seda videot ja minule hakkas silma see kuidas keegi rajaääres korralikult linti venitab et auto mööda mahuks... on see ok?
Müüa Cardo sideseadmed:
PackTalk Bold
Foorumi liikme erihind PSi
Arve ja hinnad kmiga.
Tel: 5O8348I
Küsida võib ka varuosasi vanematele seadmetele.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas LauriJ »

Jah, kui linti katki ei tee, siis on ok. Seal kus seda linti venitati, ei saanud ju möödasõitja mingit eelist. Kraavi pidi ikka lintide vahelt läbima.
deep
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Okt 05, 2009 1:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas deep »

Olen süüdi ja venitasin lindi eemale, et Hardo mööda mahuks, katki ei teinud.
TEAM SAARLASED
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas Movistar »

tuningman kirjutas:No nii.

Tegelikult olin tol hetkel küll sita..s vihane. Emotsioonid laes jne. Ikkagi teine võistlus alles...
Loodetavasti pikka viha ei pea. :beer: Meelega ei plaaninud su autot lõhkuda. Võistlusolukorras aga ikka juhtub.
Võistlusmomendil on kõigil emotsioonid laes.Eriti veel kui poodiumile sõita.
Pole tegelikult vahet kas alles 2 võistlust või 10 a sõitnud.

Et asjast sitta maiku juurde ei jääks ,siis ma heameelega hüvitaks sulle tule ja peegli maksumuse.
PS või telefon on paras koht selle teema lõpetamiseks.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas tuningman »

Movistar kirjutas:
tuningman kirjutas:No nii.

Tegelikult olin tol hetkel küll sita..s vihane. Emotsioonid laes jne. Ikkagi teine võistlus alles...
Loodetavasti pikka viha ei pea. :beer: Meelega ei plaaninud su autot lõhkuda. Võistlusolukorras aga ikka juhtub.
Võistlusmomendil on kõigil emotsioonid laes
Pole tegelikult vahet kas alles 2 võistlust või 10 a sõitnud.
.
Minupoolt asi korras, viha ei pea nagu kirjutasin.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
MrBlast
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: P Juul 05, 2015 5:35 pm

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas MrBlast »

Natust pilte, ei olnud aega ja võimalust igal pool olla ja pildistada.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Kasutaja avatar
Alllu
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: T Dets 16, 2014 9:30 am
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas Alllu »

Kas keegi need karistused ka lahti seletab ? Üritasin täna korraldajaga kontakti saada aga ei mida.
Y61 GU4 matkakas & TerranoPatrol võistluseks
Vuran Offroad Team - Vuran.ee
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Re: Saarekoll X - järelkaja

Postitus Postitas marauder »

Mida mötled?
Team saarlased
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”