EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Ametlik info võistluste kohta, küsimused, kommentaarid, järelkajad.

Official information and discussions about 4x4 competitions. Information on international events welcome!

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Oliver, Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas eero I »

Cooper kirjutas:Tere kallid off-road´i huvilised ja selle ala arenemist soovivad kaaskannatajad!
Tahan käesolevaga anda Teile mõned selgitused ja mõttekillud edasiseks aruteluks ja arenguteks.
.......................................... .

Kahjuks pole ma kordagi kuulnud siin juturuumis kriitikat tegevate inimeste soovist tulla appi kohtunikuna või aidata mõnda tähtsat funktsiooni ellu viia.


Lugupidamisega

Vaiko Püttsepp
Seda sa ilmselt minu kohta öelda ei saa, aga see selleks.
Meenus kuidas Indrek al. insener kord klaperi tehnilises küsis, tahad piduritulesid näha :shock: :shock: , signaali ka vaja :shock: :shock: :shock: ? Ja lõpus pidid sõitudel ka tuled põlema. Seda kõike on tehtud ainult selleks, et asi läheks paremuse poole.
Täna leian, et rong millel oleme, on tänu alaliidu silma kinnipigistamisele keeranud valele teele.
Seda kõke siis Klaperile järgnenud sündmuste valguses.
Klaperi tulemustega pole enam suurt midagi muuta, mis olnud, see olnud, võimalus on muuta arusaamisi allaliidus ja keerata rong õigele teele või see seisma jätta.
Kui mina olen ainuke kes arvab, et oleme valel teel siis on mul võimalus sellelt maha astuda.
Teistele mõeldes, loodan, et see pole tupiktee.
Kuna hääletus avalduse osas ei anna täit ülevaadet alaliidu liikmete arvamustest, siis sooviks teada ka alaliidu liikmete arvamusi. Lootes, et nad siiski loevad ka foorumit ja on saanud selgema ülevaate, kui neil jäi TR3 esitatud avalduses midagi arusaamatuks.
Kui foorum on liiga avalik keskkond siis lepin ka isikliku lähenemisega. Toimib @eesti.ee post kui ka foorumi pr. sõnum, jvm.

Lugupidamisega
Kostivere 3
Eero Dulder
5025353
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas K.Kotkas »

eero I kirjutas:
K.Kotkas kirjutas:
hulkur kirjutas:Olen lugenud, Klapperil kohal ei viibinud, oman selget seisukohta, hääletusest tagandati ilma minuga arutamata - seega minul ei ole antud küsimuses midagi kommenteerida.

Andres

Olen ka oma seisukoha kirjalikult väljendanud:
Kui võistluse TR3 võistlusklassi võistlejad on avaldanud soovi võistluse TR3 klassi tulemusi mitte arvestada siis miks alakomitee kohustus on seda soovi austada.

Muu jutt sama mis Meesakul.
Kas sain õieti aru, et miks alakomitee kohustus on seda soovi austada.
Miks selles lauses on liigne:

Õige lause, mille ma ka oma algsesse posti parandasin kõlab:
Kui võistluse TR3 võistlusklassi võistlejad on avaldanud soovi võistluse TR3 klassi tulemusi mitte arvestada siis alakomitee kohustus on seda soovi austada
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas eero I »

K.Kotkas kirjutas:
eero I kirjutas:
K.Kotkas kirjutas:

Olen ka oma seisukoha kirjalikult väljendanud:
Kui võistluse TR3 võistlusklassi võistlejad on avaldanud soovi võistluse TR3 klassi tulemusi mitte arvestada siis miks alakomitee kohustus on seda soovi austada.

Muu jutt sama mis Meesakul.
Kas sain õieti aru, et miks alakomitee kohustus on seda soovi austada.
Miks selles lauses on liigne:

Õige lause, mille ma ka oma algsesse posti parandasin kõlab:
Kui võistluse TR3 võistlusklassi võistlejad on avaldanud soovi võistluse TR3 klassi tulemusi mitte arvestada siis alakomitee kohustus on seda soovi austada
Ega ka eelnevas lauses polnud midagi liigset, pigem vähe sest rõhuasetus lauses jäi minu jaoks arusaamatuks.
Nüüd seisukoht selge, tänud.

Eero
Kasutaja avatar
TR Pjätt
Kui ma ükskord rohkem aega saan
Postitusi: 545
Liitunud: K Jaan 18, 2006 8:47 pm

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas TR Pjätt »

Cooper kirjutas:Selgituseks veel Klaperjahi tulemustest.

Ma tunnistan et oli möödalaskmisi, kuid mingil juhul ei süüdista ma selles Alaliitu ja samuti ei saa öelda et tulemused on valed.
Ma ei ole nõus , kui mulle öeldakse, et ma ei pea lugu inimestest, kes tulevad võistlema või seda võistlust pealtvaatajana nautima. Ma ei teeks seda võistlust kui mul ei oleks tohutut soovi pakkuda kõikidele head ja huvitavat võistlusnädalalõppu, pidamata samas lugu inimestest kellel on sama hobi kui minul. See kõik on tehtud nii nagu ta on tehtud selleks, et populariseerida ja jumestada seda ala, et meil oleksid toetajad ja et kõik tunneksid seal ennast hästi.
Lugupidamisega
Vaiko
Seda ma Vaiko koguaeg öleda tahangi, et see, mis klapperil toimus on selgelt mitte lugupidav käitumine võstlejatega. Nüüd 1,5 kuud hiljem hakata rääkima, et mina pole milleski süüdi ja süüdi on hoopis keegi teine, tähendab seda, et ka tulevikus ei võta sa ühtegi vastutust toimuva suhtes. Tean, et klapperil ongi midagi konstruktiivset raske ellu viia, sest sa ei kuula teisi. On ju kõgile teada väljend, et klapperil on üks jumal ja tehakse kõik nii nagu tema ütleb. Teiseks tulemused on valed, sest Stihl ja Külakurnajad on tänu sulle mõlemad koha võrra madalamal. Teile on kõigile need vead teada aga sa ajad selle enda pealt kolmandatele isikutele. Mina ei pea tagaajama neid inimesi, kes vastutasid sul seal tulemuste üle, et õiglus jalule seada. Seda peaks tegema SINA ja siis võid sa ka kirjutada siia tekste teemal, kallid kaaskannatajad ja alaarendajad nagu mina. Tänaseisuga ei ole sa kumbagi.

Lisan siis siia teistele ka lugemiseks kirja, mis ma pärsat EALi hääletust sulle ja kõigile EAL-i liikmetele saatsin. Las siis igaüks otsustab ise, kas kõik oli ikka tehtud nii nagu sa räägid.

Tervist härrased. Lugesin täna läbi Vaiko Püttseppa kommentaarid avaldusele ja see pani mind kirjutama, mis tegelikult juhtus ja miks see avaldus-protest üldse esitati. Olles ise selle jama keskel, üritan teile edasi anda täpset pilti sellest, mis võistlusel tegelikult toimus. Kuna paljud teist ei olnud kohal ja tea kogu tõde.

"Tahan käesolevaga austatud EAL 4X4 Alakomiteele teavitada, et minu, kui võistluse peakorraldaja poolt olid enne võistluse algust kõik ametnikud, kohtunikud ja ajamõõtjad instrueeritud ning varustatud asjakohase info, varustuse ning volitustega."

Esimesel protesti arutamise kohtumisel koos korraldaja ja EAL4x4alaliiduga, kust paljud teist kõrvale jäid, väitis korraldaja, et neil ei olnud kuskilt võtta kvalifitseeritud tööjõudu. Rajal oli kohtunike, kes olid umbkeelsed ja ei saanud aru midagi. Olin ise sunnitud rajal tegema kohtuniku tööd ja tegelema rajal joodikutega. Sest kolme liikmeline purjus seltskond rajal ronis sõnaotses mõttes ümber läinud soomlastele kukile ja rebis neid riietest. Kohtunik seisis seal kõrval ja ei teinud enne midagi kui ma lõpuks ta käe kõrval õigele kohale toimetasin ja palusin probleemiga tegeleda.


"Kahjuks pean aga siinkohal koputama kõigi külajuttude autorite südamele, et kui me tahame ühelt osapoolelt konkreetsust, siis peab seda olema ka teine osapool ning olen kindel, et pärast võistlust päevi ja nädalaid üles kaevatud probleeme ei ole võimalik lahendada ei operatiivselt, ei konstruktiivselt ega ka tulevatesse perioodidesse kasutoovalt."
"Selles lõpuprotokollis on esitatud meeskonnad ametlikus paremusjärjestuses. Selle tabeli järgi viiakse läbi auhinnatseremoonia (seal osalevad loosiauhindade arvestuses ka katkestajad ja starti mitte ilmujad). "


Seda räägib korrladaja, kes riputab üles peale võistluste lõppu protesti aluseks, sellise finshi järjekorra (vaata attachi) ja see on tal tänasel päeval üks õigemaid, kui mõned eksimused välja arvata. Teami SB2.0 ühtegi liiget ei olnud isegi seal kohapeal, rääkimata võistlemisest. Teiseks on tänase päevani võistlustulemused valed ja sellele vaadatakse läbi sõrmede. Lisaks TR3 tulemustele on ka TR2 vale ja õigete tulemuste puhul, ei saaks peale esimese kahe teami keegi karikasarja punkte, kuna nad kõik läbisid ühe täisringi, mitte 2 nagu tulemused väidavad.(Kuna esimene auto läbis 4 ringi siis ei mahu teised 30% nõude sisse aga anname kõigile ringi juurde ja probleem lahendatud) Kuna minu puhul tulemus rolli ei mänginud, siis ei osanud ma arvatagi, et tänasel ajal Vaiko sellise pohhuismiga tulemustesse suhtub ja see läbi ei osanud ka protestida võistlustel.


"Kõigepealt lõpetaksin igasuguse vaidluse ja kordusstardi põhjustega spekuleerimise: kordusstardi põhjuseks oli üle piiri paisunud turvalisusprobleem. Väide, et rada oli justkui liiga raske, ei vasta tõele, sest sama rada sõitsid just eelmine start maastikul eeldatavalt vähemvõimekad masinad."

Vaiko väide, et seal üldse keegi sõitis ei pea paika. Seal "VINTSITI" ja seda suutis teha ainult väga suure tootlikusega hüdrovints. Vanalt sõitjalt ootaks, et ta teeb neil asjadel vahet ja teab, et TR3 klassi masinat on sellisest põhjatust mülkast raskem läbi vintsida kui ükskõik millist väiksema võistlusklassi masinat. Neil ei ole põhja all raskeid reduktorsildu ja suuri rattaid, mis seal, lisaks masinale läbi tuli vedada. Suur enamus TR2 klassist sõitis Klaperil 1 täisringi 3 tunni jooksul, minu meelest ei saa seda pidada sõitmiseks.


"Küll aga tekkis rajal olukord, kus suhteliselt väikesel territooriumil oli liiga palju masinaid, enamus proovis vintsida kusagilt (üldreeglina korraga ja samast punktist), masinad kuumenesid, meeskonnaliikmed olid endast väljas ning hakkasid kohtunikele vastu ja suur osa võistlejaid rikkus punkti mille järgi on vastassuunas raja pärisuunale liikumine keelatud."

Isiklikult rääkisin korraldaja poolt instrueeritud kohtunikuga, kes seda auku valvas, turvas, et võtke see välja, te näete, mis siin toimub TR2 sõidu ajala. Kui need 20 masinat siia stardist otse sisse sõidavad, saab olema korralik jama. Ärge tehke oma elu raskeks. Sellele sain vastuseks, savi ongi lahe kui muda lendab. Seega kui Vaiko väidab, et ta neid kuskil instrueeris, siis see oli sõnum.


"Kokkuvõtteks tekkis arvestatav tuleoht, põletuste oht (ülekuumenenud masinate jahutusvedelikust), puude langemise oht ning võistlejate stressiseisundist tingitud oht ettearvamatust tegevusest."

mis asi see on (oht ettearvamatust tegevusest)???? Autod lihtsalt seisid 40 minutit ja vaatasid kuidas 3 masinat ennast meeleheitlikult lõhuvad.

"Kuna piirkonnas oli palju pealtvaatajaid, siis peale lühikest arutelu peakohtunikuga otsustasime turvariskide ajendil stardi katkestada, seda enam, et võistlus oli alles algusjärgus ning valdav osa võistlejatest polnud enda transponderiga veel ajamoodusüsteemis stardisignaaligi saanud."



Ei vasta jällegi tõele. Peale 40 minutilist seismist seal augu serval võistlejad lihtsalt panid seljad kokku ja sõitisd ära. Minu käest küsis hirmul rajakohtunik, et mis toimub, kuhu te lähete. Enne seda pakkusin Vaikole oma auto võtmeid, et ta võib ise selle maisna siit 3 tunni pärast ära viia, ma lähen nüüd sööma. Siis puges korraldaja puu taha peitu ja ei soostunud minuga suhtlema vaid irivitas.

"Peale teise stardi „stardikoosolekut“ veendusin, et kõik meeskonnad said aru uue stardi põhimõtetest ja selle kinnituseks startisid kõik start´i taasilmunud masinad uuesti rajale."

Seal toimus täielik häving, korraldajat ei kuulanud keegi. Tundus, et kes rohkem häält tõstis see oma tahtmise sai (Lätlased). Vaiko selgelt palus, et ma räägiksin teiste võistlejatega, et teeme midagi, sest rahvas ootab ja sõit tuleb kuidagi lõpule viia. Tänud Augustile ja Aivar Partsile, kes viisakalt ootasid stardiga, et mina ja teised saaksid oma võistlusmasinad korda aetud. Säilitasid kaine mõistuse ja said olukorrast aru.

"Võistluste katkestamisi ja kordussstarte antakse aeg-ajalt ka rahvusvaheliste suurvõistluste käigus, seda enam, et põhjus oli selline, milles ei saa otseselt kedagi süüdistada."


Ennast võrrelda suurvõistlusega on muidugi natuke liiast. Muidugi rahvaüritusena annab see paljudele silmad ette ja siin võtan mütsi maha. Põhjus oli selgelt olemas ja sellele ka viidati (mudaauk), See et korraldaja seda kuulda ei võtnud jääb konkreetselt tema südametunnistusele. Selleks ei pidanud olema geenius, et aru saada, et täpselt nii see läheb.

- „Von Kelm“ numbriga 315 punktide võimaluse äravõtmine ja kellegi ringide arvu anomaalia"

siin on anomaalia hoopis, et kui korraldaja milleski süüdi ei olnud, siis miks maksti võistlejatel pool võistlustasust tagasi?



"Olen alati püüdnud varasematest võistlustest kogemused kaasa võtta, ning korraldusel kasutada tagasisidet probleemide likvideerimiseks ning puuduste kõrvaldamiseks. Ka käesolev aasta on andnud palju põhjusi, et järgmine võistlus oleks veatum. Kahjuks on aga selline suur võistlus meeskonnatöö, meeskond koosneb aga lihtsatest inimestest, inimesed on aga ekslikud, nii et ees ootab tubli kogus tööd tegusa ja korrektse meeskonna loomisel. Küll aga soovin, et kõikidest probleemidest teavitatakse korraldajat ning kohtunike või ametnike mittevastavused saaksid vääritud tulemuse protesti lahendamise näol.


Jah Vaiko ka mina uskusin sellesse aga enam ei usu. Ma usuks, kui sa siiralt tõstaks pea püsti ja ütleks, et poisid see aasta läks natuke viltu. Tegime vigu, mida ei anna tagant järgi parandada ja ütleksid kõigile, et need tulemused on valed. Tegelikult on neis tulemustes pool tõde olemas ja te teate kus viga on. Kõigile on ring juurde lisatud aga keegi pole piisavalt mees, et seda tunnistada. Sest vastasel juhul ei saaks paljud karikasarjas punkte ja seda seepärast, et korraldaja pingutas konkreetselt üle ja siis näitaks kõik juba korraldaja peale näpuga.



võin julgelt väita, et olen teist kõigist rohkem võistlusi läbinud nii siin kui väljaspool ja seeläbi näinud kuidas mujal võistlusi korraldatakse ja kus on aumehed ja kus mitte. Ma võin välja tuua Oliver Sultsi, kes ilusti vabandas peale võistlust oma apsude eest ja palus võistlejate käest vabandust. Sellepärast on seal ka kõige rohkem võistlejaid, sest seda austatakse. Me kõik teeme vigu. Me kõik oleme omad inimesed ja ei ole vaja alati otsida põhjusi oma vigade katteks. Siiras ülestunnistus on alati rohkem väärt.
Tänasega on Vaiko oma sõidult kaotanud nii mõnegi võistleja ja minu kaasaarvatud. jah see ei tähenda midagi ja vaevalt, et keegi ka puudust tunneb, aga täna on see ainuke võimalus VÕISTLEJAL oma protesti eistada. Loodan, südamest, et Klaperiga ei lähe nii nagu Talvesõiduga.
Edu ja jaksu tulevaseks aastaks.


Minu lugupidamine,

Priit
QKulgur
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas hulkur »

Härrased, ma ei näe, et asi muutuks sellest üksteise süüdistamisest ja süü teiste kaela veeretamisest mingigi mõistliku lahenduse suunas, seega pakun välja ühe võimaliku lahenduse tekkinud probleemile:

1. Kuna mõlemad osapooled on oma seisukohti nüüd nii kinniste uste taga kui siin avalikult selgitanud ja sündmuste kulg on mõlema poole poolt lahtiseletatud.

2. Kuna seda mis valesti läks ei ole võimalik tagantjärgi enam muuta ega parandada - üksteise süüdistamine ei lahenda probleemi.

Siis minu ettepanek on korraldada uus hääletus AK-s nii, et sellest saavad osa võtta kõik AK liikmed. Ja hääletusele läheb sama küsimus mis eelmisel korral ja kõik liikmed peavad hääletama kas JAH või EI ning varianti ERAPOOLETU ei eksisteeri.

Kuna AK on ellu kutsutud ühendamaks kõiki selle ala erinevaid huvigruppe - võistlejad, korraldajad, siis ei saa ma tänase päevani aru, miks eemaldati hääletuselt suur osa ühe huvigrupi esindajatest küll aga jäeti eemaldamata samas arvus teise - korraldajate esindajad.

Ja vastavalt siis uue hääletuse tulemusele, on selle tulemusega mitterahulolevatel võistlejatel võimalus pöörduda EAL-i otsimaks probleemile lahendust sealt.

See on minu ettepanek probleemi lahendamiseks.

Terv,
Andres
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas Arto »

Tänase seisuga sai kokku lepitud, et Klaperjaht korraldaja annab AK-le tutvumiseks koostatud tulemused koos algmaterjalidega ( ajavõtusüsteemi logidega ) ning edasised sammud võtame ette juba peale toodud materjalidega tutvumist.

Loodan, et sellisest lahendusest saame parima tulemuse.
Arto Künnapas, Ratturid meeskonna roolikeeraja , maasturisõltlane alates 2004.
MB230GE, Nissan Navara, Volvo TGB1314
offroad.ee
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas Movistar »

hulkur kirjutas:
Kuna AK on ellu kutsutud ühendamaks kõiki selle ala erinevaid huvigruppe - võistlejad, korraldajad, siis ei saa ma tänase päevani aru, miks eemaldati hääletuselt suur osa ühe huvigrupi esindajatest küll aga jäeti eemaldamata samas arvus teise - korraldajate esindajad.
Väga lihtne ju.
Siis oleks võinud hääletuse tulemused olla teised ja poleks meeldinud sellele kodanikule kes teid eemaldas.
Siis oleks TR3-d saanud oma tahtmise.

Hardo
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas Arto »

Movistar kirjutas:
hulkur kirjutas:Kuna AK on ellu kutsutud ühendamaks kõiki selle ala erinevaid huvigruppe - võistlejad, korraldajad, siis ei saa ma tänase päevani aru, miks eemaldati hääletuselt suur osa ühe huvigrupi esindajatest küll aga jäeti eemaldamata samas arvus teise - korraldajate esindajad.
Väga lihtne ju.
Siis oleks võinud hääletuse tulemused olla teised ja poleks meeldinud sellele kodanikule kes teid eemaldas.
Siis oleks TR3-d saanud oma tahtmise.
Teil pole õigus!
Arto Künnapas, Ratturid meeskonna roolikeeraja , maasturisõltlane alates 2004.
MB230GE, Nissan Navara, Volvo TGB1314
offroad.ee
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas eero I »

eero I kirjutas:
Kui lisada siia juurde foorumis ja avalduses mainitud punktid, millest paljud üksikuna nt. see, et ühed pidid eelsõidus sõitma tagurpidi, teised mitte, või punkti 7. "TULEMUSED" mitte täitmist, oleks pidanud viima sõidu mittearvestamiseni KV arvestuses.


Eero

Et, sõidame valel teel aga võtame tiba hoogu maha, asi seegi.

Jutt puudutab Arto postitust Postitatud: Esmaspäev Okt 10, 2011 4:17 pm, jäi vahepeal lukustamata, poleks oodanud, et sündmused nii kähku arenema hakkavad.


Eero
Viimati muutis eero I, E Okt 10, 2011 5:48 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas eero I »

Arto kirjutas:
Movistar kirjutas:
hulkur kirjutas:Kuna AK on ellu kutsutud ühendamaks kõiki selle ala erinevaid huvigruppe - võistlejad, korraldajad, siis ei saa ma tänase päevani aru, miks eemaldati hääletuselt suur osa ühe huvigrupi esindajatest küll aga jäeti eemaldamata samas arvus teise - korraldajate esindajad.
Väga lihtne ju.
Siis oleks võinud hääletuse tulemused olla teised ja poleks meeldinud sellele kodanikule kes teid eemaldas.
Siis oleks TR3-d saanud oma tahtmise.
Teil pole õigus!
Asi pole selles kes ja mida tahab, hetkel küsimus selles mis valesti on tehtud.
Kui mõlemad osapooled on leidnud et tulemuste arvestamisel oli möödalaskmisi ja vigu mida järgmine päev ei muuda siis mida on veel vaja alaliidul, et tulemusi mitte arvestada KV arvestuses?
Parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

Eero
Viimati muutis eero I, T Okt 11, 2011 1:29 am, muudetud 2 korda kokku.
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas FlammablE »

Kõrvaltvaatajale jääb arusaamatuks, mis on selle soovi taga neid segastel asjaoludel saadud tulemusi ikkagi arvestada, kui siililegi on selge, et miski ei ole selge? Kas mõned võistlejad ei ole nõus tulemuste tühistamisega?
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas Movistar »

Arto kirjutas:Tänase seisuga sai kokku lepitud, et Klaperjaht korraldaja annab AK-le tutvumiseks koostatud tulemused koos algmaterjalidega ( ajavõtusüsteemi logidega ) ning edasised sammud võtame ette juba peale toodud materjalidega tutvumist.

Loodan, et sellisest lahendusest saame parima tulemuse.
Juba sõna tulemus ajab oksele.
Mina isiklikult ei soovi enam näha TR 3 " uusi tulemusi" ,mis erinevad eelmistest.
Tehke nii nagu pakkus välja Andres Meesak ja on kõige õigem.
Igasugused tähtajad on nagunii üle lastud ja tehtut enam ei paranda.
TR 2 "lisaringi " tühistamine otsustage samuti hääletusel.

Hardo
HM Racing Team
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas eero I »

Arto kirjutas:Tänase seisuga sai kokku lepitud, et Klaperjaht korraldaja annab AK-le tutvumiseks koostatud tulemused koos algmaterjalidega ( ajavõtusüsteemi logidega ) ning edasised sammud võtame ette juba peale toodud materjalidega tutvumist.

Loodan, et sellisest lahendusest saame parima tulemuse.
Ja kui nendest selgub, et Priidul on õigus ja lätlane kukub vist neljandaks. Siis ütlete lätlasele, et tehti parem pakkumine ja meil käivadki asjad niimoodi. Või?
Huvitav, et tulemused siis alles nüüd laekuvad.
Kas enne esimest hääletamist ei tundnud keegi huvi tulemuste vastu?
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas K.Kotkas »

Hetkel on ikka arutelu pigem karikasarja punktide osas. Võistluse tulemus on tehtud ja on nii nagu on. Mida siin AK saab teha ongi vaid võistluste tulemuste mitte arvestamist karikasarja arvestuses. Seda on ka korra enne juhtunud Suvesõidul, mis kuulutati safariks.

Kristjan
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Shrek4x4
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 324
Liitunud: K Dets 13, 2006 12:02 am
Asukoht: Harjumaa, Keila.
Kontakt:

Re: EAL 4x4 alaliidu tegemised(musta pesu pesemine)

Postitus Postitas Shrek4x4 »

K.Kotkas kirjutas:Hetkel on ikka arutelu pigem karikasarja punktide osas. Võistluse tulemus on tehtud ja on nii nagu on. Mida siin AK saab teha ongi vaid võistluste tulemuste mitte arvestamist karikasarja arvestuses. Seda on ka korra enne juhtunud Suvesõidul, mis kuulutati safariks.

Kristjan
Korra ka Saarekollil 2008 aastal.
Ain Abel +37256987553.Shrek Offroad Team vintsivalitseja. 2007. aasta Eesti 4x4 Karikavõistluse vabaklassi 1-koht.
http://4x4shrek.planet.ee/
Suzuki Samurai -87,-90,-98.a.
Suletud

Mine “Võistlused/Competitions”