Saarekoll X

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Kasutaja avatar
suitsukala
Fitting 38"
Postitusi: 288
Liitunud: L Apr 16, 2016 7:04 pm
Asukoht: Saaremaa, Kärla

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas suitsukala »

millal autoturistidele juhend võiks ilmuda ja milline võiks olla turistide osalustasu?
Jeep Comanche Laredo '88
Igapäevaselt Austraalias - PS v e-mail, kui vaja kätte saada.
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas Urvo »

Nagu ma aru saan, siis Navicup kohustuslik. Julge hundi rind... :)
Urvo Männama, offroad since 2001.
19' Wrangler Rubicon JL; 82' CJ-8 Scrambler; TR3;
niux
Mudder
Postitusi: 54
Liitunud: N Juun 26, 2014 11:11 am

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas niux »

Urvo kirjutas:Nagu ma aru saan, siis Navicup kohustuslik. Julge hundi rind... :)
tundub nii :)

samas näib, et pildistada võib siiski vanamoodsalt, vähemalt juhendist ma muud esmapilgul välja ei lugenud. kohustusliku päästevesti nõue paneb kergelt kukalt kratsima ... :)
Külli, 5021381
2018 "Kinni", VABA 509
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas Urvo »

niux kirjutas:
Urvo kirjutas:Nagu ma aru saan, siis Navicup kohustuslik. Julge hundi rind... :)
tundub nii :)

samas näib, et pildistada võib siiski vanamoodsalt, vähemalt juhendist ma muud esmapilgul välja ei lugenud. kohustusliku päästevesti nõue paneb kergelt kukalt kratsima ... :)
Mina seda küll kuskilt välja ei loe, et võib vanamoodsalt pildistada. Ehk korraldaja toob sellesse vähe selgust?
Urvo Männama, offroad since 2001.
19' Wrangler Rubicon JL; 82' CJ-8 Scrambler; TR3;
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Urvo kirjutas:
niux kirjutas:
Urvo kirjutas:Nagu ma aru saan, siis Navicup kohustuslik. Julge hundi rind... :)
tundub nii :)

samas näib, et pildistada võib siiski vanamoodsalt, vähemalt juhendist ma muud esmapilgul välja ei lugenud. kohustusliku päästevesti nõue paneb kergelt kukalt kratsima ... :)
Mina seda küll kuskilt välja ei loe, et võib vanamoodsalt pildistada. Ehk korraldaja toob sellesse vähe selgust?
No loodame, et selgus on ikka sellepoolne, et võib fotokaga pildistada
tartuoffroad.ee
5581340
Alar.V
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: K Jaan 28, 2009 8:42 pm
Asukoht: Saku / Saaremaa

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas Alar.V »

niux kirjutas:
Urvo kirjutas:Nagu ma aru saan, siis Navicup kohustuslik. Julge hundi rind... :)
tundub nii :)

samas näib, et pildistada võib siiski vanamoodsalt, vähemalt juhendist ma muud esmapilgul välja ei lugenud. kohustusliku päästevesti nõue paneb kergelt kukalt kratsima ... :)
Tahaks ka teada mida päästevestiga tegema hakkame.. sulistada nagu ei tahaks kohustuslikus korras ja tr-1 autod nii sügavas vees nagunii ei sõida.
3f&n navigaator
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas helar »

Päästevest aint piloodile kohustuslik. Väikeallveelaeva load tulevad kasuks. Vints ja kaart juhendavad kaldalt.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas smurhv »

helar kirjutas:Päästevest aint piloodile kohustuslik. Väikeallveelaeva load tulevad kasuks. Vints ja kaart juhendavad kaldalt.
Et siis periskoop ja kajalood ka vaja hankida?
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas uppund kana »

niux kirjutas:
Urvo kirjutas:Nagu ma aru saan, siis Navicup kohustuslik. Julge hundi rind... :)
tundub nii :)

samas näib, et pildistada võib siiski vanamoodsalt, vähemalt juhendist ma muud esmapilgul välja ei lugenud. kohustusliku päästevesti nõue paneb kergelt kukalt kratsima ... :)
Päästevestiga on asi lihtne, nimelt lubasid Hiidlased üritust saboteerida ja saare kummuli keerata. Asko püüab lihtsalt inimkaotusi vähendada muidu jääb Suvesõit puhta pidamata.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas enx »

Alar.V kirjutas:
niux kirjutas:
Urvo kirjutas:Nagu ma aru saan, siis Navicup kohustuslik. Julge hundi rind... :)
tundub nii :)

samas näib, et pildistada võib siiski vanamoodsalt, vähemalt juhendist ma muud esmapilgul välja ei lugenud. kohustusliku päästevesti nõue paneb kergelt kukalt kratsima ... :)
Tahaks ka teada mida päästevestiga tegema hakkame.. sulistada nagu ei tahaks kohustuslikus korras ja tr-1 autod nii sügavas vees nagunii ei sõida.
Enne esimest, teist, kolmandat autot võib ju meeter vett olla, hiljem kui songitud, võib vabalt poolteist meetrit olla, siis võib isegi vestist ju julgustuseks sulberdamisel kasu olla, iseasi kes seda kasutab.
Sämmy Offroad Team
Grand
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: T Nov 25, 2008 5:00 pm

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas Grand »

Navicup'iga küll jälle jännata ei tahaks...
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Et nagu vaja omale osta kummipaat, päästevest, nutitelefon, mis edasi - krt ühtegi neist asjadest ei kasuta rohkem kui ühel võistlusel aastas
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas beginner »

Ärge pilsipumpa unustage, järgmine aasta niikuinii kohustuslik :wink:
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas no fear »

Pühapäeva hommikune katse on raudselt selline, et tuleb merele kala püüdma minna. Oli ju juhendis kirjas, et arvatavsti võib laupäeva õhtul võistlusmasina kokku pakkida...
Ma ei kujuta ette, kuhu me aateveelased selle vesti paneme? Selga juba stardis vist :D
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Saarekoll X

Postitus Postitas LauriJ »

Vaatan, et keegi ei taha selle Navicupiga tegemist teha. Eelmine aasta oli veel mõni optimist (mina kaasa arvatud), kes oli nõus proovima aga see aasta ei tahaks nagu sellist ämbrit jälle. Korraldaja võiks nagu midagi öelda? Trackerina neelan veel kuidagi alla selle navicupi aga pildistamiseks enam mitte (ja päris mitu TR3 meeskonda tahavad ka boikoteerida seda ning lisaks muud võistlejad). Eelmisel aastal läks pm 3 võistlust pekki selle programmiga. Saarekoll oli täielik läbikukkumine, Suvesõidul võistluse mõttes mitte täielik aga meie tiimile küll (lisaks arvestamata punktidele sain lahti ka 2 telefonist - kokku kulu ca 600-700€). Peale selle veel Kargaja Kuninga trackerina valisime ka selle, et anda võimalus aga seegi kord läks totaalselt perse asi. Nagu aitab küll...

Mis sellega jääb siis? Kas lubatakse fotokat kasutada või mitte?
Vasta

Mine “Võistlused/Competitions”